Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Posto ce 100% Rodic igrati levo, a Seol desno mi svakako nećemo imati uigranu odbranu, tako da ne vidim razlog sto ne bi direktno probali Djiga-Drkusic. Jedino ako je Drkusic dosao nespreman da posle pet dana igra celu utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

 

Zvezdin adut u pregovorima nije SL nego LS ili LE, tako da mislim da je to vreme kad smo morali da preplacujemo, proslo. Puma je lik koji je dosao iz nekog average kluba iz Portugala u Zvezdu da bi igrao Evropu, i da bi ga sutra gol protiv nekog Sitija prodao za jake pare kao sto je Bukarija. Isto vazi i za Duartea, dok je eto Milson dosao iz Izraela, Dalsio sa Kipra, Seol iz Koreje, nisu to neke lige, svima je tu Zvezda veca prilika od one u kojoj su bili pre toga.

Se zna u koji klub ce Knezevic na pozajmici?

Link to comment
Share on other sites

Drkušić je i sa jednim treningom korisniji od Spajića. Kad je neko kvalitet njemu ne treba mnogo da se adaptira i uklopi. Veća će nam šteta biti Spajić u 11 nego Drkušić da odmah počne meč. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrace vrlo verovatno i rodić. Taj čovek doslovno radi sta hoće, jer je terzicev ortak. Njemu se može da ne prodje pripreme,  moze mu se da ne igra domaće prvenstvo,  da bira utakmice.  

Tri kola je preskočio u prvenstvu da bi ga oporavili za Bode. Igra se na veštačkoj travi, koja se vrlo verovatno kvasi, da lopta ide brže. Pri tome ono što sam video Bode voli da diktira tempo, da dosta pritiska, da trči. I nama će ova mrcina da se vuče po terenu već u 15 min jer će ostati bez snage.

Da ne pričamo koliko je kikseva napravio, penala, crkvenih kartona, I koliko nas je utakmica koštao.

 

Mali Radojević druge pripreme prolazi sa klubom, I ne dobija šansu, već je na kraju prodat TSC'u, da bi se ovaj mrcvario po terenu do penzije. 

 

Edited by No name
  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da nam je tim loš, naprotiv, samo mi je stvarno žao što imamo toliki broj stranih fudbalera u prvoj postavi.

 

Čak deluje da ćemo imati i trojicu na klupi. Previše, zaista. Ne kažem ovo sad zbog nekog patriotizma, već mi je jako žao što recimo mali Lane terena neće videti, a radi se o velikom talentu, sa kojim samo treba dobro i dosta da se radi.

 

Iako možda nije na svom nivou, utisak je nekako da nam igra i dalje u velikoj meri zavisi od Mirka Ivanića, a da ne pominjem kakva bi tek katastrofa bila ako prodamo Hvanga, pogotovu ako se to desi u minut do 12.

 

Kao neko ko dugi niz godinama 'pegla' Bode na kladionici, i uz konstataciju da se privatno bavim statistikom i analizama mečeva, dosta se plašim tog prvog meča u Norveškoj, i nešto mi liči da ceo dvomeč mnogo zavisi od tih prvih dvadesetak minuta prvog meča.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brajan Danston said:

samo mi je stvarno žao što imamo toliki broj stranih fudbalera u prvoj postavi.

 

Ako neki domaci ima kvalitet naci ce se u prvoj postavi simple as that.

 

A ovo brojanje stranaca necu ni da komentarisem...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, No name said:

Igrace vrlo verovatno i rodić. Taj čovek doslovno radi sta hoće, jer je terzicev ortak. Njemu se može da ne prodje pripreme,  moze mu se da ne igra domaće prvenstvo,  da bira utakmice.  

Tri kola je preskočio u prvenstvu da bi ga oporavili za Bode. Igra se na veštačkoj travi, koja se vrlo verovatno kvasi, da lopta ide brže. Pri tome ono što sam video Bode voli da diktira tempo, da dosta pritiska, da trči. I nama će ova mrcina da se vuče po terenu već u 15 min jer će ostati bez snage.

Da ne pričamo koliko je kikseva napravio, penala, crkvenih kartona, I koliko nas je utakmica koštao.

 

Mali Radojević druge pripreme prolazi sa klubom, I ne dobija šansu, već je na kraju prodat TSC'u, da bi se ovaj mrcvario po terenu do penzije. 

 

Radojevic nema kvalitet za Zvezdu i dobro je sto je otišao. A i imamo Avdica iz omladinske škole ko je svakako veći talenat od Radojevića. Valjda će dovesti još jednog beka jer imamo samo tri igrača za dve pozicije (Rodic, Seol, Mimovic) dok na drugim pozicijama imamo i po četiri. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milko Miller said:

Radojevic nema kvalitet za Zvezdu i dobro je sto je otišao. A i imamo Avdica iz omladinske škole ko je svakako veći talenat od Radojevića. Valjda će dovesti još jednog beka jer imamo samo tri igrača za dve pozicije (Rodic, Seol, Mimovic) dok na drugim pozicijama imamo i po četiri. 

Verujem da Radojevic moze biti solidan bek ali mu trebaju minuti da igra. Avdic svakako treba dobiti minute

Link to comment
Share on other sites

Ilic - Mimovic, Djiga, Spajic, Seol - Hvang, Elsnik, Ivanic - Puma, Olajinka, Serif

 

90% sam siguran da ce Vladan tako poceti... Hot tejkovi:

 

- Mimovica vadi iz igre posle pola sata (videti pod Simic, Salcburg), mozda i manje. Ulazi Rodic, a Seol prelazi desno.

 

- Spajic ce skriviti penal ili dobiti crveni karton.

 

- Serif fula bar dva zicera.

 

- Gubimo 3-1 ili 4-2.

 

- Golman Ilic ce biti igrac utakmice i pored 3-4 primljena gola.

 

- Projektil Elsnika / minijatura Milsona nas ostavlja u igri i ipak krece lozenje pred revans :default_coffee:

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pantelia said:

Jako bih se iznenadio da Rodic ne zapocne sutra, mislim da su sanse za to nepostojece.

 

Sve sam blize odluci da ne gledam celu utakmicu, prvo poluvreme necu sigurno.

 

Ja ti predlažem da uopšte ne gledaš, uštedećeš si i vreme i živce i nećeš gledati kako ti klub razbijaju neki anonimusi sa severa Evrope.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stanko1997 said:

Mene zanima kako stručni štab Bodo Glimta sprema ovaj meč, oni ljudi spremaju jedno 10 varijanti kako ćemo mi sutra da izađemo na meč i u kom sastavu 😂

Bitno nam je da odigramo u skladu sa našom kulturom. Utakmica nam dolazi u dobrom trenutku i imam dobar osećaj“, zaključio je Knutsen.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tunji Awojobi said:

По кладионицама, Бодо највећи фаворит у уторак, већи него Лил против Славије и Динамо против Карабага. 

I Real bio ogroman favorit sinoc protiv Majorke po kladionicama 😄 Samo ozbiljan pristup. Nadam se da mozemo nesto  da isporucimo sutra.

Link to comment
Share on other sites

"Prvo pitanje srpskih medija bilo je da li je Zvezda spremna da reši sve u prvoj utakmici i pobedi dva-tri razlike " 

Čitaj tabloida koje i sami reklamiramo na stadionu. Trener nekada velikog kluba mora da odgovara na populističke akrobacije režimskih kerbera.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...