Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Posted (edited)

Po tabli izgleda da su Sljivic i Sremcevic planirani kao bonusi za sledecu sezonu. Ali naveden je i Cvetkovic kao backup i neki misteriozni starni stoper koji se zove D..gic, tako da tesko ovde izvuci neku pouzdanu informaciju.

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milko Miller said:

Po tabli izgleda da su Sljivic i Sremcevic planirani kao bonusi za sledecu sezonu. Ali naveden je i Cvetkovic kao backup i neki misteriozni starni stoper koji se zove D..gic, tako da tesko ovde izvuci neku pouzdanu informaciju.

Mislim da je od ranije tabla pa je projektovan Dragovic kao soper

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milko Miller said:

Po tabli izgleda da su Sljivic i Sremcevic planirani kao bonusi za sledecu sezonu. Ali naveden je i Cvetkovic kao backup i neki misteriozni starni stoper koji se zove D..gic, tako da tesko ovde izvuci neku pouzdanu informaciju.

Možda Drkušić. 

Link to comment
Share on other sites

Lik se zove Puma a vi polemišete da li valja ili ne, kao da ne znate da ima nešto u toj nauci o imenima... To ne može da bude loše krilo sve iz Azerbejdžana da ga dovodimo, a kamoli iz Portugala. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni ne izgleda ni kao Dragovic ni Drkusic. Sa druge strane domaci stoper slicnim imenom koji moze da bude opcija za Zvezdu ne postoji. Mozda je i stranac i ovo mu nije celo ima jer se ne vidi kraj imena.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 hours ago, CuaTheTime said:

Kao pod jedan, daj mi nekog dobrog igraca koji bi zeleo da dodje da igra ovu nasu smrdljivu ligu? Ne racunaj Hvanga on je jedan u milion

Hvang se racuna , jer je to očigledan način da nešto može.

Dragovic je vrhunski igrač , reprezentativac Austrije, covek koji je 5 godina bio igrač Leverkuzena gde je zabeležio preko 70 nastupa, pa je došao kod nas.

Glazer je vrhunski golman koji je takodje reprezentativac svoje zemlje, koji je dva puta za redom 2022 i 2023 bio najbolji golman lige gde je igrao.

Slobodno mogu dodati i Bukarija, koji je kod nas došao iz Nanta i imao 24 nastupa, dakle iz lige 5, a pre toga igrao u Gentu , takodje 25 utakmica.... Dakle ima primera...Nisu oni vanserijski ali su dokaz da ima dobrih igrača koji imaju neki pedigre i koji se mogu dovesti. 

 

 svi navedeni su ostavili odličan utisak za svoj mandat u Zvezdi. Dragovic je stigao da bude kapiten, Omri da ima najviše odbrana u LS , što je vrhunski podatak, I da ponovo bude najbolji golman lige. Bukari je uspeo da postigne gol Sitiju u Engleskoj, I da se o njemu priča, jer je i on bio dobar za svoj mandat ovde. Hvang odlična sezona , I ponovo individualno priznanje za najboljeg igrača. Svi ovi igrači gore navedeni , su bili manje više za Lige 5, pa smo uspeli da ih dovedemo na ovaj ili onaj način.

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Guru said:

Lik se zove Puma a vi polemišete da li valja ili ne, kao da ne znate da ima nešto u toj nauci o imenima... To ne može da bude loše krilo sve iz Azerbejdžana da ga dovodimo, a kamoli iz Portugala. 

 

Ali kako mu onda brzina nije jača strana? 🙃

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Hvang se racuna , jer je to očigledan način da nešto može.

Dragovic je vrhunski igrač , reprezentativac Austrije, covek koji je 5 godina bio igrač Leverkuzena gde je zabeležio preko 70 nastupa, pa je došao kod nas.

Glazer je vrhunski golman koji je takodje reprezentativac svoje zemlje, koji je dva puta za redom 2022 i 2023 bio najbolji golman lige gde je igrao.

Slobodno mogu dodati i Bukarija, koji je kod nas došao iz Nanta i imao 24 nastupa, dakle iz lige 5, a pre toga igrao u Gentu , takodje 25 utakmica.... Dakle ima primera...Nisu oni vanserijski ali su dokaz da ima dobrih igrača koji imaju neki pedigre i koji se mogu dovesti. 

 

Hvang ne bi ni dosao da mu nije propao transfer u minut do 12
Dragovic je dosao da ostvari svoj san i nece se to opet desiti skoro
Glazer kapa do poda Baharu
Bukari da je malo pametniji bio bi u ligi petica i nikad ne bi dosao u zvezdu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CuaTheTime said:

Hvang ne bi ni dosao da mu nije propao transfer u minut do 12
Dragovic je dosao da ostvari svoj san i nece se to opet desiti skoro
Glazer kapa do poda Baharu
Bukari da je malo pametniji bio bi u ligi petica i nikad ne bi dosao u zvezdu

Ništa, pošto sam ti naveo 4 igrača a trazio si jednog,  da se zahvalimo Bukariju što je glup, da se zahvalimo i baharu, da se zahvalimo i dragovicevom dedi, I da se nadamo da će se opet desiti neki sličan scenario.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Lik se zove Puma a vi polemišete da li valja ili ne, kao da ne znate da ima nešto u toj nauci o imenima... To ne može da bude loše krilo sve iz Azerbejdžana da ga dovodimo, a kamoli iz Portugala. 

A šta ako smrdi kao Puma? :s_d:

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Knipex said:

A šta ako smrdi kao Puma? :s_d:

 

Onda će protivnički bekovi morati da se odmiču od njega, pa će imati prostora da zalomi sa desnog krila i namesti se lepo na šut levom. 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Stojic dobar bio. Nama je odbrana uvek katastrofalna bila, sada je i ličila na nešto. Punio rupe i popravio organizuju same odbrane. A nije bas da je sredina terena odradila dobar posao da spreči prazan prostor za svedske napadače. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

Ne znam, meni ne izgleda ni kao Dragovic ni Drkusic. Sa druge strane domaci stoper slicnim imenom koji moze da bude opcija za Zvezdu ne postoji. Mozda je i stranac i ovo mu nije celo ima jer se ne vidi kraj imena.

 

Ima Drezgic, igrao u Cukarickom, sad je negde u Rusiji ili tako nesto

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2024 at 11:51 AM, Čočo said:

Po stilu igranja Bukari i Puma ne mogu da se uporede. Bukari ima brzinu i to mu je glavni adut ali je tehnički loš igrač. Puma nema brzinu ali tehnički za dve klase iznad Bukarija. Ima prijem, pas, pregled igre a i nije jednodimenzionalan u driblingu. I treba uzeti u obzir da je ipak Bukari imao neki pedigre igranja u ozbiljnim ekipama pre dolaska kod nas. 

 

Neznam, mene je tehnički malo podsetio na Joshuu Parkera, obzirom kako batrlja loptu dok je vodi. 
Ali jesi u pravu da nema Bukarijevu brzinu 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...