Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, uncletima said:

Aaa, sto nisam, Nikola, samo na jedan dan, usta da vam zapusim... 

"Igra kao: Dodaj po zelji, Dodaje: Dodaj po zelji"

Toliko vas boli, sto je neki ic, ima veze sa Rusijom, jebe mu se i za Ukrainu, a i za vas + Nije vas rednek iz Kentakija?!

PS. Jeb'o vas leribird!

 

A kako bi to uradio, možda nekom tapijom na hipodrom, kao njemu Prvorođeni? :default_coffee:

 

Mene iskreno boli što je ovoliki talenat spucan u lika koji ne poštuje našu košarkašku tradiciju, bez koje bi danas radio neki daleko slabije plaćen posao. Naravno, to što podržava snsmafiju mu dodatno ne ide u prilog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ako Denver udje u finale nema nikakvih sansi da Jokic igra ovog leta, niti bi bilo normalno. Pripreme pocinju 23.06.2024 po recima Karija. A potencijalna 7. utakmica finala je 23.06.2024. Ne znam da li je Denver stvarao do sada taj cuveni pritisak o kome se stalno govori ali sam prilicno siguran da ce ga ove sezone sprovesti ako idu do kraja. To bi znacilo da Jokic igra 2 godine bez pauze. Ako ispadnu ranije ce mozda i biti njegove participacije. 

Nevezano za to bih bio presrecan da vidim najboljeg igraca sveta u reprezentaciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Vasa 8 asistencija usred 3/4. Utakmica deluje kao prijateljska ali se vidi koliko mu ovo prija. Drago mi je. 

I meni. Samo mu treba dobra minutaža.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:


Super prvi nastup za Vasu u Severnoj Karolini. 

Sjajna igra. Ali komentatori, ko da je neka plejof utakmica u pitanju :lol_2: Ipak, drago mi je da ima entuzijatizma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Idiot, u pravu je Steph za Nurkica.

Provocira Greena cio mec, pokazivao mu da je mali da bi mu se Green usro u zivot posle toga i natjerao Vogela da ide smallball. 

Izmedju ostalog direktno napao Nurkica na postu i rijesio ga kao amatera

 

 

A onda nekoliko napada kasnije mu prodao fintu za urucenje i obisao ga kao cunja.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je onaj Šarlotov komentator što se loži i dere ko sumanut, nadam se da će oni kad tad ući u taj plejof, baš me zanima može li da pojača.

 

Bolje je za Vasu ovo, nije nešto mnogo kompetitivno, ali makar igra. Vidim ima sudaranja sa saigračima, biće tu prostora za upeglavanja.

 

Što se Jokića tiče, definitivno ću navijati za rani kraj puta u plejofu, valja ga isterati na čistinu.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...