Jump to content

Recommended Posts

Pa tako nesto. Denver je izgubio G2 zato sto im nije baš isao taj dan a TW su igrali jako zestok D i islo im je mnogo dobro. Denver se totalno izgubio, uplasio I odustao. Sudjenje ne bi trebalo da utice na Denverov performans. Iste kriterije su sudije koristile za oba tima. Denver je trebao da se prilagodi tempu, zestini I sudijama.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, nonick said:

Poenta je da nisu izgubili zbog sudija nego zbog dobre i agresivne igre TW.


Nije to agresivna igra vec gomila ne sviranih faulova, koji kada su sinoc odsvirani oni su bili primorani da odustanu od intenzivnog kontakta. Za Denver je sreca sto je takvo lose sudjenje doslo u G2 kada ne bi dobili sve da su Jokiceva braca sudila.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, nonick said:

Poenta je da nisu izgubili zbog sudija nego zbog dobre i agresivne igre TW.

Agresivna igra je bila dopuštena u g2, ista je izostala i g3, jer jednostavno nije dopuštena. U g2 je svaka odbrana TW bila na granici faula i mnogo puta nije sviran faul. 

 

Denver čak i da izgubi g4, uspeli su u tome da odigraju još jednu kod kuće, a ako se vrate sa 2:3 u Minesotu, nisam siguran kako će se ovi nositi sa pritiskom. Ukoliko Denver dobije i g4, mislim da se tu priča za TW završava.

 

Za Denver je glavno pitanje dokle će starter izdržati sa ovolikom minutažom, doprinos klupe je mizeran. 

 

Mislim da šampion i ove sezone dolazi sa Zapada. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Thunder igra dopadljiviju košarku od Mavsa. Voli i Shai da mesi loptu ali nekako lepše to izgleda nego kad Luka utabava parket pa onda da malo Kyrieu za driblanje u mestu. PJ Washington igra odličnu seriju. Zanimljiva utakmica. Isaiah Joe ima puter ruku, neverovatno kako su njega Sixersi ispustili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Solidno on ''maltretira'' Luku, ovaj nikako da dođe do svoje prepoznatljive igre. Zato dominira u skoku. :thumbsup: Imam utisak da Mavsi ovo sada odrađuju, Kyrie se razigrao i teško će ovo OKC preokrenuti. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
8 minutes ago, Ječmendo said:

Solidno on ''maltretira'' Luku, ovaj nikako da dođe do svoje prepoznatljive igre. Zato dominira u skoku. :thumbsup: Imam utisak da Mavsi ovo sada odrađuju, Kyrie se razigrao i teško će ovo OKC preokrenuti. 

Ne verujem da bi ga baš toliko mučio da Luka ne igra na jednoj nozi. Kajrija je uživanje gledati kad se razigra, nezaustavljiv je.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jasno da je Luka daleko od svoje najbolje košarke, on će u budućnosti morati mnogo više da povede računa o svom fizičkom stanju. Posljednji adut OKC hakovanje Lively-ja izgleda propao. :s_d:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realno sto sve nijesu na njemu probali Dort i druzina dobro je i zavrsio svaki game, obzirom na ovu povredu. Samo u 4/4 skacu mu na ledja, flying knee na bloku, bacaju ga 2x na glavu povlacenjem i na kraju SGA onaj lakat u glavu, ljudi idu vise da ga ubiju no da igraju neku odbranu na njemu. Ono hackovanje je isto krajnje bezveze i nekako ocajnicki potez da se krene sa onim 7 min prije kraja meca. Da je ovo ABA liga pricalo bi se nakon ovoga u OKC o FT disparitetu 😄 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam video neki prljav potez na Doncicu, generalno se igra izuzetno cvrsto, a sudije su pustale sve vise kontakta kako je mec odmicao. 

 

Luka je sa prikenjavanjem sudijama presao svaku granicu. Ne znam odakle mu energije da se zali u svakom posedu, a ne znam ni kako uspeva da zavrsi mec bez tehnicke posle svega sto radi. Uglavnom jedna vrlo losa navika koju ne da ne uspeva da iskoreni, nego deluje da se pogorsava iz sezone u sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
19 minutes ago, MrTwister said:

Realno sto sve nijesu na njemu probali Dort i druzina dobro je i zavrsio svaki game, obzirom na ovu povredu. Samo u 4/4 skacu mu na ledja, flying knee na bloku, bacaju ga 2x na glavu povlacenjem i na kraju SGA onaj lakat u glavu, ljudi idu vise da ga ubiju no da igraju neku odbranu na njemu.


Nema dileme, i vcrs i generalno je igrac koji igra u kontaktu non stop, i nadobija se batina svakodnevno… 

Ali brat ne zatvara. Danas je i sa klupe skakako na svaku odluku. 
Da ne pominjem koliko je neprijatno kad jase ove uleb mucenike

 

Cak mislim da je sudija Zurapovic u nekom podkastu rekao da je Luka nepodnosljiv.

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Dante Exum pokazuje razliku izmedju regulare i plej of kosarke.

Decko koji je bio jako koristan tokom sezone(cak i kljucne koseve davao) na ovom nivou predstavlja liability,

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...