Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, DameTime said:

Vidim da @Crni odmara oči od KKCZ :classic_tongue:

Dete moje drago, ja sam prvo gledao NBA pa tek ovu evropsku lakrdiju od kosarke.

Tesko je kad odrastas uz Dzordana, Kempa, Melouna, prebaciti se na Jova Stanojevica, Topalovica...samo zbog toga sto reprezentuju Zvezdu gledao sam, tek kasnije krenuo da se lozim, ali za ovih 39 god od 1993 nisam propustio ni jedan plej of u NBA.

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Ma samo uživaj brt, dobro je da si se aktivirao na ovoj temi. :classic_smile:

Pa samo kad je po, bio sam i ranijih god, nisi obratila paznju.

Ovako dok gledam u sitne sate, mucno mi da pisem.

Najjaca stavar je sto navijam za sto vecu klanicu bukvalno nemam favorita.

Eto volim Majami zbog Batlera, Indijanu zbog Halibartona i na zapadu malo vise sam za Dalas, naravno zbog Doncica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Najjaca stavar je sto navijam za sto vecu klanicu bukvalno nemam favorita.

Najbolji pristup u bilo kom sportu bukvalno, kad gledas zbog haosa i kvaliteta, a ne da navijas da se nekako ocisti zreb i da prodju sto jadniji kako bi tvoja ekipa imala bolje sanse.

 

I ja cekam da ovi moji izduhaju u plej inu pa da gledam PO kao covek.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Najbolji pristup u bilo kom sportu bukvalno, kad gledas zbog haosa i kvaliteta, a ne da navijas da se nekako ocisti zreb i da prodju sto jadniji kako bi tvoja ekipa imala bolje sanse.

 

I ja cekam da ovi moji izduhaju u plej inu pa da gledam PO kao covek.

Bojim se da ce na istoku biti neka lajt prica.

Na zapadu kosovski boj garantovan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Pa samo kad je po, bio sam i ranijih god, nisi obratila paznju.

Ovako dok gledam u sitne sate, mucno mi da pisem.

Najjaca stavar je sto navijam za sto vecu klanicu bukvalno nemam favorita.

Eto volim Majami zbog Batlera, Indijanu zbog Halibartona i na zapadu malo vise sam za Dalas, naravno zbog Doncica. 

 

Bogami nisam primetila, mada nije previše bitno sada... Nemam ni ja izrazitog favorita. Na Zapadu simpatišem OKC mlađariju, ne bi bilo loše da PHX već jednom uzme tu titulu i, naravno, Lakersi da nerviraju Jokićevce :classic_tongue:

 

Na Istoku ne'am pojma. Po igri su simpatični Pacersi, takođe je cool što su Knicksi uzeli 2nd seed pa bi bilo lepo da doguraju što dalje... Zbog igrača ofc Bucksi jer Dame&Giannis duo. Atlanta ne verujem da može bilo šta da uradi, mada ja cenim rugobicu™ i ne mislim da im je on najveći problem.

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Najbolji pristup u bilo kom sportu bukvalno, kad gledas zbog haosa i kvaliteta, a ne da navijas da se nekako ocisti zreb i da prodju sto jadniji kako bi tvoja ekipa imala bolje sanse.

 

I ja cekam da ovi moji izduhaju u plej inu pa da gledam PO kao covek.

 

ja mislio tvoji zavrsili 21-61

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Bogami nisam primetila, mada nije previše bitno sada... Nemam ni ja izrazitog favorita. Na Zapadu simpatišem OKC mlađariju, ne bi bilo loše da PHX već jednom uzme tu titulu i, naravno, Lakersi da nerviraju Jokićevce :classic_tongue:

 

Na Istoku ne'am pojma. Po igri su simpatični Pacersi, takođe je cool što su Knicksi uzeli 2nd seed pa bi bilo lepo da doguraju što dalje... Zbog igrača ofc Bucksi jer Dame&Giannis duo. Atlanta ne verujem da može bilo šta da uradi, mada je meni rugobica™ kul i ne mislim da im je on najveći problem.

Rugobica 😆 previse je potcenjen kod nasih forumasa.

Ali taj tim je bas plastelinast sto licno ne simpatisem.

Sansi su beton jaki, sa njima ce biti borbe do zadnjeg atoma i jedva cekam.

Mladjarija jeste fina skupima, ali ne verujem da su spremni za ovaj vid fajta.

Kod Baksa me brine povreda Janisa, ali meni su favoriti u odnosu na Bostandzije.

Ja volim Pejserse, ali ne verujem da mogu igrato ove 150plus u po. Tj nema sanse. 

A Niksi su evo od kad znam za sebe luzeri, u njih ne veruje ni najveci fan😄

Ali znam kog ne volis🥳 i ja iz istog razloga,  ne njegov tim, ali njega da i ne samo sto je sns, vec i sto tako pun kesa promovise kladionicu. Eto...

E da, obozavam Gordona jos od onih kucanja koja spadaju medju najboljim ikada. Kao sto npr ne volim Lebrona, a volim Obrvu🤷

Edited by Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Ali znam kog ne volis🥳 i ja iz istog razloga,  ne njegov tim, ali njega da i ne samo sto je sns, vec i sto tako pun kesa promovise kladionicu.

Nemoj mi to govorit. Kad? Kad je bio mlad i naivan? Nije valjda nedavno?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lejkersi ce spustiti gace u prvoj utakmici plej in-a, videcete da ni Davis nece odigrati tu utakmicu. Lejkersi znaju da ne mogu da dobiju Denver u plej of seriji , mozda bi u ovom plej of-u mogli i da otkinu utakmicu kod kuce , mozda i dve ali u Denveru ne mogu napraviti brejk. Na drugoj strani Oklahoma je protivnik iz sna za svaku iskusniju  plej of ekipu. Ekipa koja je puna neiskusnih igraca kada je u pitanju plej of kosarka i ekipa koja ima rupu na poziciji pet. Lejkersi znaju da mogu da dobiju Warriorse ili Kingse kod kuce u elimnacionoj utakmici. Prosle sezone su lako resili GS u plej of-u a Kingsi su oslabljeni, fali im Monk i onaj dzindzer. Protiv obe ekipe bi bili veliki favoriti u toj elimnacionoj utakmici i dobili bi protivnika u prvoj rundi  plej of-a protiv koga bi imali izgledne sanse da prodju dalje. tRacunica za Lejkerse je veoma laka a tako ce i biti. Mislim da ce i Pelikansi pokusati da izgube tu utakmicu, bice kripl fajt do kraja.

Edited by Miki8
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Sad stvarno ne znam da li je pametnije tankovati prvo kolo plejina protiv ekipe koje ti lezi, da bi igrao kuci na zilet 1 mec vs GS/SAC protiv kojih imas 1-8 combined, ali nagrada je daleko bolji rival u 1R OKC umesto Denvera.

Sa GS su se sprdali prosle sezone u plej of-u a Sakremento ce biti oslabljen, plus Sabonis je jos uvek macka u dzaku. Videli smo kako je odigrao prosli plej of. Lejkersi ce po tradiciji imati i dobro sudjenje.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Bogami,ako Boston.ne udje u finale nek svi izvrse sepuku...Na zapadu klanje u smislu da ne verujem da ce biti.metlanja, ali Denver.je i dalje favorit..zaista bi bilo cudo da OKC odmah udje u finale, bez iskustva ozbiljnijeg, Minesota ima dzebane, ali ni njima ne verujem..Feniks mi je mekan,kao i Dalas kad krene sibanje.Ostali tek nemaju sanse.

Link to comment
Share on other sites

A sto su se ljudi zabrinuli za Lakerse.

 

Sve ok, AD igra u utorak a Lebron James sam kaze da se osjeca zdraviji i spremniji nego posle kraja prosle regularne sezone.

 

Nema potrebe za kalkulacijama i kao sto rekoh, slobodno daj Denver.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

al dalano braćela banton, 0 od 15 za tri...još kad se setim kako su na toronto raptros forumima kukali neki, jao igra ok u boston, uf vidi ga u portlandu, jaaaw...gle, eno ga u brindiziju, vata trajekt za igumenicu...

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ja mogu jedino da prognoziram prolaz Denvera ko god im dođe u prvoj rundi, sve ostalo baš nemam pojma, bukvalno je sve moguće. Warriorse čeka maltene nemoguća misija da dobiju 2 na strani. 

 

Na istoku su stvari malo jasnije ali Boston se nikako nije usrećio sa Sixersima ili Heatom u prvoj rundi, posebno sa Đimijem i ekipom ako budu osmi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...