Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

 

jedino što trejd nije glava za glavu, već je tu i quickley, koji se nije proslavio u plejofu 

 

Ali je zato npr. taj Beret koliko god imao mana, u plejofu možda i bio drugi najbolji igrač Niksa iza Bransona

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bobby Shurda said:

Ali je zato npr. taj Beret koliko god imao mana, u plejofu možda i bio drugi najbolji igrač Niksa iza Bransona

 

tako nekako; al' ne vredi to sad pojašnjavati ovde, pošto se barrett pominje samo kada mu ne ulaze šutevi i kako je glup kada krene na ulaz a zapravo je jedan od retkih učenika džimi batlera, u smislu da ne ide da iznudi faul na ufuru u reket, već da postigne poene.

 

ja sam zadovoljan što je došao original gangster ali, kao što rekoh, ako se završi na ovome, onda će to biti samo kozmetička promena, jer je eto anunoby kulji igrač

mora još da se prevrne roster, tj da se uloži u još jednog igrača, verovatno boljeg od OGa, da bi cela akcija imala smisla

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

 

ja sam zadovoljan što je došao original gangster ali, kao što rekoh, ako se završi na ovome, onda će to biti samo kozmetička promena, jer je eto anunoby kulji igrač

mora još da se prevrne roster, tj da se uloži u još jednog igrača, verovatno boljeg od OGa, da bi cela akcija imala smisla

 

Kulji, ljudi brinu za ugovor Anunobija da ne ispadne renta pola godine a menadžer mu sin Leona Rouza. 

 

Meni je glavni utisak koliki je čovek, on je izgleda viši od Džuke bizona tako da ono, čak su i proširili taj manevar za trejd da ako ovog zapakuju mogu i za nekog nižeg igrača, mada verujem da se mole svaki dan da im iskoči neki hejlmeri Janis ili AD iz agencie. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Shurda said:

 

Kulji, ljudi brinu za ugovor Anunobija da ne ispadne renta pola godine a menadžer mu sin Leona Rouza. 

 

Meni je glavni utisak koliki je čovek, on je izgleda viši od Džuke bizona tako da ono, čak su i proširili taj manevar za trejd da ako ovog zapakuju mogu i za nekog nižeg igrača, mada verujem da se mole svaki dan da im iskoči neki hejlmeri Janis ili AD iz agencie. 

 

mislim da on potpisuje za knickse, cim se desio trejd; izlaze odavno infoi da ga jure, mozda i od ovog nekog perioda prosle sezone, zaboravih

 

nece njega trejdovati, on je bas komplementaran sa svima a i sa thibsovom logikom.

 

posto je mitch lob out za sezonu, ne ocekujem neku izgradnju na brzaka i po svaku cenu, jer realno nemamo sra da trazimo u PO bez njega. ali mora biti jos neko, po mogucstvu neko ko ce staviti randlea na trece mesto po usageu a da je dobar igrac ( :

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

 

mislim da on potpisuje za knickse, cim se desio trejd; izlaze odavno infoi da ga jure, mozda i od ovog nekog perioda prosle sezone, zaboravih

 

nece njega trejdovati, on je bas komplementaran sa svima a i sa thibsovom logikom.

 

Nisam mislio na njega nego na Rendulu 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bobby Shurda said:

Nisam mislio na njega nego na Rendulu 

 

aa sry..

čekaj idem da napravim paket topić-deda-simon-nedović-prava na tadiju dragićevića

 

ja mislim da će randle završiti karijeru u knicksima jer ga niko neće u trejdu a onda će jednostavno da nastavi da dolazi, pa će mu dati i posao makar u MSGu ako nema u knicksima vacancy

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

jedino što trejd nije glava za glavu, već je tu i quickley, koji se nije proslavio u plejofu ali mu je izmakla 6th moty nagrada za decimalu

svakako knicksima treba još jedan trejd, gde je fokus na 1st round pikovima, koje imaju 

 

Fali još neko spolja, PG pre svega. Juče je ovaj McBride izgledao jako loše, vidim da to nije puno bolje ni inače. 

 

Neki veteran bi tu legao samo tako.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

 

Fali još neko spolja, PG pre svega. Juče je ovaj McBride izgledao jako loše, vidim da to nije puno bolje ni inače. 

 

Neki veteran bi tu legao samo tako.

 

mcbride nije nikada ni dobio priliku osim tokom korone, kada je sasvim solidno izgledao

ne ulazi se u ritam tako što igraš od nula do 10 minuta

 

da se ne ponavljam, pisao sam koje su deuceove očigledne mane i kvaliteti

..nije rešenje rostera da dovedeš veterana pleja, ima tu još stavki

 

a i džaba ti da dovedeš npr brogdona, on odigra 10-15 tekmi pa se povredi, pa dođe plejof i odigra 2-3 pa se opet povredi

 

tu je i ovaj malachi flynn iz raptorsa, mogu on i deuce da podele te minute iza brunsona i nešto sitno zajedno sa njim.

kao što smo pominajli šurda i ja u diskusiji, knicksima najpre treba igrač koji će biti u top 2 igrača ekipe. 

 

ukoliko taj igrač nije centar, onda treba nakon akvizicije da sačekaš i da se mitch lob vrati, pa onda imaš formiranu ekipu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

aa sry..

čekaj idem da napravim paket topić-deda-simon-nedović-prava na tadiju dragićevića

 

ja mislim da će randle završiti karijeru u knicksima jer ga niko neće u trejdu a onda će jednostavno da nastavi da dolazi, pa će mu dati i posao makar u MSGu ako nema u knicksima vacancy

 

Julije je neshvaceni genije, Thibs Commodus ga drzi u lancima. Pravo je vreme da Hornetsi dobiju jednu takvu no. 1 opciju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, robespierre said:

 

Julije je neshvaceni genije, Thibs Commodus ga drzi u lancima. Pravo je vreme da Hornetsi dobiju jednu takvu no. 1 opciju.

 

imaju oni vajfbitera na pf, plus iza njega onog solidnog lika, zaboravih kako se kliche; samo zvezda je opcija

 

edit pj washington

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Zasto ne bi Randle otisao za Siakama, kad je vec.zbeg iz Kanade.krenuo?Sorry ako.je.neko.vec spomenuo.

Zasto.Bryant Tomas nakon.Washingtona nikako da zaigra na tom nivou, ako i igra?

Zasto Kevin Love odbija da umre?😁

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, doragan said:

Zasto ne bi Randle otisao za Siakama, kad je vec.zbeg iz Kanade.krenuo?Sorry ako.je.neko.vec spomenuo.

Zasto.Bryant Tomas nakon.Washingtona nikako da zaigra na tom nivou, ako i igra?

Zasto Kevin Love odbija da umre?😁

Zasto bi Toronto zeleo Randlea? Ne postoji smislen razlog zasto bi to sebi uradili.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Radalek said:

Zasto bi Toronto zeleo Randlea? Ne postoji smislen razlog zasto bi to sebi uradili.

Posle ove sezone ima još dve godine ugovora. Dobar je za dalje prosleđivanje i da se uzme koji pik.

 

Rendl ima opasan zdravstveni bilten i počeo je malo da se potcenjuje. Koliko je on konstantan i koliko možeš da računaš na njega dovoljno govori da se dečko uopšte ne povređuje, dostupan na skoro svim utakmicama. I to malo što propušta je odluka FO Niksa. Jedan od najzdravijih igrača u ligi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Posle ove sezone ima još dve godine ugovora. Dobar je za dalje prosleđivanje i da se uzme koji pik.

 

Rendl ima opasan zdravstveni bilten i počeo je malo da se potcenjuje. Koliko je on konstantan i koliko možeš da računaš na njega dovoljno govori da se dečko uopšte ne povređuje, dostupan na skoro svim utakmicama. I to malo što propušta je odluka FO Niksa. Jedan od najzdravijih igrača u ligi.

 

Da ga vratimo kuci?

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Clarkson bacio 11 asistencija? Srećni blagdani

5.3 mu je prosjek asistencija ove sezone. 

Dodaje itekako

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Bome Sajo je komotno prvi kandidat za MVPa ove sezone. 

Naredja OKC prethodnih dana ozb pobjede ( Minesota, Denver, Boston ). Stvara se tu ozb ekipa koja ce biti zajebana u plejofu.

 

Sigurno da je SGA u konkurenciji sa Lukom, Embiidom, Jokicem, Janis i Tatum.

 

Embiid ove sezone ubi, lik skoro da i ne igra u 4/4 a ima opake brojke i dobar skor ekipe. 

 

Po meni Luka, Embiid i SGA su najozbiljnija 3.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Naredja OKC prethodnih dana ozb pobjede ( Minesota, Denver, Boston ). Stvara se tu ozb ekipa koja ce biti zajebana u plejofu.

 

Sigurno da je SGA u konkurenciji sa Lukom, Embiidom, Jokicem, Janis i Tatum.

 

Embiid ove sezone ubi, lik skoro da i ne igra u 4/4 a ima opake brojke i dobar skor ekipe. 

 

Po meni Luka, Embiid i SGA su najozbiljnija 3.

 

Meni se trenutno SGA i Embiid izdvajaju od ostalih iz te grupe. Luka je strasan al kod njega ce vjrv glavni problem biti score Dallasa. Tatuma uopce ne bih stavljao u tu grupu jer po individualnom ucinku nije rang ovih. Kontam da ce SGA imati prednost u odnosu na Joela jer je novo lice u MVP prici i zbog narativa oko proslosezonske MVP nagrade iako je po cistom ucinku Embiid trenutno bez dileme broj 1 i igra historijsku sezonu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...