Jump to content

Recommended Posts

Kakav klikbejt naslov. Ako se posluša cela izjava, rekao je isto što i Dame jednom prilikom: I truly believe, everytime I step on the floor I am the best player. 

 

Meni je to ok u smislu vere u sebe i takmičenja sa vrhunskim igračima u ligi. Čak nisam ni neka Tatumova ljubiteljka, ali dečko je prvi igrač ekipe sa najboljim skorom trenutno 😄 

Edited by DameTime
reč
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tatum je top igrač ali da bi pričao o sebi u nekim superlativima ne bi bilo loše da osvoji neku titulu, praktično od kada je u ligi Celticsi su contenderi, dobrim delom zahvaljujući njemu ali bilo je tu još jako dobrih igrača svih tih godina a bogami i dosta bolnih playoff poraza gde se ni on nije u potpunosti iskazao. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

Tatum je top igrač ali da bi pričao o sebi u nekim superlativima ne bi bilo loše da osvoji neku titulu, praktično od kada je u ligi Celticsi su contenderi, dobrim delom zahvaljujući njemu ali bilo je tu još jako dobrih igrača svih tih godina a bogami i dosta bolnih playoff poraza gde se ni on nije u potpunosti iskazao. 

 

nije fer da mu se prebacuje da je samo stigao do jednog finala i koliko 2-3 finala istoka za ovo kratko vreme. bukvalno je u playoffu citavu karijeru i imao ozbiljne utakmice. neko toliko ne postigne za 15 godina dobre karijere. bilo je tu naravno i losih serija i failova ali generlno mislim da niko nije ocekivao da ce vec sada odigrati skoro 100 playoff utakmica. 

jos uvek je mlad, za par dana puni 26, sga npr je par meseci mladji od njega a jos nista nije uradio u karijeri osim onog epskog preokreta protiv warriorse u cemu i nije previse ucestvovao.

 

usput u ligi mozda ima 5-6 igraca koji se uopste mogu oglasavati onda.

Edited by gggggggg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je ok da bilo ko iz ekipe top 10 igraca lige bude u fazonu ja sam car-kralj. 

 

Greota bi bila da je ovo Tejtumov peak (u smislu igrackog kvaliteta), ali cak i da bude tako ne ni bila nikakva tragedija. Bilo je tu i vinova i fejlova sto rece neko iznad. 

 

Pre bih uvek imao takvog igraca u svom timu nego recimo Embiida. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U pravu je gggggggg. Meni ovo deluje kao kad se LBJ prebacuje isključivo to što je "izgubio" 6 finala, a zanemaruje da je dotle prvo trebalo doći. Isto je sa Tatumom, ok bilo je nekih ispodprosečnih PO performansa, ali je trebalo i plasirati se u ta finala (konferencije). 

 

Kad se pogleda njegov PO rezime, ne vidim koliko se razlikuje od Giannisa i Jokića, primera igrača koji su sa 28 godina osvojili titulu. Mada nisam zalazila u naprednu statistiku, % pobeda i sl. 

 

I skroz sam zaboravila koliko SGA ima godina, u mojoj glavi je on klinac od 22, kad ono skoro 26...

Edited by DameTime
slovce
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

U pravu je gggggggg. Meni ovo deluje kao kad se LJB prebacuje isključivo to što je "izgubio" 6 finala, a zanemaruje da je dotle prvo trebalo doći. Isto je sa Tatumom, ok bilo je nekih ispodprosečnih PO performansa, ali je trebalo i plasirati se u ta finala (konferencije). 

 

Kad se pogleda njegov PO rezime, ne vidim koliko se razlikuje od Giannisa i Jokića, primera igrača koji su sa 28 godina osvojili titulu. Mada nisam zalazila u naprednu statistiku, % pobeda i sl. 

 

I skroz sam zaboravila koliko SGA ima godina, u mojoj glavi je on klinac od 22, kad ono skoro 26...

Stvarno nije veliki uspjeh doci u finale sa Istoka. Sramna je konkurencija godinama. Sjetimo se samo Hawksa sa 4 Allstara🤣🤣 i Raptorsa sa DeRozan/Lowry

Sto se tice Tatuma i Celticsa pa oni evo vec 6 godina se smatraju favoritima sa Istoka, od odlaska Lebrona a u poslednjih 3 kao najveci favoriti uopste u ligi za osvajanje a u svih 6 u top 3.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

U pravu je gggggggg. Meni ovo deluje kao kad se LJB prebacuje isključivo to što je "izgubio" 6 finala, a zanemaruje da je dotle prvo trebalo doći. Isto je sa Tatumom, ok bilo je nekih ispodprosečnih PO performansa, ali je trebalo i plasirati se u ta finala (konferencije). 

 

Kad se pogleda njegov PO rezime, ne vidim koliko se razlikuje od Giannisa i Jokića, primera igrača koji su sa 28 godina osvojili titulu. Mada nisam zalazila u naprednu statistiku, % pobeda i sl. 

 

I skroz sam zaboravila koliko SGA ima godina, u mojoj glavi je on klinac od 22, kad ono skoro 26...

 

lejames bron?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Урош19 said:

Na zapadu ništa novo, Luka Dončić is Devin Bookers father.

Pocetak 3/4 brutalan, za nekih 3 minuta 3 trojke i 2 asistencije za 3 poena i serija 15-0 Mavsa.

Posle toga su uglavnom kontrolisali desavanja.

 

Naravno i u 2/4 je -11 Luka vrlo brzo vratio na podnosljivih -3 koji im je omogucio sjajan ulazak u 2 pol. 

 

7 uzastopnih pobjeda Mavsa. Da udju nekako u prvih 5 na Zapadu i da uzme MVP

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, DameTime said:

I truly believe, everytime I step on the floor I am the best player. 

Nije to rekao nego je rekao da je najbolji igrač trenutno. Slično kao Dame ali ne baš isto. 

 

Bilo kako bilo, da tako nešto izjaviš moraš da budeš jedan od favorita za MVP. Bar po meni. U suprotnom, ispadneš ili glup u društvu ili nadmen. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darko said:

Nije to rekao nego je rekao da je najbolji igrač trenutno. Slično kao Dame ali ne baš isto. 

 

Bilo kako bilo, da tako nešto izjaviš moraš da budeš jedan od favorita za MVP. Bar po meni. U suprotnom, ispadneš ili glup u društvu ili nadmen. 

Ali bukvalno na 2:07 Pitanje =>"Who do you think is the best player in the NBA right now? Odgovor: "Myself!" 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pocetak 3/4 brutalan, za nekih 3 minuta 3 trojke i 2 asistencije za 3 poena i serija 15-0 Mavsa.

Posle toga su uglavnom kontrolisali desavanja.

 

Naravno i u 2/4 je -11 Luka vrlo brzo vratio na podnosljivih -3 koji im je omogucio sjajan ulazak u 2 pol. 

 

7 uzastopnih pobjeda Mavsa. Da udju nekako u prvih 5 na Zapadu i da uzme MVP

Da ga ne ureknem ali ne pamtim ovakvog Kajrija, odlična igra i bez ikakvih van terenskih ispada. Možda je prva sezona u Bostonu bila ovakva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Darko said:

Nije to rekao nego je rekao da je najbolji igrač trenutno. Slično kao Dame ali ne baš isto. 

 

Bilo kako bilo, da tako nešto izjaviš moraš da budeš jedan od favorita za MVP. Bar po meni. U suprotnom, ispadneš ili glup u društvu ili nadmen. 

 

Doslovno je rekao ovo što sam citirala par sekundi nakon klikbejt priče koju citiraš. Na 2:32

Možda da ti i @cabke pogledate video do kraja, umesto što unapred hejtujete.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...