Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Bugl Khan said:

pa ima veliku plaću. bio je dugo ozljeđen, nije se osjetilo. zašto bi Reida držao na klupi ako ti za duplo manje para može zamijenit KATa?
Možda nešto propuštam. Al to mi je nekako logično.

 

prvo, jos uvek se ne zna sta ce biti sa vlasnistvom. niko ne zna sta se tu zapravo desava. drugo, deluje da konacno nakon milion godina imaju sastav koji moze da konkurise za titulu, sto znaci da je prava prilika da se plati malo veci porez.

ranije je bilo smisla da se trejduje towns, bilo je dosta prica o tome, sada bas i nema logike. pogotovo sto igra racionalnije nego ikada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Van svake pameti. Sudije nisu mogle bolje odsuditi meč, pustila se čvrsta igra u kojoj su Nagetsi u inferiornijoj poziciji i odmah galama Jokićevaca, a prijala im je ista kada su dobijali Lejkerse.

 

Ne valja Janis, ne valja Bron, ne valja Embid. Sad da vidimo šta neće valjati Edvardsu, čekamo samo, jer je ipak novo ime i tek postaje neki rival Jokiću i Jokićevcima.

Edwards je car, igra na oba dijela terena, i to ne jer mora, nego obranu igra jer se ponosi time. Mislim, usporediti Anta sa Embiidom i Suncem je malo degutantno. Ako prođu Denver, iskreno se nadam da Minnesota osvaja.

Sigurno neću visit na temi i trabunjat kako su Nuggetsi skoro dobili i kako su Edwardovci poremećeni. Prvo jer nemam toliko vremena, drugo jer mi se ne čini zdravo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
15 hours ago, bodo said:

Jel zabilježeno ikad da je neka ekipa ispustila 2:0 u gostima u best of 7?

 

Nazalost, moji Rokeci protiv Dirkovog Dalasa. Na kraju Dalas prosao sa 4-3. Ne secam se godine, ali mislim da je oko 2009/10.

 

Edit: 2005. 😇

Edited by MC Thunder 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bugl Khan said:

B1: Do Rusije
B2:Kada je reprezentacija igrala loše. Kada su igrali dobro a pljuvali najboljeg igrača?

Odgovor na oba - baš svi navijaju, svuda u RL i na internetu? Nije ni hejt prema Jokiću nešto raširen u Srbiji, osim prozivki zbog izostanaka iz reprezentacije.

 

Znaš kako, postoji razlog za određena negativna osećanja prema Jokiću u vezi reprezentacije jer uglavnom ne igra za istu ili je neka španska serija oko nastupa. Medalju je osvojio kao jedan u rotaciji a otkako je najbolji uglavnom izostanci ili ćorak, koji je naravno ne samo njegovom krivicom. Vaš Luka je megazvezda sli opet i sa 206 godina daje sve od sebe u timu i ima rezultat. Ovde ipak fali da se sve poklopi.

 

6 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Kad smo vec kod slanosti, vise od pola teme je likovalo na svaki poraz Lakersa bilo u RS bilo u PO, izmisljali nekakve zavjere lige pa mi nismo pominjali nikakve traume i slicne gluposti. Jos je u tome debelo prednjacio navijac Nuggetsa.

A je l' ti palo na pamet da je to posledica kurčenja i hottejkovanja cele sezone i to ne samo ove? Te videćete kad su LBJ i AD zdravi, te prošle godine je bio kratak period između utakmica, te ovo, te ono. Uostalom, vasceli internet se sprda sa fazama navijača Lejkersa tokom sezone od loženja i pretnji do nestajanja, ne odskače forum sa tim. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

A je l' ti palo na pamet da je to posledica kurčenja i hottejkovanja cele sezone i to ne samo ove? Te videćete kad su LBJ i AD zdravi, te prošle godine je bio kratak period između utakmica, te ovo, te ono. Uostalom, vasceli internet se sprda sa fazama navijača Lejkersa tokom sezone od loženja i pretnji do nestajanja, ne odskače forum sa tim. 

 

Imas brojkama i slovima 2 (dva) navijaca Lakersa na ovoj temi i nijedan od nas dvojice ni u jednom trenutku nije pisao da smo apsolutni favoriti za titulu i da cemo zgazit sve. Ako si Hammerove onelinere shvatao ozbiljno onda je fkt ne znam sta da ti kazem. Dakle opet laganje i izmisljanje bez ikakve potrebe i smisla. Ono iza cega stojimo je da je tim mogao kud i kamo vise sto se barem seeda tice da je nastavljeno s onim sto je donijelo WCF prosle sezone i imamo brojke koje to potvrduju. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Barkley#34 said:

A je l' ti palo na pamet da je to posledica kurčenja i hottejkovanja cele sezone i to ne samo ove? Te videćete kad su LBJ i AD zdravi, te prošle godine je bio kratak period između utakmica, te ovo, te ono. Uostalom, vasceli internet se sprda sa fazama navijača Lejkersa tokom sezone od loženja i pretnji do nestajanja, ne odskače forum sa tim. 

Nikada ali nikada nismo nestali niti cemo nego sportski cestitati onima koji nas dobiju. Nema potreba za ovakvim izmisljotinama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hart u regularnoj sezoni samo 4 utakmice sa 20+ poena, u plejofu vec 4. Neverovatna transformacija i njega i DiVincenza + Hartenstajna u drugom delu sezone. DiVo u Milvokiju i GSu delovao kao neki Konaton, a sada druga opcija. Hartenstajn razvio neodbranjiv teardrop flouter i potisnuo Mic Loba iz rotacije. Jesu imali sudijsku pomoc do sada u vaznim trenucima, ali kakvu energiju imaju na i van terena, gledaju ih sve bivse zvezde, sada je tu i Marberi, Starks redovno, stvarno im zelim da doguraju bar do finala konferencije i posibaju se sto vise mogu. Zaista jedna atipicna ekipa koja ima to neko zajednistvo i zna da zbije redove, napravili su i strasan run za 2. mesto na kraju.

 

Zasto mene i Grofa ne racunate u navijace Lejkersa, kakva je ovo diskriminacija ? + @HAMMER stari forumas koji je trenutno malo ljut na fransizu zbog Dvajtela

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Dakle opet laganje i izmisljanje bez ikakve potrebe i smisla.

Ovo što sam naveo je napisano na temi, za laganje me zaobiđi.

 

22 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nikada ali nikada nismo nestali niti cemo nego sportski cestitati onima koji nas dobiju. Nema potreba za ovakvim izmisljotinama.

Napisao sam za zezanje na netu da tako idu faze, uostalom i taj tvit je kačen ovde.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Ovo što sam naveo je napisano na temi, za laganje me zaobiđi.

 

Evo pregledaj slobodno moje i Mikijeve postove i nadji gdje je bilo ko od nas dvojice rekao da smo apsolutni favoriti za titulu i da cemo sve pregaziti. Eventualno da je Miki pominjao da cemo dobiti Nuggetse je rje sad veca pauza izmedju meceva u klasicno prepucavanju prije PO. Poprilicno sam siguran da takvo nesto neces naci, stavise siguran sam da ces u mojim postovima naci puno vise ismijavanja igara ekipe nego bilo kakvog lozenja da smo favoriti protiv Denvera. Dakle klasicna izmisljotina koju je izgleda popularno ponavljati. Ovo za nestajenje sam i previdio, to je tek urnebs posebne kategorije. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Luka nastavlja sa očajnim šutem spolja, ponekad je mučno za gledanje. Čini se kao da je različit kriterijum suđenja na dvije strane. OKC standardno dobro i čvrsto igra. Noćašnje utakmice ne pretjerano kvalitetne i bez uzbuđenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ječmendo said:

Luka nastavlja sa očajnim šutem spolja, ponekad je mučno za gledanje. Čini se kao da je različit kriterijum suđenja na dvije strane. OKC standardno dobro i čvrsto igra. Noćašnje utakmice ne pretjerano kvalitetne i bez uzbuđenja.

Njemu ide ovaj poraz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...