Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, HAMMER said:

On this day in Lakers history, Paul Pierce was carried out of Game 1 of the 2008 NBA Finals in a wheelchair for reasons that we are all familiar with.

:18:

That was some epic shit.

Link to comment
Share on other sites

Boston da je imao ovakav pristup u ostalim plej of utakmicama dobili bi sve po 30 razlike sa svim povredama protivnika. 

Definitivno su jači tim, sinoć su pokazali od sebe sve ono što jesu i to da kada ih ide dok trepneš odu na preko 20 razlike ali isto tako da u jednom momentu samo stanu i da im ni 30 razlike nije sigurna prednost. 

Sinoć je Dalas ladno mogao da preokrene da kad su stigli na -8 bez neke posebne igre na krilima Dončića. Tad Holidej preuzima Luku, da je tad Irving dao one dvije otvorene trojke mislim da bi Dalas i dobio ovo. Dakle ne sumnjam da će biti utakmica sa pomračenjem Bostona i da će ovo otići u neizvjesnu seriju. Već u drugoj mislim da Dalas ima šansu.

 

Mene je Boston iznenadio kako je zaštitio reket, Geford i Lajvli su bili skroz neupotrebljivi. Porzingis i Braun su lupali blokade samo tako, nije Dalas mogao prići košu. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

dallas je sutnuo iz kornera samo tri puta na utakmici. :classic_blink:

 

ztZsSQh.png

 

jasno je da je boston medju najboljima (a mozda i najbolji, mrzi me proveravati) u odbrani kornera ali bez ovoga dallas ne moze pobediti. djj i washington su vecinom neupotrebljivi bez suta. jos kada se na to doda odbrana obruca bostona, jako ih je tesko dobiti a mozda i nemoguce.

 

 

Edited by gggggggg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Horium said:

😬 Not the Boston racism I expected to see. 

😬 Not the Boston racism I expected to see. 

 

Ne znam u šta brojati Vajta, ali Hauzer je čuvao Luku više nego solidno.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MC Thunder 2 said:

Boston jeste favorit, ali neki od vas lagano otpisase Dalas nakon g1, a pratili ste ovaj plejof i same Mavse? Really? 🥲

drito. Izgubili prvu i od Clippersa i OKCa sa po 20+

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2024 at 8:35 AM, Milos 3.14 said:

To je to, punjenje reketa ne funkcioniše.

Drago mi je zbog JB, odlična partija, Litvanaca isto.

Boston je osvojio titulu one sekunde kad se Denver samoubio, prošle godine kontra Denver je bio prvak onog momenta kad je Boston ispao.

Nadam se sledeće godine finalu koje svet zaslužuje 

B1: Latvijca. Ili po vašem Letonca?
B2: Da, to bi bilo odlično finale. Ali Denveru svejedno fali barem 1 ili 2 igrača. Bez obzira na 2:0 u sezoni. Sve mislim da bi u tom finalu Denver dobio sve utakmice koje bi se odlučivale u zadnjih 5 minuta. Ostale bi Boston dobio 20+. Boston bi po meni bio favorit 60-40. Da je Denver zamjenio barem Browna50-50.
Prošle sezone je, u playoffu, Brown igrao u prosjeku 26.5 min( 12p, 2a, 4r). Ove sezone nisu imali nikog da ga zamijeni. Očito su računali da će Braun napredovat više nego što je.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bugl Khan said:

drito. Izgubili prvu i od Clippersa i OKCa sa po 20+

Samo što Bostan nisu Klipersi, a još manje Tanderi. Radi se o daleko opasnijoj ekipi. To je čak greh i upoređivati ih.

 

Tamo gde Vestbruk dobija gomilu minuta u plej ofu, a vade Takera iz kovčega da stane pred Irvinga su preočajni potezi.

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na vođstvo loši su Mavsi. Posebno bez Luke. Njima umjesto ovih beskorisnih visokih treba neko na bekovskim pozicijama, recimo Exum bi mogao više igrati. Boston uz 1-9 trojke može biti zadovoljan sa samo -3. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...