Jump to content

Recommended Posts

17 hours ago, Skyglider said:

Možda je to bila gazdina odluka ali gazda nije izašao u javnost i preuzeo odgovornost za to, već je to uradio Divac. I ne samo to, već je davao izjave dok je još bio GM da se ne kaje i već pomenutu da idu da navijaju za Mavse svi koji misle da je trebao da draftuje Dončića.  

 

E pa i treba sad da ga zajebava Dončić 

 

edit: I da , gazdina je možda bila poslednja , ali Divac je definitivno imao autoritet da ga ubedi da draftuje Dončića, da je Divac hteo da draftuje Dočića a Vivek odlučio drugačje, Divac bi definitivno do sad izašao u javnost sa tim. Znači da se Divac složio sa tim da se ne draftuje Dončić već MBIII a verujem da je jedan od razloga bio jer se plašio da će Dončić da bude bust i da će onda zbog toga da bude obeležen zauvek, a desilo se upravo suprtno, biće zauvek obeležen jer nije draftovao Dončića dok je sa druge strane MBIII ispao težak bust. 

 

 

 

 

 

ja nekako imam filing da je vlade bio lepo plaćen da drži jezik za zubima po pitanju odgovornosti za taj kobni draft. 

 

 

naravno da treba da ga podjebava dončić, zajebao se debelo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gggggggg said:

 

sta si ti ocekivao da divac izadje na kzs jos kao gm i da kaze da smo se zajebali i da je bagley nemac pojma i bust i da sam (smo) napravili fail veka? 

 

 

 

Nisam očekivao da kao GM izađe i to kaže ali mogao je da izrazi neko pokajanje nakon što je podneo ostavku na mesto GM-a, međutim nije, nastavio je po svome, zato neka ga zajebava Dončić, ima pravo da to radi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Problem je sto nije (samo) problem u Vogelu. Ako treba trener da ih uci ponosu i daje im razloge da se ne brukaju svako drugo vece, onda tu pomoci nema.

nije da nisi u pravu. ali i ja se pitam zašto mu tim liči na razbijenu bandu tik pred PO. u čemu je tu onda problem.čija taština je povređena. igrački gledano ovo uopće nije loš roster i trebao bi paliti i žariti većinu vremena a zašto tome nije tako ja pripisujem najviše HC i njegovom personalu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Skyglider said:

 

Nisam očekivao da kao GM izađe i to kaže ali mogao je da izrazi neko pokajanje nakon što je podneo ostavku na mesto GM-a, međutim nije, nastavio je po svome, zato neka ga zajebava Dončić, ima pravo da to radi. 

 

 

 

pa opet, zna da je zajebao i zasto bi se vracao na pricu samo da jos jednom podseti sve na taj fail. 

a doncic naravno moze da ga/ih zajebava koliko hoce. mislim da sad i nije bio prvi put.

Link to comment
Share on other sites

bas velika steta sto je ova, verovatno i najbolja bogdanova sezona pa gotovo i propala. osim sto nisu bas najbolji, hawksi nisu imali ni srece sa povredama ove sezone. jedino su bogdan i murray igrali skoro sve utakmice, svi ostali iz rotacije su imali dugacke izostanke: capela, young, johnson, hunter, okongwu, bey...

 

usput je i mnogo velika steta sto je onaj trejd bogdanovica u milwaukee propao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto medju ljudima vlada misljenje da je Bogdanu ovo sezona karijere kad covek samo ima veci prosek poena dok je u skoro svemu ostalom losiji nego inace, po procentima suta mu je ovo druga najgora sezona otkako je u ligi. O nekonstantnosti da ne pricamo, sad je vezao par dobrih meceva konacno ali pre toga pakleno varirao, previse meceva gde je sutirao 3/17 i slicno. Bio je zreo za trejd, Atlanta je dokazano luzerski tim koji bi ubio u pojam i mnogo jace igrace od njega. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ali kakve su nebuloze kada sude faul u napadu suteru za 3 poena koji pravi prirodni pokret,bacajuci se unazad,pa noge moraju malo napred....Uzasno

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

bas velika steta sto je ova, verovatno i najbolja bogdanova sezona pa gotovo i propala. osim sto nisu bas najbolji, hawksi nisu imali ni srece sa povredama ove sezone. jedino su bogdan i murray igrali skoro sve utakmice, svi ostali iz rotacije su imali dugacke izostanke: capela, young, johnson, hunter, okongwu, bey...

 

usput je i mnogo velika steta sto je onaj trejd bogdanovica u milwaukee propao.

Ja mislim da ce oni biti kompletni za plej in, te da su samo odlucili da svim povredjenima daju maksimalno vremena za oporavak i da budu 100% spremni. Posto dole ne mogu, a deluje da je Cikago ostao bez goriva, pa nije nemoguce ni da imaju domaci teren u tom duelu.  Jedini koga nece biti je Bej naravno, ali rekao bih da je on prilicno nebitan, posto je neki 8-9 igrac u rotaciji, a imaju vec slicnih igraca na klupi.

Ako su pravi, imace priliku da to i pokazu. Majami je dokazao svima da je moguce, a izgledali su uzasno u tom plejinu, za razliku od Atlante. Ako prodju tu 1. rundu, verovatno ih u 2. ceka Fila ili Majami, sto nije toliko strasno, cak i ako se Embid vrati, a izgleda ce to biti slucaj. Posto se istorijski Kapela prilicno dobro nosi sa njim, u odnosu na veliki deo startnih centara u ligi.
Majami ne izgleda bolje nego prethodne sezone, naprotiv. A i tada su ih dobili. Problem je sto je 1. runda plejofa protiv Bostona, a tu bi trebalo dosta stvari da se poklopi. Mada sad vec svi znaju da je Boston sklon oscilacijama u igri i rezultatima kad dodje plejof, jer se previse oslanjaju na sut. 
Nisu se oni ni prosle godine obrukali u toj seriji, uzeli 2 meca + je bio egal u jos par.

Videcemo, svasta je moguce. Najvaznije im je da se Jang i Dzonson vrate potpuno spremni i da Bogdan ostane u formi. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, YAO said:

Ali kakve su nebuloze kada sude faul u napadu suteru za 3 poena koji pravi prirodni pokret,bacajuci se unazad,pa noge moraju malo napred....Uzasno

Yep.
Uvek se setim ove situacije...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9/10 trojke Kinga, kakve 2 nove je sicnuo, jednu iz kornera u padu, drugu stepback u desno preko Claxtona nakon plesa. Kakvo vece !!

a Davis ne moze trening trojku iz kornera da spakuje 😕 Miki, gledas li ovo ?

Link to comment
Share on other sites

40 poena, 7sk 5ass - 13/17 FG, 9/10 3PM, 5-6 FT! Kakva partija u jako vaznom trenutku. Ovacije od gostujuce publike! 

Jos jedan strong game i od Ruija, samo 2 poena sa klupe i to Vincenta povratnika koji je malo osetio parketa. 

Da samo Ham nije toliko ocajan trener i da je skontao ranije zamenu Rui/Prince mozda bi i imali sansu za bolju poziciju..

Link to comment
Share on other sites

Oklahoma je uradila sve da ovde izgubi. Dva bacanja na +2 promasena, ne hvataju def skok na promasaj drugog bacanja Brunsona, ne hvataju jos jedan skok skok na promasaj DDV iz kornera, i Brunson ih resava. Koliko su samo promasili bacanja, dozvolili OR, izgresili u klacu...

 

I onda Shai poteze tezak sut preko McBridea i pogadja... Ispostavice se dagger jer je Brunson promasio svoj. Velika pobeda za OKC, Sota je izgubila isto a Denver pobedio, prvi su sada. GS dobio tesno SAS tako da se uzbudljiva trka za sve pozicije nastavlja. Da li moze Juta da pobedi nekog/Sakramento i dodatno stavi ulja na vatru ? Tesko doduse..

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

9/10 trojke Kinga, kakve 2 nove je sicnuo, jednu iz kornera u padu, drugu stepback u desno preko Claxtona nakon plesa. Kakvo vece !!

a Davis ne moze trening trojku iz kornera da spakuje 😕 Miki, gledas li ovo ?

Ove sezone šutira 42% za 3, tose nisam nado

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Doktor kosarke🏀🪄

Ozbiljno koračaju ka izbegavanju plej ina, do kraja imaju manje više lak raspored.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://streamable.com/ex9gyl

Teague mi je jedan od omiljenih tipova od NBA igraca sto rade podcaste, imas osjecaj da svi ostali nekako sebe dozivljavaju kao neke game changere preozbiljne koji uce i inspirisu ljude i dan danas, dok on susta suprotnost iako je imao cak i solidnu i pristojnu karijeru prica o sebi ka da je citavu karijeru proveo ko 15 igrac ekipa 😄 Ali ovaj dio o Thanasisu me najmanje cudi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Zli Gli said:

Ne znam zasto medju ljudima vlada misljenje da je Bogdanu ovo sezona karijere kad covek samo ima veci prosek poena dok je u skoro svemu ostalom losiji nego inace, po procentima suta mu je ovo druga najgora sezona otkako je u ligi. O nekonstantnosti da ne pricamo, sad je vezao par dobrih meceva konacno ali pre toga pakleno varirao, previse meceva gde je sutirao 3/17 i slicno. Bio je zreo za trejd, Atlanta je dokazano luzerski tim koji bi ubio u pojam i mnogo jace igrace od njega. 

 

pre svega jer je bio zdrav, ovih par procenata gore-dole ne znace previse. bar po mom misljenju.

 

kod nekih analiticara je do pre par nedelja bio glavni kandidat za sixth mana.

 

14 hours ago, Sombor Shuffle said:

Ja mislim da ce oni biti kompletni za plej in, te da su samo odlucili da svim povredjenima daju maksimalno vremena za oporavak i da budu 100% spremni. Posto dole ne mogu, a deluje da je Cikago ostao bez goriva, pa nije nemoguce ni da imaju domaci teren u tom duelu.  Jedini koga nece biti je Bej naravno, ali rekao bih da je on prilicno nebitan, posto je neki 8-9 igrac u rotaciji, a imaju vec slicnih igraca na klupi.

Ako su pravi, imace priliku da to i pokazu. Majami je dokazao svima da je moguce, a izgledali su uzasno u tom plejinu, za razliku od Atlante. Ako prodju tu 1. rundu, verovatno ih u 2. ceka Fila ili Majami, sto nije toliko strasno, cak i ako se Embid vrati, a izgleda ce to biti slucaj. Posto se istorijski Kapela prilicno dobro nosi sa njim, u odnosu na veliki deo startnih centara u ligi.
Majami ne izgleda bolje nego prethodne sezone, naprotiv. A i tada su ih dobili. Problem je sto je 1. runda plejofa protiv Bostona, a tu bi trebalo dosta stvari da se poklopi. Mada sad vec svi znaju da je Boston sklon oscilacijama u igri i rezultatima kad dodje plejof, jer se previse oslanjaju na sut. 
Nisu se oni ni prosle godine obrukali u toj seriji, uzeli 2 meca + je bio egal u jos par.

Videcemo, svasta je moguce. Najvaznije im je da se Jang i Dzonson vrate potpuno spremni i da Bogdan ostane u formi. 

 

bey je dosta bitan ipak, pogotovo jer nemaju neku adekvatnu zamenu, ali ajde za playoff ili playin se vec i onako suzava rotacija pa ce mozda biti manje prisutno njegov izostanak.

 

atlantu je bas nemoguce izracunati, tako da me ne bi cudilo da ispadnu od chicaga odmah. a mogu naravno da namuce boston ili milwaukee u prvoj rundi kao sto su namucili boston prosle sezone. ne znam ni kada se uopste vraca young i u kakvom ce uopste biti stanju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...