Jump to content

Recommended Posts

Dosta su pali Cavsi u posljednje tri utakmice koje ne igra Jarrett Allen. On je njima objektivno drugi najbolji i najvažniji igrač, takav nedostatak u plej ofu je teško nadoknaditi. Radi kompetitivnosti u narednom krugu i bolje da ide dalje Orlando, ali mislim da nemaju dovoljno ofanzivnog kvaliteta da zaprijete Keltima. Makar će biti borbeni...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Banchero je baš jak fizički, ako je Ant MJov sin, Banchero je sin Juliusa Randlea, kralja bivola.

 

uporedjivan je dosta sa jamesom.

Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2024 at 12:39 AM, Big Ticket said:

Аух, опасно су их измркали. 

 

Доста упитника на Дјурентов legacy након оваквих просипања у ПО. 

 

Финикс ће бити медиокритет у годинама пред нама. Маријански ров су себи ископали, а тек су на 4km дубине

 

On 4/30/2024 at 12:45 AM, bodo said:

A nisu ušli ozbiljno zašto? 

 

27 minutes ago, gggggggg said:

https://cdn.xsportbox.com/webplayer.php?t=ifr&c=2397824&lang=en&eid=206243565&lid=2397824&ci=3&si=3&ask=1714932000&noplayer=0

 

svaki stream mi laguje pas mater

 

 

btw, mnogo me zanima kako ce izgledati sledeci ugovor mobleya. vec je mogao da potpise, nisam primetio da je bilo price

https://the.crackstreams.ws/visit/

 

Probajte ovaj, meni šljaka bez problema i slika odlicna.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gggggggg said:

 

uporedjivan je dosta sa jamesom.

 

Ne deluje mi ni blizu kreativno kao James što je bio. Meni baš vuče na Randlea iz PF faze karijere s tim što je ipak racionalniji igrač od og sivonje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Jebiga, na kraju sasvim zasluzan prolaz Kavsa dalje u 2R.

 

Pa cekaj sekundu, jos traje tekma. Cetiri minuta i devet razlike. To je u NBA nista, ma koliko Orlando bila skupina kamenjara

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 minute ago, Horium said:

 

Pa cekaj sekundu, jos traje tekma. Cetiri minuta i devet razlike. To je u NBA nista, ma koliko Orlando bila skupina kamenjara

Spoiler

Jinx

 

Mada ne verujem da ce Kavsi ovo ispustiti. Ipak su se kuci vratili sa -18.... A i bolja su ekipa.

 

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bugl Khan said:

Naravno da će dobit. Po glavi, a ne derbi.

Oni se nas boje. Na Maksimiru nisu dobili godinama, na Rujevici/Kantridi dobiju, al kad je ovako bitno, nema šanse. Još nama igra x

@bodo Nadam se da si uplatio nešto

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bugl Khan said:

@bodo Nadam se da si uplatio nešto

Nisam jer se ne kladim. Nisam ni mislio da ih mogu dobiti. Mislio sam neriješeno šta je i bilo do samog kraja dok nisu primili drugu gol. 

Link to comment
Share on other sites

Cavsima su šanse protiv zelenih kao piletu protiv mesara ali def imaju bar neke napadačke municije za razliku od Orlanda. Magic nema šta da žali, napravili su iskorak, sada uprava treba da odradi svoj posao i obezbedi neke šutere a može i driblere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...