Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

6 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Što ne brani Glazer?

Koji je ovo bezveznhak na golu?

Povredjen je , nije ni na pripremama branio. Krajem avgusta očekuje se povratak. 

Link to comment
Share on other sites

Ponovo prelo leve strane i jajare rodica koji je ostao napred i hvang mora da zatvara pozadi. 

Mimovic je pogubljen bio i na pripremama i sad nastavlja.

 

Igramo bez oba beka i bez oba krilna igraca, sa kataijem u sredini koji igra rekreativno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Мџе said:


Ja se ipak nadam trouglu Dalsio, Hvang i Elšnik. Ono što se da primetiti kod novih uspešnih trenera (Ćabija, Artete i Tiaga Mote) je da se igrači konstantno rotiraju na više pozicija tokom meča i u ovom trouglu sva trojica mogu da igraju 6,8 i 10 dok se kod Ilića ipak plašim njegove defanzive. 

 

Ja podržavam tu ideju sa rotiranjem, pošto to stimuliše kretanje bez lopte a spoledično čitavu pas igru. 

Ali iako je kod Ilića možda upitna defanziva, kod ove ostale trojice je pitanje ko je taj kreativac da odradi posao na poziciji 10. Mislim da je Dalsio možda najbliži tome, ali i to je pitanje. Uz to, dobro izgleda na trenutnom mestu, pa ne bi to menjao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

Ponovo prelo leve strane i jajare rodica koji je ostao napred i hvang mora da zatvara pozadi. 

 

Komedija. Dok se Hvang satrao da to zakrpi, Rodić nije uspeo ni da se pojavi u krupnom kadru čitave situacije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jajara sa klupe koja forsiranjem rodica i kataija ubija svaki smisao igre.

 

Ilić levo ??? Sta on uopšte igra danas? Krilo nije...Dakle levu stranu nemamo..

 

Puma igra desno krilo, namešta se na levu nogu? Da li je bata djora na klupi normalan??? 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...