Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ko god da padne možemo da igramo. Tako da će uspeh zavisiti od naše spremnosti, taktike i motivacije. Nema više one priče, imaju bolji budžet, igrače i tako dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milojević bi već sad od tekstilca morao da izvede najaci tim i da ne rotira. Ja ne znam kada misli da se uigramo. Ajde da kombinuje na pripremama,  ali je već od 1 -og kola morao imati startni tim ili najjači tim u tom trenutku na terenu. 

Neki igrači koji nisu bili u prvom planu na pripremama,  koji nisu igrali u Rusiji sada kolo vode.  Oni što su igrali , sede na klupi.

 

                Duarte

 

Milson      Ivanić.        Jovanović 

 

            Hvang  Elsnik

 

Seol.    Djiga  Stojić      Mijailović 

 

               Glazer ( Gutesa) 

 

Po meni ovo je naš najaci sastav. Spajic mi ne bi igrao jer je izbegao pripreme.

I jos nesto....ne znam odakle se stvori na golu Ilić? Pa ovaj mali Gutesa je branio vrhunski protiv zenita i taljaresa, I nije mi jasno zašto ga je sklonio odjednom u prvenstvu kada vec nema Glazera. Odakle ovaj covek izvlači igrace da mi je znati...Još samo da se odnekud pojavi Velja Nikolić...ali to je tako kada ti napune magacin sa 30 + igrača a ti samo daješ "sansu"...

 

Nakrcali su kamion igraca istog ili sličnog kvaliteta, bez da iko odskače kvalitetom. I sad kad ih rotiraš,  nije šija nego vrat.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

ne izvlači ih Miloje nego doktor a Miloje samo sluša šta mu se kaže i "osvaja" domaće titule

jel to sad počeo, ili se oni prolazi od prvog kola kvalifikacija u LE i LŠ ne računaju? Teška priča da se od njega napravi diletant, bar kod mnogih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Stanko1997 said:

jel to sad počeo, ili se oni prolazi od prvog kola kvalifikacija u LE i LŠ ne računaju? Teška priča da se od njega napravi diletant, bar kod mnogih.

nije miloje pao sa kruške pa ne zna kako funkcioniše kod doktora, trenerski je posao vrlo zajeban, i mnogo veći treneri od miloja dolazili su u fazu da budu diletanti

uspesi u ovom "takmičenju" u Srbiji ne bi za nikog trebalo da budu merilo 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CuaTheTime said:

Da Miloje radi po Terzi onda bi u prvih 11 video makar 6 mladih koje moze da proda

nikad nije ni bio plan da se proda 6 mladih, dovoljo je doktoru 2-3 igrača kao prošle godine mijatović i nedeljković

mora malo da se misli i o starijima i o matorcima da im ne padne rejting kod navijača 

Link to comment
Share on other sites

Milojević radi preslikanu stvar sa timom i sastavom kao Bahar prošle godine u ovo vreme. Igrači ne znaju koju poziciju i u kojoj formaciji igraju. Zato i izgledamo kao raspuštena banda. A na ovaj način se najbrže gubi poverenje i tim kad igrači uvide da trener nema predstavu šta će i kako će dalje. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje da li je to samo Milojevo delo. Mi smo poodavno izlog za muljatorsku prodaju, pa mora svi da se pokazu, da ih vide, da zaigraju... Terza u svemu vidi kombinacije...

Link to comment
Share on other sites

Kakvo saopštenje majko mila. Koliko su samo stvari izgubile kurs, nekog iskrenog navijanja je ostalo u tragovima. Da ne znaš da se radi o navijačima nikad ne bi pomislio da su ljudi vezani za sport. Smešno da se ovo naziva ultras kulturom, da se pri svakom dešavanju u državi ti oglašavaš da objašnjavaš nešto. 

 

A pritom ti je tribina u velikom padu. Brojnost loša, zastave izgledaju očajno (još se fura ona River Plejt BBRS zastava i one dosadne sa ocilima manjih grupa), navijanje smešno u odnosu na prošle dane, pesme nepevljive, jedino je ostao taj vizuelni momenat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, berti said:

 

Delije umesto da uzmu za primer kako je to narod uradio u slučaju Rio Tinto, i dignu se protiv vlasti. Oni protestuju protiv naroda, jer im se ne sviđa kako su sebi posložili prioritete. Neverovatno.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mene samo brine sto nama svi projektovani nosioci (Duarte, Puma, Milson, Dalsio, Ilic) igraju prvu sezonu u klubu, do prve utakmice nece imati 180 minuta zajednicke igra. Korejac nema sanse da udje u neku formu, lik kao da je izgubio rame a ne povrijedio ga, od Glazera ni traga ni glasa...Kontam da se necemo stici ni priblizno dobro posloziti u sledecih 20 dana.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...