Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

20 hours ago, Small Owl said:

Inače, prema pisanju lokalnih medija, Kangva na korak od potpisa za FK Borac Banja Luka (pozajmica). Ne znam kakva je to kombinacija obzirom da je ovo ovdje bas tuzan nivo kvaliteta, realno.

 

6 hours ago, Venger said:

Jbt, Kangva je bio starter u ruskoj ligi i to onoj pre sankcija, koja je bila sigurno u 7-8 liga u Evropi. Neverovatno mi je da ne moze bar tamo da se vrati, kakav Borac BL.

Navodno im stiže i Stevan Jovetić

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U 12 protiv Sochija, prenos na Areni 1 Premium i na Zvezda TV.

 

Prvo poluvreme: Guteša - Mimović, Ðiga, Leković, Rodić - Dalsio, Ilić, Šljivić - Jovanović, Katai, Endiaje.

 

Drugo poluvreme: Gordić - Anan, Ðurić, Milosavljević, Radojević - Hvang, Kanga, Knežević - Maksimović, Kabić, Sremčević.

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, fradler said:

U 12 protiv Sochija, prenos na Areni 1 Premium i na Zvezda TV.

 

Prvo poluvreme: Guteša - Mimović, Ðiga, Leković, Rodić - Dalsio, Ilić, Šljivić - Jovanović, Katai, Endiaje.

 

Drugo poluvreme: Gordić - Anan, Ðurić, Milosavljević, Radojević - Hvang, Kanga, Knežević - Maksimović, Kabić, Sremčević.

Kako se vec zna sastav za drugo poluvreme?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Мџе said:

Ne znam ko je ovo napravio ali cini mi se da se prikaze evolucija od pocetka LS do danas i da je ta tabela stanje od 1959 do 1992 (sto je i prikazano dole desno). Od 1959 do 2024 Zvezda svakako nije cetvrta po vecitoj listi nego na 18. mesto.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bax said:

Koja fora da levonogi štoper igra desno?

 

Zar ne ide levi levo, desni desno…

zavisi koga pokrivaju. alp pokrivaju igrace koji idu uz liniju onda levi levo, desni desno ako pokrivaju igrace koji idu ka golu onda ide obrnuto jer lakse pokrivaju napadacevu dominantnu nogu sa svojom dominantnom nogom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...