Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sta da ti kazem, od toga posla nema😀 

Lebron to NYK, samo da daju barem nekog igraca a ne Furunu i bivola

Uzme titulu sa NYK, pa to bi bilo legendarno i onda ti i uini krecete sa GOAT  kampanjom😀 naravno i grof se prikljucuje

 

Scenario se sam piše, @uini we need you ❤️

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Druze ti nikako da shvatis da klase poput Brona ne idu u trejdovima. A i ima ugovor od 50 milki za sledecu sezonu, ti stvarno mislis da ce to propustiti da uzme ? 

Vidi sta sam juce dobio na poklon a ti bi da me teras :

 

 

 


lababy.jpg
 

 

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Don Dusko said:

Nego sta je Doc Rivers doneo u odnosu na svog prethodnika?

Jučer su ruku na srce Bucksi bili oslabljeni. Lillard i Lopez out. A povredio se i Middleton u prvom. Ali svi timovi to prolaze prije ili kasnije.  Sunsi otkako igraju Big 3 a to je od poslije katoličkog Božića i poraza kući od Dallasa imaju skor 16:5 ili 76% uspješnosti. 

 

 

Edited by bodo
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Marvin said:

Livada sto mu je Nurk napravio :Hail:

Moram priznati da sam bio sumnjičav nakon njegovog dolaska međutim unatoč nekim svojim evidentnim manama on je veliki upgrade u odnosu na Aytona. Bolji rim protector i skakač. Ne baš vješt u zavrsnicama oko obruča ali zato radi sjajne blokove i odlično asistira te je jak ko bik. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

sad sam skontao da je proslo 3/5 sezone i da jos nismo imali ni jedan kyrie skandal, ni blizu.

 

Bude li se nešto desilo bićeš jedini krivac.

 

A što se novih lidera na tabeli zapadne konferencije tiče, iskreno navijam da svi ostanu zdravi kroz ceo plejof i da sva trojica pruže epske partije kakve znaju.

Bliži im se kraj karijere, a ostaje utisak da ni Harden, ni PG ni Kawhi nisu pružili koliko su mogli na najvećoj sceni.

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Manu said:

 

Bude li se nešto desilo bićeš jedini krivac.

 

A što se novih lidera na tabeli zapadne konferencije tiče, iskreno navijam da svi ostanu zdravi kroz ceo plejof i da sva trojica pruže epske partije kakve znaju.

Bliži im se kraj karijere, a ostaje utisak da ni Harden, ni PG ni Kawhi nisu pružili koliko su mogli na najvećoj sceni.

Zaboravili smo Russa?🤔

Svako od njih ima svoj legacy, Kawhi svakako najozbiljniji ali titula Russa i Hardena baca u neke druge price.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zaboravili smo Russa?🤔

Svako od njih ima svoj legacy, Kawhi svakako najozbiljniji ali titula Russa i Hardena baca u neke druge price.

 

Russ neka se pozicionira u neku ulogu Brucea Browna iz prošlogodišnje ekipe Denvera i biće to na obostrano zadovoljstvo.

Ipak, poenta je bila na tome koliko još mogu da pokažu ova trojica koji su ipak majstori košarke. Russ je tokom svog atletskog prajma doprineo koliko je mogao, sumnjam da on u ovim godinama može da drastično popravi svoj legacy.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

 

Russ neka se pozicionira u neku ulogu Brucea Browna iz prošlogodišnje ekipe Denvera i biće to na obostrano zadovoljstvo.

Ipak, poenta je bila na tome koliko još mogu da pokažu ova trojica koji su ipak majstori košarke. Russ je tokom svog atletskog prajma doprineo koliko je mogao, sumnjam da on u ovim godinama može da drastično popravi svoj legacy.

Ima i dalje atleticizma u Russ-u a ne bi vjerovao kako se podredio kolektivu. Mislim da bi se narativ o Russu i najvise promijenio, cak vise i od Hardena ako uzmu titulu a iskreno, iako su jbn Klipani u pitanju, volio bih zbog njih 2. Mnogo toga su prosli, isprozivani suna sve strane. Russu su zamalo karijeru sjebali Lejkersi odnosno mediji oko Lebrona, sve su svalili na njega.

 

Imaju fenomenalnu hemiju. Jako, jako zajebana ekipa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bill Simmons u najnovijem podcast-u izjavio da ako Clippers-i osvoje prsten, to ce biti prvi put da je jedan igrac osvojio tri prstena, sa tri razlicita kluba a kao glavni igrac (misleci na Kawhija) i da bi on time istakao kandidaturu za najboljeg igraca u prethodnih deset godina. 

 

Naravno, zaboravivsi time da:

 

A) Lebron je to vec uradio.

B) Nema sanse da je Kawhi bio glavni igrac Sparsa 2014.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakvi Klipani,raspasce se u plej ofu, luzeri ce povuci na.dno,nema tu hleba.Lilard kao clan prve petorke na Istoku je blamaza prve klase.Em igrama to ne zasluzuje, em je pokazao sindrom seljaceta koje se pogubi kad iz provincije dodje u veliki grad, sto je u kosarkaskom smislu danas Portland u odnosu na Milvoki.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, doragan said:

Kakvi Klipani,raspasce se u plej ofu, luzeri ce povuci na.dno,nema tu hleba.Lilard kao clan prve petorke na Istoku je blamaza prve klase.Em igrama to ne zasluzuje, em je pokazao sindrom seljaceta koje se pogubi kad iz provincije dodje u veliki grad, sto je u kosarkaskom smislu danas Portland u odnosu na Milvoki.

A ko je tacno luzer? Jel smijes da se kladis protiv zdravog Kawhija? Decko je monstrum

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A ko je tacno luzer? Jel smijes da se kladis protiv zdravog Kawhija? Decko je monstrum

 

Klipersi stvarno igraju opako, na celu sa Kawhijem, i mada ih ne bih okarakterisao kao luzere poput forumaskog kolege iznad (da nije neki rodjak legende ovog topica Lord of Terrora?), nisam siguran da su jos uvek "prelezali" Nagetse te nisam siguran da bih oznacio kao favorite.

 

Doduse, mislim da na zapadu nema pravih favorita, najblizi su mi mozda bas Nugetlije zbog sampionskog zvanja ali i oni su ranjivi. 

Link to comment
Share on other sites

To je taj trejd

2 minutes ago, Horium said:

 

Klipersi stvarno igraju opako, na celu sa Kawhijem, i mada ih ne bih okarakterisao kao luzere poput forumaskog kolege iznad (da nije neki rodjak legende ovog topica Lord of Terrora?), nisam siguran da su jos uvek "prelezali" Nagetse te nisam siguran da bih oznacio kao favorite.

 

Doduse, mislim da na zapadu nema pravih favorita, najblizi su mi mozda bas Nugetlije zbog sampionskog zvanja ali i oni su ranjivi. 

Da ali sada je tu Lue, covjek je stvarno zajeban trener.

Prosle godine su skupo prodali kozu Sunsima i pored svih povreda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...