Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

Čekaj, oni su prvi odneli loptu umesto da mu je ostave, zar ne?

 

Ako ljudi imaju pravilo da daju rukiju loptu posle prvog koša, to mi je ok.

 

Ako je njemu, kao 30 godišnjem dvostrukom MVPu i NBA šampionu, toliko stalo do lopte, onda jbg. I to onako retardirano da se zaleće, kao da će sve da ih pobije zbog lopte. Idiot.

Edited by realno *w
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

Ako ljudi imaju pravilo da daju rukiju loptu posle prvog koša, to mi je ok.

Nema pravilo

2 minutes ago, realno *w said:

Ako je njemu, kao 30 godišnjem dvostrukom MVPu i NBa šampionu, toliko stalo do lopta, onda jbg. I to onako retardirano da se zaleće, kao da će sve da ih pobije zbog lopte. Idiot.

U Americkim sportovima kada je neko istorijsko postignuce, gameball daje tom igracu i to mi je sasvim ok. 

 

Lik je postao no1 sto se tice Bucksa u poenima na jednom mecu. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

U Americkim sportovima kada je neko istorijsko postignuce, gameball daje tom igracu i to mi je sasvim ok. 

 

istorijsko za milvoki, nek' mu oni sašiju loptu 

..mislim, nebitno je, već ona njegova reakcija, stvarno da je probušiš, što kaže kolega yao

 

a larry bird bi npr samo rekao okej i na sledećoj tekmi postigao poen više a onda do kraja karijere terorisao pejserse

ali đana će da kuka, jebiga

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, realno *w said:

 

Ok, znači izmislili su to. Treba javiti Džefersonu i ostalima koji su to rekli.

Ja stvarno ne preispitujem u toj meri.

 

Moram da priznam da kad sam prvi put procitao ovo sam bio u fazonu "jeste sad, da iskopaju tomasa dzefersona da doda ovo u deklaraciju" pre nego sto sam se setio da postoje i drugi dzefersoni... 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

 

Moram da priznam da kad sam prvi put procitao ovo sam bio u fazonu "jeste sad, da iskopaju tomasa dzefersona da doda ovo u deklaraciju" pre nego sto sam se setio da postoje i drugi dzefersoni... 

 

Sacha Baron Cohen je onomad u ulozi Ali G-ja pitao Richarda Jeffersona da li je istina da igra u NBA zato sto mu je tata predsednik

  • Like 2
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gggggggg said:

 

ja se nadam da nece dati igracu iz ekipe koja ostvari 17 pobeda nego onom ko bude imao 50.

 

ma okej, fajn, nego se pitam tj te pitam, da li je to ikada bio kriterijum? kao, neko je bolji ali mu je tim treshijana, pa dobije neko ciji je tim bolji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...