Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, MrTwister said:

Vratice se Embiid uskoro pa ce jedno 10x po utakmici za ovako nesto da dobije bacanja i sve ce opet biti ok u univerzumu.

Ono kad vidis za sta dobija Embid bacanja ovo im dodje kao karma. :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uncletima said:

 

Ruku na srce i Phoenix je konačno odigrao malo bolju obranu pa, stoga i dosta contested šuteva. No to im je i bio emphasis zadnje mečeva. Obrana linije za tri s obzirom da su ih  unakazili sa tri Bucksi i Celticsi. A i Sochan iz Spursa im je presudio pre dve noći šutom za tri iako je pre toga imao 0/6. Ovaj put je Denver loše branio liniju za tri s obzirom da je primio dosta otvorenih trojki. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Nugetlija said:

Phenix nam je i prošli playof najviše bio blizu. Dobro da jei Oklahoma konačno kiksnula.

Pa sada, veoma je moguće da će Phoenix biti 8-i i odmah ići Denveru na noge, ako Denver ostane prvi naravno. A čini mi se da im Phoenix najmanje odgovara.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ječmendo said:

Ali, Rakete otkad nema Šenguna piče na hyper pogon! I odjednom Jalen Green postao igrač! :Hail::Hail::Hail:

 

Otkako je napumpao onu zenu, grize za max ugovor, tajmlajn savrseno odgovara 😄

 

Ovo za Alpija sam i ja razmisljao. Definitivno se igra brze i bolje u oba smera, ali...pretalentovan je to igrac da bih se usudio reci kako je tim bolji bez njeha. Udoka je odlican trener i mora da mu sledece sezone nadje mesto i ulogu tako da on bude komplementaran sa ovakvim stilom igre, a ne da se igra vrti oko njega.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MrTwister said:

Kakva splacina matora sto ispali ljude taman kad su rjesili da od fransize naprave nesto. 

 

pa i ovima je tri godine trebalo da skupe pare, nisu ni oni nesto najnormalniji. za to vreme je i vrednost fransize mnogo veca...

 

sada ce im leto biti jos zajebanije ako tylor ne zeli platiti previse luksuza.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

 

pa i ovima je tri godine trebalo da skupe pare, nisu ni oni nesto najnormalniji. za to vreme je i vrednost fransize mnogo veca...

 

sada ce im leto biti jos zajebanije ako tylor ne zeli platiti previse luksuza.

Bio im je rok da uplate do kraja ovog mjeseca otprilike i onda im se bukvalno par dana pred uplatu povuce jedan od tih partnera krajnje misteriozno (citaj blizak Tayloru) pa su ovi morali da se cupaju da nadju od nekog drugog te pare za njega, napokon nasli i osigurali to i ovaj im sad kaze e jbg sad ja necu da prodajem.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MrTwister said:

Bio im je rok da uplate do kraja ovog mjeseca otprilike i onda im se bukvalno par dana pred uplatu povuce jedan od tih partnera krajnje misteriozno (citaj blizak Tayloru) pa su ovi morali da se cupaju da nadju od nekog drugog te pare za njega, napokon nasli i osigurali to i ovaj im sad kaze e jbg sad ja necu da prodajem.

 

ali opet im je trebalo tri godine da rese situaciju, mogli su sve ovo mnogo ranije jbg. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

 

ali opet im je trebalo tri godine da rese situaciju, mogli su sve ovo mnogo ranije jbg. 

 

 

 

A nije da im je falilo 20 eura pa da sad iz malog dzepa izvade, kupuju NBA fransizu ne Gricko 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...