Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Tose nisam nado pobedi Bucksa, ali očito i Lillardu prija da je glavni baja što ne može da bude kad je grčki karabatić na parketu. 

 

Nije do toga, povlačili su i on i Giannis kad treba tokom RS. Nego su ga isprovocirali pajseri tipa S. A. Smith koji tvrde da će ispasti od Indiane i da ga onda treba odmah trejdovati.


Dame izjavio nešto poput people talk too much and are not being held accountable for it later.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Tose nisam nado pobedi Bucksa, ali očito i Lillardu prija da je glavni baja što ne može da bude kad je grčki karabatić na parketu. Mudaška partija Middletonea, posle 100 godina. Pacersi baš bedni a nije mi ni krivo što njihovo neozbiljno napucavanje nije prošlo, Myles Turner opalio 9 trojki a čovek ima telo da se šiba pod košem. Ipak u nekoj utakmici bi moglo da otvori Indijanu i da izrešetaju spolja. Siakam pokazao da je uz sve falinke ipak igrač sa šampionskim pedigreom, jedini bio voljan da uđe u meso malo.

mc connell mi nekako mudaškiji deluje od haliburtona, svoje minute odlično iskoristi, energično....jbg, takva je usrana trep muzika, više vole hustlere koji kad se izađe na svetlo dana iz diska kukaju gde su mi naoćare, gladan sam, viču na nas, šta se guraš...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Duge su ove best of 7 serije, svašta ćemo gledati. Ne volim Buckse nikako ali drago mi je što su isprašili guzice Pacerima, ipak pričamo o nedavnom šampionu i ekipi koja ima u svojim redovima neke igrače koji su bili integralni deo te titule. 

 

OKC se baš provukao sinoć i to iako su Ingram i McCollum opet odigrali dosta loše. Biće i tu 6 utakmica minimum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidi se iskustvo Baksa, dobili rutinerski.Sta kog vraga Turner ispaljuje one cigletine?Haliburton se kanda uplasio.Ipak, verujem u bolja izdanja Indijane.Pelikansi mogu svasta da urade, ali.sa.njima se.ne.zna.nikada, da.li ce uzdici ili.potonuti...Boston gazi,ali igraju jednodimenzionalnu kosarku, gde su ostale  ..ostale u svlacionici.Klipersi ne mogu bolje od sinoc,ali Dalas moze.Problem.je Kid,nemac pojma od davnijeh.dana.

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima da li je Luka krmak i slicno? Njemu visak kg ni najmanje ne smeta pri kretnji i brzini, kao sto nije smetalo ni Hardenu. Kao sto ne smeta ni Zionu. Ofc pricam o eksplozivnosti tokom igre, ne o faktoru rizika za povredu.

 

Luka (pa i Jokic) sa tim viskom masti su samo jos tezi da se brane, 2 zveri koje na svojim pozicijama malo ko moze da pomeri. A Luka je vec od 2.pol krenuo da bude svoj.

 

Cekamo G2.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem kretanje ni brzina (ne verujem da bi promenio pace da je mršaviji, kao što nije ni Jokić), već to što mu višak kg smeta u kondicionom smislu. Prethodni put kad su Mavsi igrali protiv Clippersa (da li u Bablu ili naredne sezone) su upravo to eksploatisali; Luka zapne u Q1-Q2 i onda lipše do Q4.

 

To plus veća sklonost povredama je problem kod njega, kao i kod Ziona rekla bih. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

Nije problem kretanje ni brzina (ne verujem da bi promenio pace da je mršaviji, kao što nije ni Jokić), već to što mu višak kg smeta u kondicionom smislu. Prethodni put kad su Mavsi igrali protiv Clippersa (da li u Bablu ili naredne sezone) su upravo to eksploatisali; Luka zapne u Q1-Q2 i onda lipše do Q4.

 

To plus veća sklonost povredama je problem kod njega, kao i kod Ziona rekla bih. 


Zasto fat shame-ujes Lukicu?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MC Thunder 2 said:

A Luka je vec od 2.pol krenuo da bude svoj.

 

Da, kada je poceo da skakuce i duri se ko razmazeni besni trogodisnjak. Transfer blama sam imao. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Koji hjt prema Luki

 

Ja sam pre neki dan rekao da je za mene ovogodišnji MVP. Ali prema svecu i tropar. 

 

U zavisnosti od toga kako igra (i kako se ponasa) zavisice i moja reakcija na njega. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Koji hjt prema Luki. Polako, tek game 1. Luka ce tek krenuti da urnise Klipane

Ja nisam hejtovao čisto da se zna, očekujem dosta boljeg Dončića u game 2 kao i ostatak ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...