Jump to content

Recommended Posts

16 minutes ago, Bobby Shurda said:

Znam to ali njemu se pominje neka plata od 35-40 miliona godišnje pritom bi Niksi morali da mu ponude 5 godina da bi rašćerali ostale, ne znam da li će da se zakucaju za igrača koji mislim da nikada nije odigrao ful sezonu bez nekih povreda, za sada je ovaj FO bio dosta oprezan. 

 

pa dali bi vi te pare bez obzira na sve. ako nista drugo sada imate bridgesa koji igra svaku utakmicu pa ce se manje osetiti izostanak anunobyja, kojeg zaparavo morate imati zdravog samo za playoff i to je to. trebalo bi ga stedeti kao okc carusa.

najbolje bi bilo trejdovati randlea, ali ko zna kakav je njegov market. jeda od ovih pikova kojeg ste dali bi dobro doslo da se prilepi uz njega i dovesti nekog jos boljeg igraca ili bar manje toksicnijeg ili jeftinijeg sa manjom potrebom za loptom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

pa dali bi vi te pare bez obzira na sve. ako nista drugo sada imate bridgesa koji igra svaku utakmicu pa ce se manje osetiti izostanak anunobyja, kojeg zaparavo morate imati zdravog samo za playoff i to je to. trebalo bi ga stedeti kao okc carusa.

najbolje bi bilo trejdovati randlea, ali ko zna kakav je njegov market. jeda od ovih pikova kojeg ste dali bi dobro doslo da se prilepi uz njega i dovesti nekog jos boljeg igraca ili bar manje toksicnijeg ili jeftinijeg sa manjom potrebom za loptom.

Dobro videćemo, Niksi su stvarno izgledali mnogo bolje sa Anunobijem to malo što je igrao, doduše išla je priča kada je dolazio da hoće u ekipu gde ima mnogo više loptu u rukama nego u Torontu a činjenica je da je nije imao toliko. Sada još kada je došao Mikal će još teže dolaziti do veće uloge ofanzivno. 

 

Rendlu vrednost mislim da je nikakva, oni su i hteli da ga trejduju još prošle godine pa su ih ohladili svi manje-više. Svi znaju da ima problem sa ponašanjem a i generalno igrački može da zakopa ekipu. 

 

Što je najgore pisao sam već on je pre povrede izgledao stvarno solidno, to se već dešavalo kada su igrali onaj PO sa elfridom pejtonom čini mi se, prošle sezone takođe i tada se isto povređivao slično ovako. I onda obično ide taj njegov predugi proces oporavka i vraćanja u formu gde divlja i na parketu i van njega koji onako dosta negledljiv :S

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bobby Shurda said:

Rendlu vrednost mislim da je nikakva, oni su i hteli da ga trejduju još prošle godine pa su ih ohladili svi manje-više. Svi znaju da ima problem sa ponašanjem a i generalno igrački može da zakopa ekipu. 

 

Što je najgore pisao sam već on je pre povrede izgledao stvarno solidno, to se već dešavalo kada su igrali onaj PO sa elfridom pejtonom čini mi se, prošle sezone takođe i tada se isto povređivao slično ovako. I onda obično ide taj njegov predugi proces oporavka i vraćanja u formu gde divlja i na parketu i van njega koji onako dosta negledljiv :S

 

 

randle ima jos 1+1, tako da mislim da ima jos neku vrednost, ako nista bar kod tankera. npr uz jednog pika, ainge bi mozda dao collinsa. grant vec ima predugacak ugovor a tu je jos i kuzma npr.

uskoro ce i brunson imati 50+ miliona ugovor, umesto 25m, i na to vec razmisljaju.

Link to comment
Share on other sites

Jedna jedina vrednost Bridžisa je što je potpuno zdrav košarkaš, pa je veća verovatnoća da će Niksi imati visok plasman zbog dostupnosti Bridžisa, ali čisto košarkaški mi je baš tanko.

Link to comment
Share on other sites

It's mildly surprising to see Bam Adebayo agree to a three-year, $166 million extension now, one that he is eligible to sign on or after July 6, because he might have been eligible for much more money by waiting another year. In particular, if Adebayo had either made third-team All-NBA or won Defensive Player of the Year, he would have been eligible for a mammoth five-year, $346 million extension in the summer of 2025.

Link to comment
Share on other sites

[Adrian Wojnarowski] Free agent F OG Anunoby intends to sign a five-year, $212.5 million contract to return to the New York Knicks, sources tell ESPN. Deal will include a player option and a trade kicker.

Link to comment
Share on other sites

[Adrian Wojnarowski] The Washington Wizards are trading F Deni Avdija to the Portland Trail Blazers for Malcolm Brogdon and the 14th pick tonight and 2029 pick, sources tell ESPN.

 

:classic_unsure:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su ovo igraci, sta je ovo, ovde ne mozes izabrati za Partizan nikog, a ne za nba fransizu. 
Topic je za ove izabrane u 10 prime D-Rose licno. 
Memfis uzeo steal drafta Edey-a sa devetog mesta, ajde njima Topic realno ne treba. 

Edited by fedor
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, gggggggg said:

[Adrian Wojnarowski] The Washington Wizards are trading F Deni Avdija to the Portland Trail Blazers for Malcolm Brogdon and the 14th pick tonight and 2029 pick, sources tell ESPN.

 

:classic_unsure:

Odličan posao Portlanda 

 

Top 12. u OKC, deluje da ni on nije najsrećniji. OKC dosta dobro razvija igrače i sigurno će biti strpljivi sa njegovom povredom. Osim toga sad trejd Gidija dobija više smisla jer možda planiraju da Top uskoči na njegovo mesto, Karuso ima još godinu dana ugovora, Top će verovatno preskočiti početak sezone, ima smisla.

 

Što se tiče Nagetsa dobili su igrača o kom su maštali, hvala Finiksu što je omogućio trejd ap.

Ostalo nisam ispratio i stvarno ne znam kakvi su igrači

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...