Jump to content

Recommended Posts

56 minutes ago, Marvin said:

Vise je bilo retoricko pitanje. Meni je on bas bezveze igrac, ali sad kad pogledam po pozicijama imas poentu.

Siakam ima i slabiju statistiku i losiji timski skor. Mada mislim da je overall bolji igrac, kao i Dzimi Batler npr.

Jedino šta Butler igra na poziciji niskog krila. 

Link to comment
Share on other sites

Ne samo da je Zapad mnogo jači nego imaju i igrača koji nisu ni izabrani na all star a na Istoku bi bili lagano, Fox lagano može umesto Lillarda i u startnu petorku Istoka.

 

Što se Banchera tiče, morali su ga nagraditi za solidan rezultat Magica nakon godina tavorenja, mada ja bih lično birao Barnesa umesto njega uvek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Da da, ove sezone je East vs West. 

Ovo gore su timovi Istoka i Zapada. Realno Zapad mnogo jaci

 

Dosta dugo je i jači zato su vrv i uveli onaj draft, mada ja slabo pratim to oko all stara iskreno 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Shurda said:

 

Dosta dugo je i jači zato su vrv i uveli onaj draft, mada ja slabo pratim to oko all stara iskreno 

I ja izgubio interesovanje kako nisu izabrali Austin Reavesa.

Decko je prava sporCka prica ali dzaba.

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Al zeleni su fakat dali 290/5 gorem junetu od Randlea hahahaha

A tek sto se Tatum lozi na pricu da su on i Porzingis novi Kobe&Pau duo🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Sto se tice ove price oko trejdovanja LeBrona, ako ce se vec to raditi daj ga gospodi iz South Beacha pa da sa gosn Dzimikom opet napamprci zelene kad budu najnalozeniji da ce osvojit 

Sta mislis da bi islo u 2 pravcu?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Vjrv nesto oko Herroa al tu bi onda trebalo naci treci tim da se njega tamo preusmjeri jer nam nije nikakav fit sa Austinom, a mi dobijemo kakvo krilo. Brooklyn recimo, Kal bi bio bombona.

Herro, Jaquez, Jovic i Robinson za Lebrona i eto nesto sitno ako treba da se poklope plate i pakuj

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami, gde ima dima tu uvek ima i vatre. Cim se ovaj oglasio, znaci da prica nije potpuno bezazleno nagadjanje.

I ja sam sinoc video ono sto je neko kacio kao redit link, samo na tviteru

lik je imao ekskluzivu u nekoliko navrata.
Potez definitvno ima smisla kosarkaski, narocito sto se buducnosti tice. Ali znamo da je NBA mnogo vise od toga.

Link to comment
Share on other sites

Pre nekog vremena sam na ovim stranicama pročitao jednu prilično skeptičnu analizu nekog Denverovog fana..o njihovim šansama za b2b titulu. Poenta je bila na slaboj klupi u koju taj forumaš nema poverenja..

Ja sam,naravno,laik za košarku,ali u poslednje vreme malo više gledam NBA i mogu reći da mi se dopada onaj njihov Watson. Vižljast, dugačak, pokretljiv..a snažan. Izgleda mi kao moderno krilo koje može skoro sve da preuzima i koje im diže plafon. Posebno u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Pre nekog vremena sam na ovim stranicama pročitao jednu prilično skeptičnu analizu nekog Denverovog fana..o njihovim šansama za b2b titulu. Poenta je bila na slaboj klupi u koju taj forumaš nema poverenja..

 

Pa ne moze i jare i pare. I tri max igraca, i jaka klupa. 

 

Pritom, kada dodje plejof, nece ovako izgledati petorke. Suzava se rotacija na 7-8 igraca, rezerve nikada nisu same na terenu vec dele vreme sa starterima, Gordon igra back-up centra kad Jokic nije na terenu itd.. 

 

Nugetlije se klade na svoje rukije, da ce do plejofa makar njih 1-2 moci da popunjavaju rotaciju sa po 20-ak min (recimo bas taj Watson i npr. Chris Braun) a Jackson ce da bude njihov sesti covek, for better or worse. 

 

Slabiji su nego prosle godine, ali i dalje medju glavnim "nosiocima".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, 40Wins said:

Steta sto se Denver slabo razume u finansijske malverzacije, pa da nekim off the book nacinima zadrzi Brauna. 

 

Kad je Jokic neozbiljan i ne koristi pomoc prijatelja, da pita Malog za finansijski savet xe xe

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...