Jump to content

Recommended Posts

22 hours ago, Don Dusko said:

Niko ne komentarise da je Vembejama imao 9 BLOKADA protiv Denvera?

Bzvz lozidba, Webajamo bi u Zvezdi i Partizanu imao mozda desetak pojena po tekmi 😁

Link to comment
Share on other sites

Tristan se mora nabiti maksimalno i samo 5 da bude u Nba.

 

 

On ima očajne kretnje, na 4 nikako ne može igrati, dok na 5 fali mnogo mase ali vremenom je mora dodavati, a ovo leto ne sme protraciti jer će imati od pola aprila do oktobra ozbiljan prostor za napredak pre svega u tom segmentu(ala Jokic 2017 godine).

 

 

Takodje njegova pop igra je sjajna, puter ruka u tom segmentu mu je sjajna, a tih situacija će mnogo više imati ako je 5 nego 4( neka verzija Porzingisa, na to treba da se vodi, naravno mere nisu kao kod Letonca ali nisu ni male).

 

 

Sajz mu je vrlo dobar na 213cm ima 220cm raspon.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bojdo said:

Dosta napredne statistike favorizuje Jokica. Ajde da jedan parametar napredne statistike favorizuje nekoga pa da kažeš da nije mjerodavno ili je neka caka, ali kad vecina parametara favorizuje jednog igraca onda to nije slučajno.

Zato će biti MVP, zasluženo. Ne sporim to naravno. Samo baš ta velika razlika mi je čudna, SGA je poprilično ispred Luke u glasanju na primer. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

SGA se bori za pvo mjesto sa uzutetno mladom ekipom. Luka ima pored sebe klasetinu u vidu Irvinga i na granici je play in-a(druga bi priča bila da je Irving povrijedjen cijelu sezonu a da prave ovakakv rezultat, kao sto je Jokic uzeo 5 mjesto bez Murraya). Mada jeste za moj ukus prevelika razlika. Ipak Doncic ima od SGA Slabiji fg%. Slabiji ft%. Vise asistencija ali i vise tournovera.  Vise poena ali i vise uzetih suteva.

Edited by Bojdo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Ovo je u rangu najvećih gluposti izrečenih na forumu, a bilo ih je. Mogu ja da se trudim da igram high IQ košarku, može da se trudi i Jordan Poole, ali je to sve džabe ako smo glupi kao noć.

 

Igrači koji nemaju visoki BBIQ mogu da nauče određene ofanzivne i defanzivne šeme, ali ono što Lebron i CP3 imaju dolazi do izražaja u trenucima utakmice (koja je živa stvar) kada mora da se donese brza a ispravna odluka. Rekla bih da su to dovoljno puta pokazali u svojim karijerama.

 

Rondo je odličan plejmejker (pored toga što je nasilnik), no kao jedan šraf u dobro podmazanom sistemu, dok je CP3 menjao sisteme u koje je dolazio nabolje (poslednji primer Sunsi). U tome je razlika između njih dvojice.

Rondo igrao u Lejkersima, uzeo titulu.

CP3 nije, otuda i ovakav unrespect prema CP3.

Jbn veto i Stern. Oko CP3 bi bio totalno drugi narativ  da je dosao u Lejkerse jer bi uzeo barem 1 ako ne i vise titula te bi se ubacio u pricu top 30 svih vremena.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Zaista, potpuni besmisao. Jeziva je ova regularka.

 

mad because bad.

 

 

preterujete, kao da je ova prva sezona da u poslednjih pet-sest utakmica ima ovih random rekorda i brdo g-league igraca na terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

mad because bad.

 

 

preterujete, kao da je ova prva sezona da u poslednjih pet-sest utakmica ima ovih random rekorda i brdo g-league igraca na terenu.

 

Ti si svestan da je ove sezone bilo 18 50+ pts performansa? Doncic 2x, Maxey 2x, Ante 2x, Armani 3x, Embiid 3x, Brunson 2x, Curry, Towns, LaVine, sada i Flynn. 2 70+ partije... Sto je mnogo, brate, mnogo je...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CP3 i Rondo po meni nisu uopšte ista kategorija, Paul je u nekom momentu mogao da uđe u priču o najboljem igraču na svetu ili u top 3 (i to kao 183 cm visoki lik bez neke atletike), Rondo nikad. To što će jedan ostati percipiran kao luzer a drugi kao šampion u timovima koji su imali po 3 igrača bolja od njega je druga priča. Kao kad bismo rekli da je Ron Harper bio bolji od Stocktona.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ti si svestan da je ove sezone bilo 18 50+ pts performansa? Doncic 2x, Maxey 2x, Ante 2x, Armani 3x, Embiid 3x, Brunson 2x, Curry, Towns, LaVine, sada i Flynn. 2 70+ partije... Sto je mnogo, brate, mnogo je...

 

bilo je i u proslom playoffu cetiri 50+ pts utakmica. dakle nije to neka razlika izmedju rs i po. jednostavno su napadaci previse dobri i mnogo toga im je dozvoljeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MrTripleDouble said:

HAHAHAHAHAH

 

Rajon ne moze gace da pere point godu

Kad se uzme u kontekst ugovor i gravitacija autoriteta koji se donose, uvek bih izabrao Rondo-a, ispred CP3-a. Rondo je savrseni treci/cetvrti najbolji igrac vrhunskog tima. Plej koji radi sve kako bi se pobedilo i ne utice na one vaznije/bolje od sebe u timu.
Rondo nikad nije imao taj vajb koji ima CP3, a imao ga i je Lebron (samo na drugi, nenamerniji nacin) a to ta sveprisutnost "JA SAM TATKO, TI SI NESPOSOBNI SIN" sa saigracima. To je recept za neuspeh i da se dodje do toga "losi mu saigraci"

U vakumu, koji je solidno nebitan, ako ih poredis CP3 je bolji igrac. Samo mene taj vakum ne zanima.

Nesto slicno mi je sa Bron-om, u nekakvom plasticnom vakumu on je bolji od MJ-a ako se rigidno gledaju kosarkaski kvaliteti. Mada ni u to nisam siguran, plus drugo doba, druga sportska nauka. Medjutim, uvek cu da budem 99.99% ubedjen da je Lebron mnogo losiji lider nego sto mu se imputira. Namerno, ili nenamerno (ponovo nebitno) nikad nije uspeo da iskoci iz toga da je 90% saigraca ucinio nesposobnim sinovima. I kao sto rekoh za njega, taj court vision, floor general je sa njime vise ideja. Po sopstvnom priznjanu on je gledao Birda i Magica i zeleo da bude takav. Ali on to deep down nije. It's not natural for him. Ima on ok prepoznavanje situacije na terenu, jer se zaista trudi sa kosarkom, voli kosarku, preiskusan je (niko nije iskusniji kosarkas IKADA od njega), ali je taj smart basket kod njega priucena stvar, nije prirodna i intuitivna. I u to sam ubedjen 99%. Da se razumemo to nije blacenje Lebrona. If you ask me, to je mozda za vece postovanje nego tipa da se rodis kao Jokic i da si genije sam po sebi. Lebron je osoba koja dugorocno i pametno planira celu svoju karijeru, svoje telo. Trudi se, disciplinovan je, istrajan. Ne imati najvece oguce postovanje za to je suludost. Meni je on cak sad i veca gotiva od MJ-a kao lik.
 

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MrTripleDouble said:

Najrandom pedesetica ikada. Cak je i onaj Brewer bio igracima naspram ovog mucenika. 😀

 

Znam to. Trebao si da kažeš nešto kao "I see what you did there" Jer se podrazumeva da bar malo trolujem kad okačim ovako nekog 😄 

Link to comment
Share on other sites

Veceras se bodri NY da ako mogu pobede Kingse, gleda se Heat vs PHI utakmica od izuzetne vaznosti za obe ekipe a igrace Embid, pravi derbi, Miami sad ima lepu sansu da udje direktno u plejof sa 6. mesta koje im je super jer imaju malo lakse prvo kolo da se pripreme dalje u plejofu za jace rivale i oporave Boy Wondera.

 

Houston igra protiv GS bez Kuminge, go Rockets, a ne skodi ni da Klipe dobiju Nugetlije hehe

Link to comment
Share on other sites

Meksi rastura, Embid uzima suteve ne igra punom snagom ali dobro ih pogadja. Dve ogromne serije Filadelfije, prvu je Majami odbio i sa -16 dosao cak do +3, pa onda nova serija 20-1 File ali su uspeli da ublaze i to i odu sa pristojnih -8 na poluvreme. Hajsmit postaje sve ozbiljniji baja. Hakez nikako da nadje formu posle povrede. Nece biti lako ovo okrenuti, Fila je bas naostrena, a bitnost utakmice velika. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, delgado said:

Meksi rastura, Embid uzima suteve ne igra punom snagom ali dobro ih pogadja. Dve ogromne serije Filadelfije, prvu je Majami odbio i sa -16 dosao cak do +3, pa onda nova serija 20-1 File ali su uspeli da ublaze i to i odu sa pristojnih -8 na poluvreme. Hajsmit postaje sve ozbiljniji baja. Hakez nikako da nadje formu posle povrede. Nece biti lako ovo okrenuti, Fila je bas naostrena, a bitnost utakmice velika. 

Kako igra Jović? Vidim da se probudio posle sporog starta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...