Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, freethrow said:

Pozdrav za Feničane izgleda da je bila sjajna bitka.

Je, back and forth cijeli meč. Mislim da niti jedna ekipa nije imala predmost veću od 7 poena sa stalnim izmjenama vodstva i izjednačenjima.sa jedne strane Beal tragičar jer je promašio otvorenu trojku za +5 na 3s do kraja a zatim ispao na inbound pass za Currya koji skoro sa parkinga pogađa match winner. Tako je to negdje dobiješ a negdje izgubiš. Uglavnom PO match po intenzitetu i neizvjesnosti. Ratnici su u dobrom momentumu u zadnjih desetak mečeva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

Pozdrav za Feničane izgleda da je bila sjajna bitka.

 

2 hours ago, freethrow said:

Odgledah utakmicu, nekoliko baš skandaloznih odluka sudija u korist Feniksa. Dobar smo ekipica.

That escalated quickly

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bodo said:

Beal tragičar jer je promašio otvorenu trojku za +5 na 3s do kraja a zatim ispao na inbound pass za

 

Meni ovo baš nije jasno, ići na presečenu u toj situaciji, plus da niko drugi ne prepozna situaciju i krene napred. Baš amaterski.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, realno *w said:

 

Meni ovo baš nije jasno, ići na presečenu u toj situaciji, plus da niko drugi ne prepozna situaciju i krene napred. Baš amaterski.

Kaže u svoju obranu da ima problema sa perifernim vidom noseći ovu zaštitnu masku. Još veća glupost je da Vogel ostavlja njega i EG za obranu tog zadnjeg napada a ne recimo Bola na inbound pass i  O'Neala na Stepha. Plus Phoenix je imao još jedan mali faul. Glupost na glupost i vidi se ishod. Čudan je Vogel sa nekim svojim odlukama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledah sinoć Dalas OKC.

 

Dalas uradio fantastičan posao sa Gefordom. Dobili baš ono što im je trebalo, na 3 godine, po vrhunskoj ceni.

 

Sa druge strane, potpuno sulud potez Prestija da ne pretvori jednog ili dva od ovih 428 pikova što imaju, u još jednog visokog igrača, po mogućstvu nekog malo jačeg od Houmgrina. Mislim da će ih to koštati neke ozbiljnije uloge u plejofu, već ove godine.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne znam zašto Denver nije pojurio Dinwiddiea, značio bi im svaki pismen igrač za klupu. 

Nuggetsi su preko 1 aprona sto znaci da ne potpisati igraca koji je waive-ovan a imao platu vecu od MLE, ne mogu dovesti igraca u S&T i u trejdovima plate moraju da budu skoro pa ujednacene, dozvoljeno je 10% razlike u odnosu na standardnih 25%. 

Pored Nuggetsa tu su i Heat prelo 1 aprona a Klipani, GS, Bucksi, Sunsi i Celtcisi su  preko 2 aprona.

Dinwiddie je imao platu oko 20 miliona, tako nesto.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Rispekt za potez. Očekivao sam tako nešto kada sam video za kada je zakazana sahrana i kada sam proverio raspored GSW. Uklapa im se da ne gube previše utakmica, tako danje sigurno dogovarano sa njima. Gospodski potez organizacije.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Hvala na objašnjenju. Kojeg igrača posle buy outa bi Nuggetsi mogli da angažuju shodno salary cap pravilima?

 

Od onih dostupnih vec sada, isticu se House i Galinari. Mislim da sam negde nacuo da se Nugetlije ostre na Delon Wright-a, ali on je jos uvek Wizard iirc. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...