Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Zli Gli said:

 

Niko brate, napisah normalan post, kulturan, nema potrebe za takvim upadima osim ako sam propustio nesto u pravilima foruma, neke zapovesti gde pise da se mora voleti doticni. U tom slucaju se izvinjavam.

Starac, opusteno. Nije mi bila namjera da te napadam. Posto vidim da si nedavno dosao na forum (i dobrodosao btw) i vidio tvoj "Jokic rant". Pa me je to trigerovalo. Naravno...jezerdzije imaju traume pa ce da se sloze s tobom. 🙂 
Prije nego sto si dosao, bilo je postrojavanje (od strane nekih korisnika/ca) ako neko nesto kaze za Dzoela Embiida (fake MVP-a). Jer, pobogu...kakav je to hejt za lika...bla bla bla. I naravno, takvima ne smeta ovaj tvoj "hejt" prema Nikoli. U svakom slucaju...dobro ti nama dosao. Ide serija u 7 utakmica i bice dobro...doduse, Nikola ce da napravi ljudima cir na zelucu, ali tako je...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

 

Jel moze Sac da pojuri ovog gospodina sto nas natrtio lepo?

Ne znam sta bi NOPu bilo interesantno od nas, posto tesko da bi uzeli neki kombo Huerter i Barns. Ja bih im dao ovogodisnjeg pika i nek biraju sta ce da umecuju plate sem Foxa Mareja, Sabonisa i mozda ne bih davao Elisa.

Pa kad imamo light Jokica da imamo i light Duranta.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kreneš đonom na forumaša koji ništa uvredljivo nije napisao, samo ne voli tvog idola, a onda "spustiš loptu" tako što isprozivaš neke druge neistomišljenike s foruma 🫠

 

Dajte da se promeni hosting u jedinipravimvpjokic4ever.rs 

Edited by DameTime
razmak
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sota je Denveru ucinila uslugu prebivsi ih u prva 4 minuta. Instant su ih (napokon) razbudili i podsetili da i grumenje moze i te kako da pegla. Prvo poluvreme je bilo milina za gledanje, iako je sut manjako na obe strane. Vuci su bili bolji taman za duzu klupu, a od forme i zdravlja Mareja ce zavisiti koliko ce ista biti faktor u nastavku.

 

A konjoljub bi mogao da prekine flert sa double digits turnoverima, pa da vidimo onda cija majka crno bjelu vunu prijede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DameTime said:

Kreneš đonom na forumaša koji ništa uvredljivo nije napisao, samo ne voli tvog idola, a onda "spustiš loptu" tako što isprozivaš neke druge neistomišljenike s foruma 🫠

na koga li mi to lici 🧐

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, NikadProtivKaline said:

na koga li mi to lici 🧐

 

Vidi, ja sigurno nisam najumiljatija osoba ovde i veruj da sam svesna toga :classic_smile:

 

...................................

 

Sad malo o košarci. Noćas nas očekuju dve utakmice, prva na repertoaru je G1 između Knicksa i Pacersa. Indiana ponovo za protivnika ima tvrdu ekipu, ali ovog puta stvarno, tako da sam prognozirala prolazak Knicksa sa 4:2. NYK igra sa ogromnim samopouzdanjem i mislim da imaju kvalitet da eksploatišu sve mane Pacersa i njihove padove u igri. S druge strane, neće biti toliko otvorenih šuteva jer su Bucksi baš očajno branili perimetar, da ne kažem nisu uopšte. Pored toga trebalo bi da NYK imaju i dovoljno fizike koju će baciti na Haliburtona (nisam proverila ima li updatea u vezi njegove povrede leđa?) i Turnera. Da ne zaboravim, bilo bi lepo da njujorčani odu u ECF i Thibs bude nagrađen za rad sa ovom ekipom. Za Pacerse ima vremena, mada su mi i oni gotivni.

 

Što se tiče G2 između Nuggetsa i Timberwolvesa, nema sumnje da je za Denver ovo must-win. Ne verujem da će Jokić ponoviti onako pasivnu utakmicu, on dodaje gas čim se upale alarmi, a isto tako sumnjam i da će Minnesota previše zapinjati u ovoj utakmici. Uzeli su jedan brejk a za to im je svakako bila bolja šansa u G1. Naravno, ne kažem da će pustiti, nema toga u ovoj fazi PO, iskoristiće oni najmanju šansu koja im se ukaže. Ali mislim da je za Denver ovo idealna prilika da konačno uđu u utakmicu energetski jače od protivnika u odnosu na seriju sa Lakersima i G1. Sve u svemu, očekujem pobedu Denvera. Ne bi bilo loše za njih da se Jamal (trebalo bi da bude na raspolaganju) konačno probudi i podigne formu.

 

Najviše me zanima kakva prilagođavanja je Meloun spremio kad je u pitanju odbrana Vukova iz G1:

Quote

As they did in a first-round sweep of the Phoenix Suns, Minnesota guarded almost 94 feet. Whether it was Murray, Jokić or Reggie Jackson initiating the offense, they had a man in their grille pressuring the dribble. Those pick-up points are higher than you normally see from an NBA defense, and it bothered the Nuggets. They consistently didn’t get into their offense with a lot of time remaining on the shot clock.

 

Ko se probudi ili ostane budan za ove termine u 4h, svaka čast... 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 40Wins said:

 

Jel moze Sac da pojuri ovog gospodina sto nas natrtio lepo?

Ne znam sta bi NOPu bilo interesantno od nas, posto tesko da bi uzeli neki kombo Huerter i Barns. Ja bih im dao ovogodisnjeg pika i nek biraju sta ce da umecuju plate sem Foxa Mareja, Sabonisa i mozda ne bih davao Elisa.

Pa kad imamo light Jokica da imamo i light Duranta.

 

jesi siguran da ne bi smetao murrayu za njegov razvoj. vama bi mozda trebao neki ozbiljniji defanzivac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pg13 ima 34 godine, čovjek je godinu ili dvije udaljen od statusa role playera, kakav max... 

 

Za max je bio možda prije one ozljede iako je i tada bio rubni Top 10 igrač lige.

 

Ona ekipa sa njim, Westom, Hillom, Hibbertom... je bila najzabavnija ekipa za gledanje u ovom milenijumu, uz međede sa Tony Allenom

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, gggggggg said:

 

jesi siguran da ne bi smetao murrayu za njegov razvoj. vama bi mozda trebao neki ozbiljniji defanzivac.

 

Pa nisam siguran, samo mislim da u nekom momentu SAC mora i da rizikuje i proba da izadje iz situacije da bude tim koji ce samo da kontestuje za plej in, nesto slicno kao sada Atalanta. 

Svakako da bi bilo mnogo bolje da je SAC ozbiljnije zagrizao za OGa, jer smo defanzivna rupa, nego eto Ingram se pojavio kao potencijalno ''jace'' ime za koje mozemo da licitiramo, a pored ovakvog zapada tesko cemo privuci ozbiljnija imena. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MilošVB said:

I šta kaže 

Ma nije ni bitno šta se kaže, nego ažurnost posle nekog tvita od 38 lajka, objavljuju svi srpski mediji, samo još Vučko se nije javno obraćao na dnevniku 2 da kaže da će njegov mezimac Jokić imati možda večeras veće šanse da pobedi.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Ma nije ni bitno šta se kaže, nego ažurnost posle nekog tvita od 38 lajka, objavljuju svi srpski mediji, samo još Vučko se nije javno obraćao na dnevniku 2 da kaže da će njegov mezimac Jokić imati možda večeras veće šanse da pobedi.

Zamisli srpski mediji izveštavaju o utakmici u kojoj igra najbolji srpski košarkaš, nečuveno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, 40Wins said:

Svakako da bi bilo mnogo bolje da je SAC ozbiljnije zagrizao za OGa, jer smo defanzivna rupa, nego eto Ingram se pojavio kao potencijalno ''jace'' ime za koje mozemo da licitiramo, a pored ovakvog zapada tesko cemo privuci ozbiljnija imena. 

 

zajebali se i sixersi sto nisu pojurili anunobyja pa cak i siakama kada su mogli. sada kao zele georga ili butlera cenim.

 

s toliko igraca na leto koji su u prici za menjanje timova, gotovo je nemoguce pogoditi sta ce se desiti sa ovim ekipama koji nemaju bas prostora u capu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Dracarys said:

Ma nije ni bitno šta se kaže, nego ažurnost posle nekog tvita od 38 lajka, objavljuju svi srpski mediji, samo još Vučko se nije javno obraćao na dnevniku 2 da kaže da će njegov mezimac Jokić imati možda večeras veće šanse da pobedi.

Grofe otkad ti navijaš sa vukove. Jel to vukovi sa Manjače? Mislim na Avatar. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...