Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

7 minutes ago, fradler said:

In the meantime, golcina pa asistencija Maksimovica za Graficar. Kad god ih gledam, mali je daleko najbolji na terenu, mora u prvi tim.

Na kojem kanalu gledaš Grafičar? Osim ako ne gledas uzivo, to nisam ni uzeo u obzir.

Edited by Small Owl
.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

U množini, naravno. Žestoko smo skloni preterivanju i zaboravljamo igrače koji su ostavili mnogo dublji trag u Zvezdi i koji su i kasnije imali solidne karije, od Krupnikovića, Petkovića  Stankovića, Perice, Jankovića, Žigića, Pantelića, Aćimovića, Boškovića, Drulića, Bunjevčevića, Kastilja, Gojkovića, Jovičića, Milijaša u prvom mandatu, Pjanovića. Posle Barija su igrali i Vidić i Risto Vidaković i Miodrag Pantelić i Niković i Evadro i još dosta.

Ja znam da su se ljudi vezali za Hvanga, ali nije lepo degradirati generacije igrača koji su i te kako kvalitetni i koji jesu ostavili i dublji trag od njega.


Da, ali to su sve igrači koji su vrhunac dostigli u drugim klubovima (ili su ih povrede sprečile u tome, kao Drulića). 
 

Niko, osim Marina, ne može da se poredi ako gledamo kvalitet u trenutku igranja za Zvezdu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Da, ali to su sve igrači koji su vrhunac dostigli u drugim klubovima (ili su ih povrede sprečile u tome, kao Drulića). 
 

Niko, osim Marina, ne može da se poredi ako gledamo kvalitet u trenutku igranja za Zvezdu. 

Ma nema nikakve logike to što pišeš, nije svakako ni Hvangu vrhunac ovo što je igrao u Zvezdi, a dosta od ovih igrača je bilo i duže u Zvezdi i ostavilo i te kakav trag.

Isto što pišeš važi i za Mihajlovića, Jugovića. A reći da je Hvang značajniji od njih je neozbiljna.

 

Hvang je odličan igrač, odigrao je dobru sezonu, ali njegov trag u Zvezdi nije dubok, nažalost.

 

 

Nego biće muke danas izgleda.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fradler said:

 

Zvezda TV kanal na yt.

@Igor_Kod mene (BiH/RS) je Zvezda TV na kablovskoj (redovno, ne neki poseban paket). A skont'o sam da kod vas nije takav slucaj, zato pitam. Hvala.

Nego, Mimović je baš živnuo, u odnosu na nesnađeni početak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo spori igrači na sredini terena , sva trojica ( Ilic , Dalsio, Elšnik ) ...dosta se lopta carini pre svega od Ilica,  koji je overava bezbroj puta pre nego što je preda. Puma ne može nikakvu razliku da napravi po desnoj strani. Covek je non stop leđima okrenut ka protivniku i non stop loptu traži u noge.

Mora lopta brže i preciznije da se dodaje. Pasevi kao da nisu  jeli 10 dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvih 20 min. ničega.

Izgleda da se čeka neki prekid za gol.Ovako izgleda muka će živ abiti ovde.

I zna li ko zašto nema malog Lanetovog.Po meni bio jedan od boljih na pripremnim utakmicama.

Edit: igramo sa tri spora igrača u sredini,a bo bokovima za dva igrača bez brzine,proboja i driblinga(krilni zadnji vezni).

U toj konstataciji Duarte je skroz odsečen.

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...