Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
5 hours ago, MC Thunder 2 said:

Bas da vidim jel ce neko njegov trash talk/look/walk da nazove dziberskim, nakon silnih pohvala za Anta kada radi isto.

 

Uglavnom je svaki trash talk cringe za mene. Ne uvek, ali većina.

 

Edited by nonick
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Vreme je za neke istine, Nuggetsi su toliko skandalozno odigrali ovaj plej of da su Minesotu uspeli da predstave kao ekipu koja će se prošetati do prstena. Ispostaviće se da je McLeod za sve bio upravu.

Edited by Урош19
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Dalas je pronasao idealnu kombinaciju snage i vestina.Tako se dobija Minesota koja ima vise snage nego vestine, bar trenutno. Sut Rida izgleda kao da baca uzarenu loptu koju mu je neko na kvarno dobacio, al ulazi,majka mu stara...

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Урош19 said:

Vreme je za neke istine, Nuggetsi su toliko skandalozno odigrali ovaj plej of da su Minesotu uspeli da predstave kao ekipu koja će se prošetati do prstena. Ispostaviće se da je McLeod za sve bio upravu.

Pa ima nešto i do matchupa. Minesota je pravljena da se usere Nagecima u život. To vam je i Jokić posle poraza rekao.

 

 

Sa druge strane je i ovo vođstvo Dalasa malo nerealno, jer su u G1 i G2 Vuvlsi vodili sa 18 i 20 razlike, pa su pogubili, ali to je košarka.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, stefan81888 said:

 

Vidim da je ovaj post zabavan, obrazložiću ga kad oba tima prođu u finale. 

I Minesota je favorit protiv Bostona. Porzingis ako se vrati bice malo bolje ali ovaj run Bostona do sad je najveci nesklad izmedju rezultata i kvaliteta igre u poslednje vreme. A kad se to desi, cesto budes pometlan na kraju.

Link to comment
Share on other sites

Poslednji put kad je bilo 3-0 u obe konferencije ja msm '15 CLE vs ATL & GSW-HOU; Na kraju Klivlend dobio sa 4-0 a Hjuston je uzeo cetvrtu za 4-1. 

'17te je GS dobio 4-0 SAS (i obe serije pre toga) a Kavsi 4-1 Boston a to je i nekako bio osecaj metle serija jer su ih razmontirali prve 2 u gostima, na 1 loptu poraz u trecoj i onda jos 2 razvaljivanja. Ali eto, i u tim serijama nisu obe krenule po 3-0...

 

Minesota dobija vestacko disanje izostankom Livelya, nek probaju da dobiju tu jednu. Realno, njegov izlazak i jeste powerovao povratak Sote jer su odmah krenuli da useravaju Powella i napadaju ga, a i on se potrudio da napravi standardne gluposti.

 

Koliko vidim, ne igra Haliburton, crushovani su posle 2 tesna poraza, crta mi se da Paceri gube jos jedan tesan mec. Mada ne igra opet ni Porzi, a najavljivao se, da li nema potrebe ili jos nije spreman...

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Урош19 said:

Još jedan prljav faul Gobera, prošla utakmica pesnica u stomak Dončiću sad ovo guranje koje se moglo baš loše završiti.

fuj. to što je povjerovao da će ikad osvojiti naslov, nije razlog da gura čovjeka u zraku jer mu zakucava lobove na glavu. a ne, to ne zakucava njemu, to nekom drugom. Pobjedili Nuggetse s rotacijom od 4 igrača i umislio da je baja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MC Thunder 2 said:

Bas da vidim jel ce neko njegov trash talk/look/walk da nazove dziberskim, nakon silnih pohvala za Anta kada radi isto.

Luka ima više stila. Ant samo kopira stotine prije njega. Nazvao je na telefon Millera, Peytona, i na kraju MJa. S Garnettom je pričao u živo

Link to comment
Share on other sites

Subjektivan sam naravno, ali meni je taj Jimmyev trashtalk i trol stav razlog sto ga jos vise gotivim. Nekako to radi stvarno sportski, ne prelazi granicu i uvek je tu da cestita protivniku i naravno nije prljav igrac. Posebno mi je kul bilo ono sa tajmautom kada je uzvratio Horfordu. Pa i ono kad kaze sta nas briga imamo Kajla Laurija isto mi je kul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...