Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

jasno je i pre tekme bilo da koncept neće biti onaj sa klasičnim plejmejkerom. 

kao što rekoh onomad, vogel mora da instalira neki movement koji liči na triangulo;

 

mislim da je pre ovde durant zakazao sa asistencijama. booker 5-6-7, nurk je imao valjda 3, što kažeš, dodaće i beal nešto

 

Nek gleda neki Želimirov seminar

Link to comment
Share on other sites

Radio je Nikola ljetos...pogledaj ramena. Nije trokrilni već četverokrilni ormar sad. Mislim...vide svi njegov rafting i konje na tv...ali u pozadini se radilo momački.

Inače...sjajno otvaranje sezone. Još jedan skalp uzet od LA. Samo naprijed.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

To mora da se desi. Lebron ne smije ni u jednom mecu regularnog dijela sezone imati vise od 32 minuta na terenu, nevezano za protivnika i reziltat.

 

Bice poraza zbog toga tokom sezone ali jednostavno mora se ograniciti njegova minutaza tokom sezone. 

Ono sto je bitno da se iz toga izrodi jeste da igraci nisu toliko zavisni od Lebrona, da AD nadje kontinuitet ( nedopustivo je da bude pasivan u 2 pol pa po cijenu toga da promasi i 15 suteva ali mora da bude agresivan ) a onda da Reaves, Vincent i DLo preuzmu dio tereta na sebe. U tim trenucima bez Lebrona fokus mora biti na odbrani maximalno, nesto sto je sinoc bilo nepostojece u tim minutima bez Lebrona jer napad bez Lebrona ne moze da nadoknadi lezernost u odbrani u tim momentima. 

 

Tek je game 1, trebace vremena da se to postigne. 

Ne gine vam borba za home court advantage u prvoj rundi onda i mnogo tezi put do WCF

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Možda AD da uplati časove kod Hakima.
Mogli bi on i KrindžFrik u istom terminu - daće deda HO popusta

Deda bi i u ovim godinama dobio obojicu da pikaju 1v1

Rukometas bi standardno bacao cigle, Dejvis bi se povredio

Link to comment
Share on other sites

Prvo da čestitam Feničanima, nadam se da ću večeras uspeti da pogledam celu.

 

Drugo, da li sam se ja odvikao posle plejofa od NBA, ali brate sada kao da koraci u polasku uopšte ne postoje - Buker, KD, Stef, opušteno se kreće i spušta lopta na trećem sad već koraku?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

AD je nesposoban da preuzme ekipu od Brona, sramogna partija sinoć. Izgleda da je baš veliki jaz u kvalitetu između Jokića i AD.

Polako grofe tek je prva utakmica. Jokić je zver ali zar već drvlje i kamenje na AD. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Darko said:

Krindžfest od navijačice Janisa i Dejma?

 

Bit rich, don't ya think? :classic_biggrin:

 

Pa nisam mislila na tebe, nemoj odmah da se ljutiš:)

 

Rekla bih da će Sunsi izgurati regulare bez klasičnog plejmejkera, problemi mogu nastati u PO. Jusuf definitivno dobro leži ovoj ekipi, tek će se videti da je to bio baš dobar trejd.

Edited by DameTime
dopuna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DameTime said:

 

Nek gleda neki Želimirov seminar

 

nisam siguran da je taj željkov princip uručenja nešto što je idealno za ekipu koja ima tri iso-eksperta (umesto jednog);

s'druge strane, sunsi imaju nurka koji ima vrlo solidan pregled igre za centra, što je dosta važno za trougao, jer je neophodno pravovremeno dodavanje a ne genijalno dodavanje

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Polako grofe tek je prva utakmica. Jokić je zver ali zar već drvlje i kamenje na AD. 

Što polako, odavno je zakasnio sa ovim komentarom. Sprdao ga Jokara sinoć i sve bi bilo u redu da nije stao u medijima, čuli smo se Bron i ja pokazaćemo im . Smešno. Ekipa koja zavisi od veterana koliko god taj veteran bio jedan Lebron nema perspektivu na dužinu sezone.

 

Gledao sam vašu tekmu poslednju četvrtinu. GSW se ispromašivao , a Buker je definitivno najbolji bek u ligi. Poslednja tri poseda tri asistencije kad su svi očekivali da on rešava, pogodili ste te šuteve, ali baš zrelo sa njegove strane.

Obe ekipe imaju razloga za optimizam.

još malo krindža

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

nisam siguran da je taj željkov princip uručenja nešto što je idealno za ekipu koja ima tri iso-eksperta (umesto jednog);

s'druge strane, sunsi imaju nurka koji ima vrlo solidan pregled igre za centra, što je dosta važno za trougao, jer je neophodno pravovremeno dodavanje a ne genijalno dodavanje

 

Ma pisala sam u polu-zajebanciji, zbog kukanja oko floor djenerala:) Inače slažem se s tobom, ume Nurkić da udeli često i backdoor pas, tako da ga mogu iskoristiti kao kreatora. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razbijanje klasično, Lakersima da nije bilo Princea ne bi imali šta pozitivno da izvuku iz ove utakmice. Nuggetsi ipak moraju da pribave neke igrače za klupu, neće moći baš da jašu startere kroz regularnu sezonu. Startna petorka najjača u ligi, klupa najslabija u ligi. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...