Jump to content

Recommended Posts

Bolan poraz. Luka je stvarno odvalio sa pasovima u poslednjim sekundama napada kada je delovao u bezizlaznim situacijama celu tekmu. Hardavej i Egzum, Grent Vilijams podrzali strasnim sutem, kao i ceo tim. Lively udario autoritativnu rampu Rivsu na kraju..

 

  Sasvim dobri LeBron i Davis, pristojan Rivs, solidan Princ ali nije bilo dovoljno protiv inspirisanog i raspolozenog Dallasa. Ostaju nam enigma mecevi sa SAC i DAL, vec po 2 poraza ove sezone od oba tima a i poslednjih par godina ne ide, i redovno su to tesni porazi, neretko i posle overtajma. Bedak... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je Drejmonde, samo udaraj, vratićeš se opet za 5-10 utakmica.

 

Kada liga, ne zna da odreaguje na ovakve poteze 10 godina, onda ostaje samo da se čestita Drejmondu. 

 

Dok ne dobije minimalno 50 utakmica ili suspenziju do kraja sezone, neće se smiriti.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Nema tehničke, odmah napolje. WTF?!

 

pa kad psujes sudije letis odmah napolje. fali jos samo na konferenciji da ga pitaju novinari zasto si psovao sudiju a on u stilu precednika da krene da vice PA STA?!?

 

"Crew chief Mark Lindsay says Jokic 'directed profane language' at the official which warranted an ejection"

 

3 hours ago, Ječmendo said:

Nakon Željkovog drill-a, Exum postao neuporedivo kvalitetniji igrač. 

 

17pts u cetvrtoj, rispekt za dantea i za kaosa sto nije prestajao da veruje

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

pa kad psujes sudije letis odmah napolje. fali jos samo na konferenciji da ga pitaju novinari zasto si psovao sudiju a on u stilu precednika da krene da vice PA STA?!?

 

"Crew chief Mark Lindsay says Jokic 'directed profane language' at the official which warranted an ejection"

Koliko sam čuo, rekao je: "Call the fucking foul". Znači nije neka personalna uvreda nego frustracija posle nedosuđenog faula (koji je bio, pogledaj video). Po meni, možda tehnička - nikakvo izbacivanje. Nisu ljudi ovde došli da gledaju sudije nego igrače. 

 

Mislim, ako ćemo da izbacujemo igrače zato što viču fuck u kontekstu sudijske odluke ... onda jebi ga.

Edited by Darko
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Bolan poraz. Luka je stvarno odvalio sa pasovima u poslednjim sekundama napada kada je delovao u bezizlaznim situacijama celu tekmu. Hardavej i Egzum, Grent Vilijams podrzali strasnim sutem, kao i ceo tim. Lively udario autoritativnu rampu Rivsu na kraju..

 

  Sasvim dobri LeBron i Davis, pristojan Rivs, solidan Princ ali nije bilo dovoljno protiv inspirisanog i raspolozenog Dallasa. Ostaju nam enigma mecevi sa SAC i DAL, vec po 2 poraza ove sezone od oba tima a i poslednjih par godina ne ide, i redovno su to tesni porazi, neretko i posle overtajma. Bedak... 

Sad sam pogledao i stvarno ovo sto radi Ham u odbrani je zlocin koji traje pa jos njegove izjave na kraju utakmice🤦‍♂️ 

Evo vcrs prilike za Spurse da prekinu crni niz, vrvt ce AD i Lebron odmarati.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darko said:

Koliko sam čuo, rekao je: "Call the fucking foul". Znači nije neka personalna uvreda nego frustracija posle nedosuđenog faula (koji je bio, pogledaj video). Po meni, možda tehnička - nikakvo izbacivanje. Nisu ljudi ovde došli da gledaju sudije nego igrače. 

 

Mislim, ako ćemo da izbacujemo igrače zato što viču fuck u kontekstu sudijske odluke ... onda jebi ga.

 

Red je da somborska veprina nauci da ne moze kako se prohte da se bahato ponasa i vredja sudije. Cesto deluje kao da je na ivici da prebije sudiju, kao onomad kad je dzukacki sa ledja gurnuo Kifa Morisa. Treba cesce da dobija iskljucenja.

 

 

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sad sam pogledao i stvarno ovo sto radi Ham u odbrani je zlocin koji traje pa jos njegove izjave na kraju utakmice🤦‍♂️ 

Evo vcrs prilike za Spurse da orekiju crni niz, vrvt ce AD i Lebron odmarati.

 

 Meni se ne svidja sto Hacimura ne dobija dovoljno prostora. Princ sutira dobro jednu, pa ga nema narednih nekoliko. Rivsa su "opravili" posle slabijeg starta sezone, za najvece rezultate bice potreban i in-form Rui. Angelo deluje kao da nije clan ekipe, totalno igra neku svoju igru koja deluje "van tima". Ne bi smeli ovi dvojica da odmaraju, svaka utakmica protiv slabijih rivala mora da se dobije, pogledaj kakva je situacija na tabeli na zapadu, teska klanica za plejof/in mesta, niko nema luksuz da odmara nosioce ako bas ne mora.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

 

pa kad psujes sudije letis odmah napolje. fali jos samo na konferenciji da ga pitaju novinari zasto si psovao sudiju a on u stilu precednika da krene da vice PA STA?!?

 

"Crew chief Mark Lindsay says Jokic 'directed profane language' at the official which warranted an ejection"

 

 

17pts u cetvrtoj, rispekt za dantea i za kaosa sto nije prestajao da veruje

Ima li gde snimak brace sa tribina?

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

 Meni se ne svidja sto Hacimura ne dobija dovoljno prostora. Princ sutira dobro jednu, pa ga nema narednih nekoliko. Rivsa su "opravili" posle slabijeg starta sezone, za najvece rezultate bice potreban i in-form Rui. Angelo deluje kao da nije clan ekipe, totalno igra neku svoju igru koja deluje "van tima". Ne bi smeli ovi dvojica da odmaraju, svaka utakmica protiv slabijih rivala mora da se dobije, pogledaj kakva je situacija na tabeli na zapadu, teska klanica za plejof/in mesta, niko nema luksuz da odmara nosioce ako bas ne mora.

Slazem se ali mislim da je nuzno da ih odmori jer AD je rovit, i sinoc kao i protiv Pacersa je nekako izgurao a Lebron je przio 40 minuta. Bilo bi dobro da igraju i da se dobije mec jer kao sto kazes, nema se tog luksuza na zapadu za razliku od istoka. 

 

Vidjecemo ali iznenadjenje ce mi biti ako zaigraju. Trebaju nam Vando i Vincent nazad, da se malo pomogne odbrani spolja. 

 

Sto se pacova tice, taj je bivsi. Nisu ni Rob a ni LeGM glupi da ne vide da sa njim u ozb utskmicama nemaju sta da traze. Da se moze nekako do Carusa ili Bogdana to bi bilo vrh.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...