Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Mimović odigrao puno bolje od kolege sa druge strane terena. Iako je u početku izgledao izgubljen, sad mi vec izgleda da imamo potencijalno dobrog beka. Ivanić isto ispoštovao. Ilić mislim da nije imao nijedan, ne samo kiks, već uopte diskutabilan potez. Meni se Puma od prvog dana ne svidja. Kako je govorio jedan stari trener sa kojim sam imao priliku biti u nekim relacijama "puno zuji, malo meda daje". Mislim da bi ih Bukari pojeo. Milson mi vec izgleda kao neko od koga bi nesto moglo biti a i naprvljen je penal nad njim. Korejac bek mi je skroz nestabilan, imao je par izgubljenih u opasnim zonama, vec sam ih vidio u golu. Bruno faca. Drugar koji će u tuči odmah skočiti za tebe, bez razmisljanja. A istovremeno mi izgleda nekako posten, ne znam ni ja kako da se izrazim. Djiga i Spajic imali ono jedno pozdravljanje prsa o prsa..bas kao pravi tandem. I da, Šerif...sve uvažavam, i trud i želju i snagu ali igrač koji igra fudbal na ovom nivou, jednostavno ne moze imati onakvu tehniku i to je to. Svi kvaliteti padaju u vodu kad ti onako primas loptu, sam sebe saplices.. Ipak, momci su preorali teren, svi zajedno, kao pravi tim. Ja sam se tresao gledajuci, ne smijem ni zamisliti koliki su oni napor ulozili.

Nista, sutra zrijeb pa da nas ubodu neki Real ili Barsa, moze malo i Intera a nije ni Juve za baciti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam napisao posle poraza, dvomeči si pripremaju drugačije. Treneri sigurno imaju i revanš na umu kada pripremaju taktiku. Premotajte nedelju dana ranije i u tunelskom intrevjuu Knutsen je izjavio da nije zadovoljan iako mu je tim dominirao. Imao je svoje razloge i očigledno je utakmicu pripremao da se sa većom razlikom vrati u Beograd dok bih rekao da je Vladan bio spreman na poraz od gola razlike. Sve utakmice koje slede bi trebalo sada da se gledaju pojedinačno. Svaka čast Miloju na prolazak ali imao je bolji i kvalitetniji tim. Mislim da mu će mu naredni mečevi u LŠ biti pravi test kao i derbi gde je uvek štucao. Barem što se mene tiče.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Bice 9 ekipa u grupi?

Da, pricao je o tome komentator, povecno je na 36 umesto 32 ekipe.

4 grupe po 9, posle se gleda jedinstvena tabela za sve ekipe, prvih 9 idu direktno, poslednjih 9 otpadaju, a ostali se krljaju.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NikeAir said:

Hvang izjavio da nije siguran da li ce ostati u Zvezdi 😔

Hvang ce uvek biti jednom nogom van Zvezde jer postoji dogovor da moze da napusti klub u slucaju ponude iz lige petice. Tako da svaka druga izjava ne bi bila iskrena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Da, pricao je o tome komentator, povecno je na 36 umesto 32 ekipe.

4 grupe po 9, posle se gleda jedinstvena tabela za sve ekipe, prvih 9 idu direktno, poslednjih 9 otpadaju, a ostali se krljaju.

 

Nema nikakvih grupa. Ne postoji grupna faza više već samo liga ili ligaški deo.

 

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0268-12157d69ce2d-9f011c70f6fa-1000--new-format-for-champions-league-post-2024-everything-you-ne/

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Taratarn said:

Angažovati do sutra sve poznate hakere, pa da nas pogleda “sreća” na ovom novom kompjuterskom žrebanju 😁💪

 

Uvek možemo da optužimo kompjuter za namešten žreb. :default_coffee:

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Naravo, jebes kontekst u kojem sam pisao, samo odvali glupost i iskrivi moju poentu.

Ja nemam amneziju, znam kako smo igrali u Norveskoj. Uzasno.

 

Jel nije problem da pises nakon par dana?Preskoci veceras.

Link to comment
Share on other sites

Gledam sada zreb.

U 4. sesiru ima dosta tankih timova za LS standarde:

Slovan, Sparta, Sturm, Stade, zatim Girona, Aston Vila, Stutgart, Bolonja, Monaco.

U 3. sesiru su pored nas:

Fejnord, Psv, Sporting, Dinamo, Salcburg, Lill, YB, Celtic.

Imacemo barem 4 kompetitivne utakmice, sto je dobra promena u odnosu na prosli format. Cak se i iz 2. sesira moze igrati sa Sahtjorom, Brizom, Benfikom.

Mnogi su brinuli da je LS prejaka i da je bolje da idemo u LE, a nije bas tako sa ovim novim formatom.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...