Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, 40Wins said:

Bice neizvesno

 

Možda u seriji, ova utakmica je gotova. Jokić standardno brutalan, Gordon partija sezone ako ne i karijere + doprinos klupe. Marej taman bolji od Townsa da dobije tu bitku drugih opcija. Goberta muka gledati i kad igra solidno. Vukovi nikako ne smeju sebi da dozvole da klupa Denvera nadigra njihovu klupu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

 

Možda u seriji, ova utakmica je gotova. 

Vau kolko meni kasni link hahahaha

 

Elem imamo seriju, ne moze se tek tako preko sampiona

Gordon arealan

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno je, Denver se u trecoj i četvrtoj utakmici prilagodio na fizicki jak kontakt. Bukvalno su na agresivnu odbranu Minnestote odgovorili sa jos jacom fizikalnoscu, pogotovo frontcourt u vidu Jokica i Gordone, jer njih dvojica mogu da "prebiju" Gobera i Townsa.

Sad je psiholoska prednost na strani Denvera, mada bi ovo moglo u sedam. Ubjedljivo najbolja serija cijelog PO.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Towns je ovo prodao maksimalno, em je bio loš u napadu em mu je Gordon natrpao muda u usta na drugoj strani. Minesota je bila sasvim dobra kao tim večeras ali Denver je bio na momente nerealan. Na svaki izazov su odgovorili.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Урош19 said:

Neko napisa ovde posle prve utakmice da će Jokara celu seriju šutirati 40%, momački je pogodio.


Mene je, @Ta'veren namucio da gledam, zato sto sam, obicno baksuz, pa, jebi ga - ni to nije proslo.

PS. Dogovor je bio da mi dodje 2 gajbe. Sad se, kao vise ne poznajemo... pffft 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka im cast, nema osobe (izvan samog tima) koja ih nije otpisala posle g2. Sto je skroz opravdano, s obzirom na to kako su izgledali od starta plejofa. Ocigledno ih je ta blamaza bas jako i naglo razdrmala. Sad samo da i oni ne polete, kao sto deluje da je poletela Sota posle g2.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Svaka im cast, nema osobe (izvan samog tima) koja ih nije otpisala posle g2. Sto je skroz opravdano, s obzirom na to kako su izgledali od starta plejofa. Ocigledno ih je ta blamaza bas jako i naglo razdrmala. Sad samo da i oni ne polete, kao sto deluje da je poletela Sota posle g2.

Mislim da neće ipak su šampioni i iskusnija ekipa od Minesote.

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Posle ovoga se selimo na 30min prekida i 18 sudijskih pregleda u Pionir, braćo!

To je prava košarka a ne ovaj cirkus bez odbrane

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa najviše su ih otpisali navijači Denvera 😄 Naravno da nije bilo realno da šampioni popiju metlu u ovoj seriji, koliko god su Wolvesi možda izgledali nepobedivo u G1 i G2. Inače, jako su mi krindž ovi zvuci vučjeg zavijanja koje puštaju... 

 

Neverovatno je da Edwards ima samo 22 godine, igra k'o mator. Stiže od 0-100 za dve sekunde, igrači Denvera mogu samo da ga isprate pogledom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Pa najviše su ih otpisali navijači Denvera 😄 Naravno da nije bilo realno da šampioni popiju metlu u ovoj seriji, koliko god su Wolvesi možda izgledali nepobedivo u G1 i G2. Inače, jako su mi krindž ovi zvuci vučjeg zavijanja koje puštaju... 

 

Neverovatno je da Edwards ima samo 22 godine, igra k'o mator. Stiže od 0-100 za dve sekunde, igrači Denvera mogu samo da ga isprate pogledom. 

 

Kad smo kod toga. Najgori je zvuk kad igraju Hoksi, kao da kolju pticu 😄😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Урош19 said:

Neko napisa ovde posle prve utakmice da će Jokara celu seriju šutirati 40%, momački je pogodio.

I dalje čekamo @Dracarys-a da nam objasni. 

 

Zato sam i tu izjavu nazvao umobolnom, ne znam da li je Nikola ikada u karijeri vezao dve partije gde šutira oko 40% a kamoli celu seriju. Mislim da mu je ova serija bila prvi put da veže dve utakmice sa šutem oko 40%. 

 

P.S. Da se ogradim, nisam forumaša nazvao umobolnim - nego njegovu izjavu. Svako ume da lupne sa vremena na vreme. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A, da, ima jedna dilema, koju, ako iko od vas moze da mi razresi... Sta navijaci, Sote, skandiraju kad su u napadu? "Let's go, home", ili sam ja opet u nekoj zabuni...

 

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...