Jump to content

Recommended Posts

mislim da bez lebrondže i antonija nemate nikakve šanse, poješće original gangsta' reavesa kao marendu.

ako igraju drevni brondžo ili dejvis, onda je fifti fifti pošto smo tarme oslabljeni. ako igraju obojica, verovatno dobijate.

edit 

ou šit, pa nama ni OG ne igra, moraće deuce sve sam

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

 

Istok manje više ok (čak mi je drago što su ispušili cirkuzanti kao Trae i Lamelo), eventualno fali Scottie Barnes, ali na zapadu su se opasno ogrešili o Foxa i Sabonisa, možda još nekog (Harden, Markkanen, Gobert koji je sigurno uticajniji na rezultat Wolvesa od Townsa, Ingram, možda čak i Wemby ili još jedan iz OKC).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Marvin said:

Zasto je Bankero pozvan na all star???

na toj poziciji PF možda jedino Siakam pre njega ali i to je upitno. A Randella već imaš. i Miles Bridges igra sjajnu sezonu ali zna se zašto on otpada.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

To što je Miles Bridges u ligi umesto u nekoj ustanovi je posebna bruka lige.

Sad ima saslušanje u februaru radi kršenja restriction ordera čini mi se. Mislim da je on na uvjetnoj. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bodo said:

na toj poziciji PF možda jedino Siakam pre njega ali i to je upitno. A Randella već imaš. i Miles Bridges igra sjajnu sezonu ali zna se zašto on otpada.

Vise je bilo retoricko pitanje. Meni je on bas bezveze igrac, ali sad kad pogledam po pozicijama imas poentu.

Siakam ima i slabiju statistiku i losiji timski skor. Mada mislim da je overall bolji igrac, kao i Dzimi Batler npr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...