Jump to content

Recommended Posts

Just now, Juan Pablo Montoya said:

 

Kakva je to brainfart izjava, majko moja... Jokić je brat bratu 5 puta bolji od Divca i Rađe zajedno.

 

Izgleda da svaki put kad napišem neki sarkastičan post moram to i da naznačim, pošto očigledno ne razumeju svi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

 

Izgleda da svaki put kad napišem neki sarkastičan post moram to i da naznačim, pošto očigledno ne razumeju svi. 

 

Ma razumeo sam te ja, naravno. Ako misliš na mene 🙂 Nisam mislio na tvoju izjavu, znam na šta si se nadovezao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Ko ce danas u Pionir ovako umoran da prezivi te stresove veceras posle budjenja u 4h25.

A tko će se tek nakon tog istog Pionira probuditi za Dallas😊

Link to comment
Share on other sites

Uzalud Soti šta su bili prva defanziva lige kad će biti počišćeni nakon u tom trenutku se činilo sigurnog vodstva. Ipak su oni ofanzivno jako limitirana ekipa. Imao Mek pravo. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ma razumeo sam te ja, naravno. Ako misliš na mene 🙂 Nisam mislio na tvoju izjavu, znam na šta si se nadovezao.

 

Kako nisi mislio na moju izjavu kad si mene quote-ovao ? 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Skyglider said:

 

Mora on još da guli da bi stigao Divca i Radju. 

Pretpostavljam da vi koji se sprdate niste gledali Divca i Radju. Držali su Lakersima i Celticsima glavu iznad vode kad je bilo najteže. 

Danny Ainge: Moj idol je Dino Radja. Imao je šut 0/13 i što je učinio? Skupio je hrabrost i usprkos svemu ponovo šutirao. Za 0/14.

 

Sad ozbiljno, mislim da je Radja imao prosjek oko 20 koševa. 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Shonewizard said:

Kako cijedi sekunde Nikola 😂

 

Ukoliko Denver uđe sa prednošću od preko 6/7 razlike u poslednjoj, možeš odmah da računaš da će se igrati cca minut kraće zbog Jokićevog uvođenja nakon primljenog koša.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Pa napisao sam da je Kukoceva izjava brainfart, možda ti mene nisi razumeo 🙂 Sve ok.

 

Aha ok, onda nisam skontao. My bad

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Kakva je to brainfart izjava, majko moja... Jokić je brat bratu 5 puta bolji od Divca i Rađe zajedno.

Zapravo, Kukoč je samo iskoristio Divca i Radju da indirektno kaže kako je on bolji od Jokića. Skriveni motiv se vidi iz aviona bez dvogleda.  Hvata ga sujeta jer je jasno da ce na svim all time listama koje budu pravljene van Hrvatske biti rangiran ispod Jokića kao igrač.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto ne volEm, Mareta...

Ti si, bre, brale, po vokaciji plejmejker, podebljacu mejker, sto ce reci, ti treba da razigravas ekipu, da budes smeker... A, ti radis sta? Drljas, drljas, drljas... hoces od prve sekunde da budes mec viner i na kraju se ceses po tintari zasto te nece na olstaru. Pa, prodrmaj se, decarac!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bugl Khan said:

Pretpostavljam da vi koji se sprdate niste gledali Divca i Radju. Držali su Lakersima i Celticsima glavu iznad vode kad je bilo najteže. 

Danny Ainge: Moj idol je Dino Radja. Imao je šut 0/13 i što je učinio? Skupio je hrabrost i usprkos svemu ponovo šutirao. Za 0/14.

 

Sad ozbiljno, mislim da je Radja imao prosjek oko 20 koševa. 

 

 

Divac i Radja su bili igračine, to niko ne spori, ali Kukoč se žestoko izblamirao sa tom izjavom bukvalno mu se ceo svet smejao. Za Jokića može slobodno da se kaže da je najuspešniji evropski igrač u NBA ikada.

 

I jeste, Radja je imao jednu sezonu 20-10 što je bilo veoma respektabilno za ono vreme. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bobby Shurda said:

guHaj49.jpeg

 

Ne morate više Topića da pominjete na ovom topiku do sledeće sezone, završio sam mu transfer 

Bronny kod tate? Kolko, nekih 60M godišnje do 43. i ugovor za Thanasisa. Vrh poteze vuče FO El Ej Lakersa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, YAO said:

Dobro jutro svima

IMG_20240515_071400.jpg

sta se sve majko moja ovim lopovima dozvoljava... pa kako da ih pobedis kad ce na sledecu utakmicu i dobermane da poredjaju u prve redove? treba pelinka neko obezbedjenje da organizuje da nam ne ispovredjuju igrace i stvore losu sliku o nasem ef em peu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skyglider said:

 

Divac i Radja su bili igračine, to niko ne spori, ali Kukoč se žestoko izblamirao sa tom izjavom bukvalno mu se ceo svet smejao. Za Jokića može slobodno da se kaže da je najuspešniji evropski igrač u NBA ikada.

 

I jeste, Radja je imao jednu sezonu 20-10 što je bilo veoma respektabilno za ono vreme. 

 

 

Da. Kukoč se izblamirao i to žešće. Ali ekipa ga je po netu ismijavala tipa "ti možeš da mu vežeš patike" i sl. Kukoč bi u današnjem NBAu bio franšizni igrač. Divac bi bio Top 5 centar. 

A izjava za Dončića nije daleko od istine. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...