Jump to content

Recommended Posts

Ovo gazenje od Hawksa je bilo potpuno ocekivano nakon sto je celavi idiot sinoc przio igrace velikom minutazom na -30 protiv Rocketsa u nadi da ce dobiti. Skoro citava ekipa od starta bez ikakve energije. Protiv trece najgore odbrane lige imati ofanzivni rating od 113 je van svake pameti. Vrhunac svega je nastavak forsiranja Princea ispred Ruija koji je bio u ritmu. Stvarno vise ne znam sta uprava ceka sa otpustanjem kretena, nema ama bas nijedan razlog da uopce doceka naredni dan kao trener Lakersa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In the post game interview, Bob asked Dray to explain how Wiggins has been playing so much better since he came back.  Dray said communication, simply tell Wiggins what you want and he gets it done.  No need to yell at him.  Bruh, this whole time I have no words.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, orionbre said:

 

Čekaj, koga si sad dissovao, Lejkerse il LeBrona?

lejkersi i lebron ce ti oprostiti ali delgado NE!

 

5 hours ago, delgado said:

Ludi Ham, ne zna gde bije covek od pocetka sezone. Ne znam braco sta ce biti s nama, al ne sluti na dobro. 

NEMOJTE DA PADATE,

NEMOJTE DA PADATEEE,

hoce stoka da nas obeshrabri dok ne svane ol star!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uz sve pokušaje kolega da mi objasne kako je D. Marej prosečan igrač, meni nije jasno zašto bi Atlanta to dala za bilo šta.

 

Čovek se prvo u SAS dokazao kao primarni organizator, sada pokazao da jednako uspešno može i na 2.

Beleži najviše poena u karijeri, uz najbolje % šuta.

 

Plata jeste jaka, ali taj ugovor pokriva verovatno njegove 4 najbolje godine.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

Uz sve pokušaje kolega da mi objasne kako je D. Marej prosečan igrač, meni nije jasno zašto bi Atlanta to dala za bilo šta.

 

Čovek se prvo u SAS dokazao kao primarni organizator, sada pokazao da jednako uspešno može i na 2.

Beleži najviše poena u karijeri, uz najbolje % šuta.

 

Plata jeste jaka, ali taj ugovor pokriva verovatno njegove 4 najbolje godine.

Mislim da je problem što nije pokazao sve što si naveo istovremeno - u SAS ke bop organizator i peglao jaku odbranu, sada igra skoro pa prosečnu odbranu i igra solidnu dvojku. Da je uspeo sve da radi istovremeno, verovatno bi bio neki mali Kavaji. Plus, mislim da deluje kao blago iritantan lik, ali to je samo moj dojam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

D'Andjelo Rasel je igrac koji bukvalno nikome u ligi ne treba. On je potpuno razotkriven u proslom plejofu, a i pre toga nije imao nekakvu reputaciju. To sto su Lejkersi odlucili da mu iz nekog razloga daju novi ugovor, to je samo njihov problem.
Atlanta nema nikakav razlog da prihvata takav stetan trejd i sasvim sigurno mogu dobiti nesto bolje sa druge strane. 
Bez Rivsa, ne vidim nacin da pristanu na trejd sa Lejkersima.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hawksima Russell ne treba, odmah je i receno da se trazi treci tim za taj trejd. Reavesa na ovakvom ugovoru za Murraya moze dati samo totalni idiot. Dodati tome jos Ruija i pickove bi bio najgore potez u historiji fransize, a prije malo manje od 3 godine su dali Kuzmu, Harrella, KCPa i pick za Westbrooka. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, realno *w said:

Uz sve pokušaje kolega da mi objasne kako je D. Marej prosečan igrač, meni nije jasno zašto bi Atlanta to dala za bilo šta.

 

Čovek se prvo u SAS dokazao kao primarni organizator, sada pokazao da jednako uspešno može i na 2.

Beleži najviše poena u karijeri, uz najbolje % šuta.

 

Plata jeste jaka, ali taj ugovor pokriva verovatno njegove 4 najbolje godine.

 

36 minutes ago, freethrow said:

Mislim da je problem što nije pokazao sve što si naveo istovremeno - u SAS ke bop organizator i peglao jaku odbranu, sada igra skoro pa prosečnu odbranu i igra solidnu dvojku. Da je uspeo sve da radi istovremeno, verovatno bi bio neki mali Kavaji. Plus, mislim da deluje kao blago iritantan lik, ali to je samo moj dojam.

 

plus, da dodam kao odgovor na tezu realnog u boldu, da ja npr mislim da je dejounte dobar igrač (na skali 1 franchise igrač - 2 odličan/vrlo dobar igrač - 3 dobar igrač - 4 prosečan/okej igrač - 5 loš igrač) ali i da kao velika većina igrača, zahteva dobar kontekst (primerenu ulogu i saigrače koji odgovaraju ispoljavanju talenata xy igrača).

 

u tom smislu sam npr pisao kako ne mogu da zamislim knickse sa duom brunson-murray kao bolje nego što su danas, iako je murray bolji od npr immanuel quickleyja. očekivao bih daleko disfunkcionalniju igru nego što je to u paru trae-murray, koji mi je na papiru izgledao čak zanimljivo a u praksi je ispao meh.

 

that being said, naravno da je d. murray puno vredniji od d. russella i da taj trejd generalno ne bi imao nikakvog smisla za hawkse, jer bi mane koje hawksi imaju (odbrana perimetra, malo ti - malo ja napad) bili pojačani, dok kvaliteti koje russell donosi, hawksi već imaju kod trajčeta, samo x-puta bolje.

 

čak i taj jedini zaista vredan asset lakersa, po imenu austin reaves, ne bi imao preteranog smisla za hawkse, pošto srodne kvalitete već imaju u bogdanu bogdanoviću, bez namere da ulazim u to ko je i u čemu bolji..logika igre im je slična.

 

daklem, nije uopšte problem u trejdovanju murraya, već zašto bi hawksi pravili celu egzibiciju da bi dobili ono što imaju, bilo lošije ili slično dobro.

 

hawksi imaju puno aseta različitog kvaliteta: murray, bogdan, hunter, capela, okongwu, tako da mi je logičnije da pregovaraju sa timom koji bi uzeo neki paket od 2-3 igrača, za jednog ili dvojicu, koji im rešavaju određene nedostatke, umesto da (bezuspešno) dupliraju kvalitete (i mane) koje već poseduju.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Uz sve pokušaje kolega da mi objasne kako je D. Marej prosečan igrač, meni nije jasno zašto bi Atlanta to dala za bilo šta.

 

Čovek se prvo u SAS dokazao kao primarni organizator, sada pokazao da jednako uspešno može i na 2.

Beleži najviše poena u karijeri, uz najbolje % šuta.

 

Plata jeste jaka, ali taj ugovor pokriva verovatno njegove 4 najbolje godine.

 

Iz pozicije navijaca Atlante, dao bih ga za 19-godisnjeg Dusana Kutlesica.

Link to comment
Share on other sites

kuminga pao na embiidovo koleno koji je i bez toga jedva hodao i sada se cekaju rezultati da se vidi da li je opet ozbiljnije povredjen. sixersi vezali 4 poraza i sada su pali na peto mesto. maxey je takodje povredjen. sve mi ovo ukazuje na to da ce morati odraditi neki trejd za ovih nedelju dana.

clevelandu se vratili garland i mobley i sada su kompletni. knicksi su verovatno druga najbolja ekipa na istoku i igraju odlicno. imaju dovoljno dubine da ne izgube previse utakmica bez radnlea. 

miami je vezao sedam poraza i dosta su daleko od pete pozicije a haliburton ce biti na minuts limit jos jedno vreme a i oni su tri utakmice iza sixersa. 

 

tri ekipe odavde su vec napravili trejd, pa je teze ocekivati da ce uraditi opet nesto veliko (osim mozda trejd herroa iz nekog razloga), boston i milwaukee nemaju mnogo prostora za manevar, mozda neki trejdic za role playera i ostaju jos sixersi koji mogu mnogo toga uraditi i samo je pitanje sta zeli morey.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Hawksima Russell ne treba, odmah je i receno da se trazi treci tim za taj trejd. Reavesa na ovakvom ugovoru za Murraya moze dati samo totalni idiot. Dodati tome jos Ruija i pickove bi bio najgore potez u historiji fransize, a prije malo manje od 3 godine su dali Kuzmu, Harrella, KCPa i pick za Westbrooka. 


Kao sto rekoh, ne postoji tim u ligi kojem Rasel treba. Vrednost mu je tek malo nesto veca od 0. Bez obzira da li je ukljucen 3. tim, Lejskersi moraju jos doooosta toga da ubace, da bi izjednacili vrednost trejda. Ne u novcu, vec u trejd kapitalu.

Sto se tog trejda za Vestrbruka tice, to zahvalite GM Bronu, on je to lepo zakuvao. :lol_2:
A realno gledano, to i ne bi bio toliko strasan trejd, da Ras nije bio najgori moguci fit na tu ekipu. Herel je van lige maltene, Kuzmu niko ne zeli da plati, tako da sem KCP i pika tu nije puno izgubljeno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Sombor Shuffle said:


Kao sto rekoh, ne postoji tim u ligi kojem Rasel treba. Vrednost mu je tek malo nesto veca od 0. Bez obzira da li je ukljucen 3. tim, Lejskersi moraju jos doooosta toga da ubace, da bi izjednacili vrednost trejda. Ne u novcu, vec u trejd kapitalu.

Sto se tog trejda za Vestrbruka tice, to zahvalite GM Bronu, on je to lepo zakuvao. :lol_2:
A realno gledano, to i ne bi bio toliko strasan trejd, da Ras nije bio najgori moguci fit na tu ekipu. Herel je van lige maltene, Kuzmu niko ne zeli da plati, tako da sem KCP i pika tu nije puno izgubljeno.

 

Apsolutno netacno. Russell uz sve svoje mane je i dalje prosjecan do iznadprosjecan startni plej u ligi. Kvalitetan razigravac i strijelac iz picka plus dobar suter. Meni se prvom on gadi vjrv vise nego ikom ovdje jer mrzim takve metiljave igrace al ovo pravljenje Filipa Covica za sirotinju od njega je vec postalo cirkus. Brooklyn je zainteresovan za njega i sigurno bi bio upgrade za Dinwiddiea npr. Takodjer se od Dejountea odjednom pravi neka mega klasa cim se spomenuo u kontekstu Lakersa. Covjek je defanzivno dosta pao u odnosu na period iz Spursa sto uostalom pokazuju i brojke mada rekao bih da ima tu dosta i do konteksta. Sto se suta tice:
 

 

Dakle jedna jedina sezona u karijeri gdje je sutao tricu iznad ligaskog prosjeka. Ove godine na obrucu zavrsava sa 56% uspjesnosti sto je izuzetno losa efikasnost. On je upgrade Lakersima prije svega koncepcijski jer uz Reavesa treba jedan brzi bek koji moze ganjati protivnicke bekove ali ni u ludilu on ne vrijedi nekakvog paketa Reaves+Rui+pick, to je apsolutni urnebes od paketa za Murraya. Russell+JHS+pick 2029 i jedan swap je i vise nego korektan paket za njega. Vise ne bih dao ni u ludilu, radije pustiti ovu ekipu da zavrsi sezonu i na kraju vidjeti sta i kako kad ces imat 3 picka za trejdovanje. 

 

Sto se RWa tice, radi se o najgorem high volume igracu ikad. Kuzma i KCP su itekako vrijedili Lakersima. Sezonu 20/21 je Kuzma igrao izuzetnu odbranu. Bukvalno obojica itekako korisniji igraci od divljaka koji ni koncepcijski ni kvalitetnom nije imao nikakvog smisla. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Sombor Shuffle said:


Kao sto rekoh, ne postoji tim u ligi kojem Rasel treba. Vrednost mu je tek malo nesto veca od 0. Bez obzira da li je ukljucen 3. tim, Lejskersi moraju jos doooosta toga da ubace, da bi izjednacili vrednost trejda. Ne u novcu, vec u trejd kapitalu.

Sto se tog trejda za Vestrbruka tice, to zahvalite GM Bronu, on je to lepo zakuvao. :lol_2:
A realno gledano, to i ne bi bio toliko strasan trejd, da Ras nije bio najgori moguci fit na tu ekipu. Herel je van lige maltene, Kuzmu niko ne zeli da plati, tako da sem KCP i pika tu nije puno izgubljeno.

bold 1 Evo vidjeces vrlo brzo sta se dalo pa cemo diskutovati to dooooosta.

 

bold 2. Kuzma zabo 90/4 ugovor sa Washingtonom pa kako to da niko jece da plati?

 

Harrell je van lige zbog cega tacno?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...