Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

sto se denvera tice, ja bih rekao da njih ove sezone ocekuje konacna odluka na temu mpj

ili ce postati to sto moze da bude, i da to isporucuje konstantno, ili ce biti trejdovan

u tom kontekstu, imalo bi mi smisla da se zadrzi kcp i ide all-in, jer sa pravim mpj i kcp to jeste ekipa za najvise domete

ovako su se odrekli kcp-a a odluka na temu mpj ih svakako ceka

nit tamo nit ovamo, bezveze

 

Mozda je debeli rekao da hoce Gordona da zadrzi, jer ga je ispostovao da se drnda sa konjima proslog leta po Somboru, pa su morali sad da puste KCP. 😄

 

Ili su mogli da ga zadrze da su se sad resili MPJa (ne pratim toliko vise cap pravila), ali opet tesko je preseci u vezi ovog mladog momcica, jer ipak on na momente odaje KD vajb. 

Link to comment
Share on other sites

problem sa denverom je sto osim portera niko ne zna da sutne loptu. zato je veliki problem sto su ostali bez popea koji je mogao da pogodi i zato je tesko da se otarase portera koji po mom misljenju vise vredi nuggetsima nego drugim ekipama pa bi po njihovim procenama gotovo sigurno 'izgubili' u slucaju trejda tj ne bi dobili pravi value za njega. morali bi za njega da za uzvrat dobiju jos jednog bar pribliznog sutera kao sto je porter a koji usput zna i da defenduje. a ako u startu racunamo da mu je cena nije prevelika onda je vec tu vrlo tesko i zapoceti pricu oko trejda. jedna njegova dobra sezona bi u tome puno pomogla, jos bi mu ostale samo dve sezone ne-toliko-strasnog ugovora, tako da se i to moze istrpeti. a ne traba naravno ni zaboraviti da denver nema previse pikova da trejduje da se otarasi svojih ugovora.

 

ja se samo nadam da ce na kraju radalek biti u pravu, ali nisam optimista.

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...