Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Nije ovde Krunić bo kriv. Uvalio mu Seol vruč krompir samo tako. Nikako ne mogu da razumem taj pas.

Saljes loptu na tribine ako ne znas sta sa njom, imao je u nogama i dodao protivniku.

Amaterska dva poteza, i ovaj Glazera.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Ovo izdanje Krujica je jedno od najgorih izdanja nekog igraca Zvezde u LS koje ja pamtim.

Olajinka je gori. Pre drugog gola čist napad prodaje u predaji lopte, onda pravi faul posle koga primamo gol

Link to comment
Share on other sites

Sredina Dalsio usrao sam se u gaće I Rade ne znam gde udaram Krunić su nam perjanice n a sredini terena.

 

Onaj sto bi i znao i mogao je prebačen na beka jer ih u rosteru imamo dva i po.

 

Nikad veći budzeti kurci palci a nekad bekove,prodao si najboljeg igrača i imaš Nemača pojma na klupi.

Jbg sudar sa realnošću.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno Elšnik igra beka 😂 

 

5 minutes ago, Cavani said:

Saljes loptu na tribine ako ne znas sta sa njom, imao je u nogama i dodao protivniku.

Amaterska dva poteza, i ovaj Glazera.

 

Bilo je boljih opcija, naravno. Samo kažem da je bila jako teška situacija, jer je on bio pod pritiskom, medju 4 njihova igrača, več pre nego što je lopta došla do njega. Zato ne kapiram Seola što traži igrača u takvoj sitauciji.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ovo izdanje Krujica je jedno od najgorih izdanja nekog igraca Zvezde u LS koje ja pamtim.

Pa zar vam nista nije govorilo cim ga se Fener hteo resiti?A tamo likovi odlaze da odrade ugovore i u penziju?

Nikakav red flag?Al dobro lozili smo se jer ipak ime koje je bilo u Milanu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...