Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, bodo said:

Očekivano. Nisam nimalo iznenađen. A u internoj prepisci sa kolegom Frenčajzom sam se složio da bi Mike bio najbolje instant rješenje. On  ima doduše na popisu i neka trenerska imena iz NCCA koja bi po njegovom sudu bila dobra akvizicija za tim no s obzirom na činjenicu da ja skoro uopće ne pratim NCCA tu sam uskraćen i ne poznajem materiju nimalo ali mu vjerujem.

 

Mislim da je izvesno da ce biti Bud, ostalo je samo da sakupi pomocnike i potpisace. Ekstatican bas nisam, ali moze i mnogo gore. Kopefild i Hudini ne bi mogli da naprave nista od ove grupe nezainteresovanih bednika, a resursa za neku realnu nadgradnju nema. Tako da je tu Bud osudjen na propast - trazice se instant rezultat, on ga nece moci isporuciti i bice tu brzo pozdrav. Zato lepo kazem Dan Hurley odmah, trejduj sve, uzmi pikove i da idemo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cak i da ostane kao dead load, za Duranta i Bookera moze da se dobije solidan broj finih pikova i mozda neki obecavajuci mlad prospekt. Utopiti Allena za neko pikce solidno,  Nurkana dampovati, osloboditi mesto za mlade momke i lutrijske pikove i lagano da se radi i raste organski. Ali u svakom slucaju kenjam bezveze posto svi znamo da Trashbia nece uraditi nista slicno, barem dok oko sebe ne ostavi totalnu pustos, pa mozda tad skapira da je prokleti idiot i odluci da malo promeni pristup.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
50 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Cak i da ostane kao dead load, za Duranta i Bookera moze da se dobije solidan broj finih pikova i mozda neki obecavajuci mlad prospekt. Utopiti Allena za neko pikce solidno,  Nurkana dampovati, osloboditi mesto za mlade momke i lutrijske pikove i lagano da se radi i raste organski. Ali u svakom slucaju kenjam bezveze posto svi znamo da Trashbia nece uraditi nista slicno, barem dok oko sebe ne ostavi totalnu pustos, pa mozda tad skapira da je prokleti idiot i odluci da malo promeni pristup.

super se radi u Arizoni. ode nam i NHL klub u SLC. Utah coyotes

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam u manjini vezano za Buda, za kojeg smatram da je dobar coach, al bojim se da je los fit za ovaj PHX, bez obzira sto je najbolja opcija na papiru ne djeluje da su tipovi koji vode glavnu rijec tamo zainteresovani u taj neki buy-in toga sto Bud forsira, već ono da tu vise treba neki babysitter tip trenera koji bi se dobro slagao sa ovim glavnim igračima, ego menadzment i da svako tu bude zadovoljan, bez da se on nesto tu petlja i namece sto ce i kako ce da se igra. Ishbia nastavlja taj neki trend novog vlasnika, "daj sve najbolje i najjace sto je dostupno, sad i odmah" bez da se razmislja o potencijalnim posledicama tih poteza kasnije u buducnosti. I onaj press mu je zvucao nekako deluzivno kao da su finale izgubili upravo a ne pocisceni u prvoj rundi, pa on vidi neki nepregledni potencijal u toj ekipi i brdo ekipa koje bi se sa njima mjenjale.

 

Budenhozer ima neki svoj sistem na koji igra vec neko vrijeme i iako je on prilagodljiv top talentu, treba neko vrijeme da se to sve prihvati i nauci, ako bude bumpy road bilo zbog povreda ili nekog losijeg starta moglo bi bit tu problema kasnije. Jedino zbog toga imam neke rezervacije koliko ce njemu trebati da dobije taj buy-in od igraca a ostali role playeri ko god dodje/ostane ce fall in line. Treba uzet u obzir da ovaj core koji planiraju da zadrze ima mozda jos 2 godine plafon contending window a posle toga ce bit zabavno sto ce i kako ce se rebuild odraditi, jer tesko da ce neko mimo Bookera zadrzat premium value koji su ovi platili da dovedu pored njega.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Big Ticket said:

Опет Бостон даје мечеве гратис. Шалабајзерски приступ 

 

Slična situacija kao poraz od Majamija, ajde što šutevi ne upadaju, nego brljamo i srljamo u napadu, Tatum forsira neke svoje šuteve. 

 

I napad ne bi bio problem jer jebi ga, dešava se da šut ne ide i dolazili smo do poena iz reketa ali isto kao protiv Majamija, taj govor tela da smo nemoćni kad nam ne ide i gde se raspadamo u odbrani nas košta meča, čim su počeli da se odvajaju videlo se da ne okrecemo. 

 

Ne pomaže ni Macola nekad i bude nadigran, al jebi ga ne može on umesto igrača da probija blokove i da zatvara closout situacije. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vrhunska utakmica u Oklahomi sinoć. Luka najzad otvorio utakmicu sa vezanim pogođenim šutevima i nakon toga cela ekipa ima više samopouzdanja, mada je nerealno očekivati da PJW i Hardaway ponove ovakve partije. Velika šteta što je Dante potpuno prestrašen, pokazivao je u nekim delovima sezone visok nivo i baš bi značio kada bi u neku utakmicu ušao sa samopouzdanjem.

 

Naravno, glavni preduslov da Dalas izgura ovu seriju je da Daigneault ne pomeri Giddeya na kraj klupe. Super prilagođavanje Kidda je bilo to što ga je čuvao (čitaj ignorisao) Gafford.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Mislim da sam u manjini vezano za Buda, za kojeg smatram da je dobar coach, al bojim se da je los fit za ovaj PHX, bez obzira sto je najbolja opcija na papiru ne djeluje da su tipovi koji vode glavnu rijec tamo zainteresovani u taj neki buy-in toga sto Bud forsira, već ono da tu vise treba neki babysitter tip trenera koji bi se dobro slagao sa ovim glavnim igračima, ego menadzment i da svako tu bude zadovoljan, bez da se on nesto tu petlja i namece sto ce i kako ce da se igra. Ishbia nastavlja taj neki trend novog vlasnika, "daj sve najbolje i najjace sto je dostupno, sad i odmah" bez da se razmislja o potencijalnim posledicama tih poteza kasnije u buducnosti. I onaj press mu je zvucao nekako deluzivno kao da su finale izgubili upravo a ne pocisceni u prvoj rundi, pa on vidi neki nepregledni potencijal u toj ekipi i brdo ekipa koje bi se sa njima mjenjale.

 

Budenhozer ima neki svoj sistem na koji igra vec neko vrijeme i iako je on prilagodljiv top talentu, treba neko vrijeme da se to sve prihvati i nauci, ako bude bumpy road bilo zbog povreda ili nekog losijeg starta moglo bi bit tu problema kasnije. Jedino zbog toga imam neke rezervacije koliko ce njemu trebati da dobije taj buy-in od igraca a ostali role playeri ko god dodje/ostane ce fall in line. Treba uzet u obzir da ovaj core koji planiraju da zadrze ima mozda jos 2 godine plafon contending window a posle toga ce bit zabavno sto ce i kako ce se rebuild odraditi, jer tesko da ce neko mimo Bookera zadrzat premium value koji su ovi platili da dovedu pored njega.

 

Ne moze ni Spo ovde da uradi nista, tako da je nebitno ime, ako je ocekivanje da se uradi nesto aka napadne titula sledece godine (kod ovog MSU idiota ocito da jeste). Ako je ideja rebuild (a to ce neminovno morati doci na dnevni red posle jos jednog kraha koji je izvestan sledece godine u ovo vreme), onda Bud takodje ima manje smisla od nekog top-notch mladog asistenta ili neke od perjanica koledz kosarke. Niti ce ovi Sunsi dobro dovi Budu, niti on njima. A u pitanju je sasvim solidan trener, tu nema dileme.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Meni nije jasno da je Hayward preko noći postao takvo truplo da baš nikako ne može bar malo da doprinese sa klupe.

Aj za njega se ocekivalo donekle al sto se vodi lineup rat ko ce od australijskih bekova da bude beskorisniji izmedju Giddeya i Exuma je vec next level.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

@bodo @SteveFrancis#3 mislim da je ovo odlicno resenje

Pa i je vjerojatno. Ali mi smo toliko u problemu šta se tiče strukture rostera da neka im je bog na pomoći. Ukopani smo do daljnjega. Samo čudo nas može spasiti. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...