Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

OKC itekako odgovara Lejkersima. Jedna lagana pobjeda.

Čari B2B mečeva. 

 

8 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Bucksi gaze posle Allstara. Evo jutros preokrenuse i Klipane bez Janisa.

 

 

A kako popljuvaše Doca. Inače blaženi B2B setovi koji su inače opali za skoro 30% u odnosu na razdoblje od pre 10 godina. Ove sezone nijedan tim nema vise od 15 i manje od 13 takvih utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

Znači Denver i Boston najveći favoriti, svatko u svojoj konferenciji. Dobra je OKC ali teško da mogu do kraja. The same goes for Sottu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Finiks mi je najveca enigma u doigravanju. Od titule do ispadanja u prvom kolu sve moguce.

 

Meni to vazi i za Minesotu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ekipe na zapadu su mi nekako ekstremno nestabilne počevši od Klipersa i Sunsa do ovih mlađih izazivača poput Thundera i Wolvesa. Tu su negde i Mavsi od kojih ne znaš šta da očekuješ, pa onda i Lakersi i Warriorsi koji mogu na iskustvo i foru da našamaraju ove mlađe kad krene PO. Obrni okreni, Denver mi nekako opet deluje najstabilnije i samo jedan pošten igrač sa klupe ih deli da budu i bolji nego u šampionskoj sezoni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sve ekipe na zapadu su mi nekako ekstremno nestabilne počevši od Klipersa i Sunsa do ovih mlađih izazivača poput Thundera i Wolvesa. Tu su negde i Mavsi od kojih ne znaš šta da očekuješ, pa onda i Lakersi i Warriorsi koji mogu na iskustvo i foru da našamaraju ove mlađe kad krene PO. Obrni okreni, Denver mi nekako opet deluje najstabilnije i samo jedan pošten igrač sa klupe ih deli da budu i bolji nego u šampionskoj sezoni.

 

A Sakramento? 🤔

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, 40Wins said:

 

A Sakramento? 🤔

 

Dobro, tu su i Kingsi i Pelicansi svakako s tim što mislim da su Kingsi prošle sezone imali svoj medeni mesec i ne verujem da mogu da prođu prvu rundu opet. Pelicansi su mi više dark horse, baš zajebana ekipa ako im se potrefi dobra forma Stanlija i Olija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Dobro, tu su i Kingsi i Pelicansi svakako s tim što mislim da su Kingsi prošle sezone imali svoj medeni mesec i ne verujem da mogu da prođu prvu rundu opet. Pelicansi su mi više dark horse, baš zajebana ekipa ako im se potrefi dobra forma Stanlija i Olija.

 

Ja pre verujem Sakramentu nego NOP-u. Tamo se makar zna ko pije i ko placa. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 40Wins said:

 

A Sakramento? 🤔

meni su gotivna ekipa ali baš igraju ono od sjaja do očaja. nepredvidljivi 100 na sat. iz moje perspektive teško će tko osvojiti zapad pored Denvera. jedno vreme sam mislio da to mogu Klipani ali sad više nisam siguran u to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...