Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 hours ago, Sector said:

Đirona ladno igra LŠ.

 

Jel Marc Gasol i dalje tamo?


Đirona, Štutgart i Bolonja, kao najveća iznenađenja prošlogodišnjih liga petica, svi ostali bez po tri ključna igrača, Bolonja i bez trenera, a na startu sezone deluju dosta slabije nego prošle. Sa svim ekipama iz 4 šešira može da se igra, samo Villu valja izbeći. Monako izgleda dobro na početku sezone pa eto i njih. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Grešim li ili je potpuno nebitno u kom smo šeširu na žrebu? 

Dobijamo po 2 tima iz svakog i iz svakog imamo jednu kući i jednu na strani? 

 

Jedino što iz trećeg imamo jedan tim manje u izboru, jer smo mi tu, ali to je minorna razlika. 

Da, samo je to razlika. Klupski koeficijent je sada skoro samo bitno u kvalifikacijama. I desetogodisnji koeficijent se gleda zbog para za ucesce.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

ChatGPT kaže da će biti potrebno najverovatnije izmedju 8-10 bodova za prolazak dalje. Mislim da je i na menadžeru kao nekakvoj simulaciji to uvek granica. Tri pobeda i jedna nerešena, ozbiljan zalogaj ali ne i nemoguć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Red Star Belgrade - Bayern Munich

Barcelona - Red Star Belgrade

Red Star Belgrade - AC Milan

Bayer Leverkusen - Red Star Belgrade

 

Red Star Belgrade - PSV Eindhoven

RB Salzburg - Red Star Belgrade

Red Star Belgrade - Aston Villa

Girona - Red Star Belgrade

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Nisam bio na utakmici 😁. Dobro si primetio za našeg golmana. Ne uleva baš poverenje u tom segmentu. Njihov golman je pak bio odličan u tom segmentu. Vrlo siguran u izlascima van na loptu. Skinuo čisti gol Olaynki nakon udarca glavom. Morao bih pogledati još jednom akciju da vidim da li je eventualno mogao izaći na tu loptu pre udarca glavom u petercu. Čini mi se onako bez replaya da nije. Mada moram se ograditi malo s obzirom da mi je stream dosta šteka pa postoji mogućnost da sam nešto propustio. I da kod penala je bio dosta blizu. Inače ono je idealno za golmana za braniti ako pogodi stranu. Čini mi se kao da je propao kad je već imao dobru poziciju za branit te da nije imao snage u rukama za eventualnu dobru intervenciju. 

Njihov golman je stvarno dobar. I ja sam pomislio da je mogao izaći na centaršut i pokupiti loptu pre šuta Olajinke, ali nije, videlo se lepo na ponovljenim snimcima da je centaršut bio dobar i daleko od njega.

 

Što se tiče penala, jeste bio blizu, čak je kačio vrhovima prstiju, ali je šut bio jak i nije mogao da brani.

 

Što se tiče našeg golmana, jedva čekam da se Glazer vrati na gol. Mislim da će Ilić vrlo brzo da napusti klub, na ovaj ili onaj način jer jednostavno nema potreban kvalitet za naš tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Molina23 said:

Gde je i šta radi sad Uefin mešač kuglica i čitač ceduljica sinjor Đorđo Marketi. 


Evo ga i Đole Marketi 😁 Ništa bez Đoleta.

Edit: A ja već pomislio da su ga angažovali naši iz FSS jer dobro čita cedulje.

 

P.s. Ajde da nam žreb donese zeljene protivnike 🍀

Edited by Taratarn
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...