Jump to content

Recommended Posts

Kako se piše Sunsi su jako zainteresirani za Lua kojeg su još lani jurili ali je bio vezan ugovorom na još jednu godinu. Izgleda da postoji obostrana želja a mislim da bi i njemu osobno prijala promjena sredine. Jedan od najboljih trenera u ligi bez dileme. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Klipersima verovali ili ne je problem Leonard.

Odlican igrac ali sta vredi kada ti svaki plej of ne igra ili igra 2 utakmice pa se povredi jbg.

Mnogo mi je to veci problem od Dzordza i Hardena.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Dusko said:

Klipersima verovali ili ne je problem Leonard.

Odlican igrac ali sta vredi kada ti svaki plej of ne igra ili igra 2 utakmice pa se povredi jbg.

Mnogo mi je to veci problem od Dzordza i Hardena.

Naravno da je problem. Najdublji run su imali u bubble playoffu, posle toga povreda sledece sezone u 2 rundi, onda propustena sezona pa prosle sezone 2 utakmice u plejofu i sada opet 2 utakmice u plejofu a ima sledece sezone 52 miliona pa onda 50 miliona i poslednje sezone opet 50 miliona. 152 miliona na superstara koji nije dostupan.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, bodo said:

 Jedan od najboljih trenera u ligi bez dileme. 

na osnovu cega?

sto su mu desetkovane ekipe u par navrata u regularnoj sezoni igrale bolje nego sto se ocekuje?

ili sto je umeo da se skloni coacb bronu kad je trebalo?

po meni uzasno precenjen trener, sto poslednje 2 sezone i pokazuju

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

na osnovu cega?

sto su mu desetkovane ekipe u par navrata u regularnoj sezoni igrale bolje nego sto se ocekuje?

ili sto je umeo da se skloni coacb bronu kad je trebalo?

po meni uzasno precenjen trener, sto poslednje 2 sezone i pokazuju

Pa na osnovu konsenzusa ljudi oko i u NBA. To št se tebi osobno ne sviđa je isto tako legitimno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene manje iznenadjuje sto Kajri ima 20 ppg u 2 poluvrmenima nego odbrana kakvu igra u ovoj seriji. 
Najmanje sto sam ocekivao da cuva PG-a i to konstantno u kontaktu, konstantno u dresu.  Cak i kad je ovaj pokusavao da se spusti na post, nije uspeo da ga nazida. 
 

Bas izgleda fokusirano i motovisano.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, Irving igra istu igru oduvek, samo zato što sada igra sa Lukom, pa se to odrazi i na rezultat. Tako je igrao i sa Bronom, jer on i Luka imaju veliku gravitaciju da skupljaju igrače na sebe.

 

Taj period u Bruklinu je bio neuspešan samo iz razloga, jer su povrede načele tim kao i situacija sa koronom.

 

Čak i onda kada su počišćeni od Bostona, Irving je delovao najozbiljniji. Durent od tog plej ofa pokazuje nivo ispod prajma.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

Uncle Drew prvi čovjek Mavsa. 

 

Šteta što nije kod Lebrona, da još jednom pokore ligu. 

 

Pošto je Toni Soprano koji svira air violinu već izizana fora:

 

 

  • Love 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Wayoff P i James Kardan masterclass

Bas masterclass. Gotovi su.

Prvi ce vrvt sada pojuriti lovu jer on vise ne moze biti 2 opcija u timu koji hoce da napadne titulu.

Pominju se cifre od 212/4 koje bi ponudili 76ersi i Orlando. Da placaju Kawhija i njega 100+ miliona nakon svega sto je vidjeno? Hmm

Link to comment
Share on other sites

nisu djordje i harden problem klipersa

obojica su isporucila na svom sezonskom proseku, harden i preko

kawhi-kad sam zdrav nosim ekipu do titule-leonard su bacene pare

srecom pa imaju, na osnovu konsenzusa ljudi oko i u NBA, i najboljeg trenera, pa su taj hendikep nadomestili

oh wait...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nisu djordje i harden problem klipersa

obojica su isporucila na svom sezonskom proseku, harden i preko

kawhi-kad sam zdrav nosim ekipu do titule-leonard su bacene pare

srecom pa imaju, na osnovu konsenzusa ljudi oko i u NBA, i najboljeg trenera, pa su taj hendikep nadomestili

oh wait...

Ma gdje su isporucili. Harden je bio odlican u prve 4 utakmice ali zato u game 5 i game 6 dao 7 i 16 poema uz sut iz igre 7/28. Game 5 1/7 a sinoc 0/6 za 3 poena. Standardna prica sa njim, kako odmice serija sve gori i gori je. 

 

James Harden in his elimination game since leaving Houston:

2024: 16 points, 16 shots, 31%
2023: 9 points, 11 shots, 27%
2022: 11 points, 9 shots, 44%
2021: 22 points, 17 shots, 29%

 

Playoff P 19/6/4 na 41 FG% protiv Dallasa. Ocajno

Paul George in 4 out of his last 5 elimination NBA playoff games:

2018 OKC Thunder: 
2/16 shooting 0/6 from 3 

2020 LA Clippers: 
4/16 shooting 2/11 from 3 

2021 LA Clippers: 
6/15 shooting 1/6 from 3

Tonight: 6/18 shooting 2/10 from 3

Link to comment
Share on other sites

gledajuci ove clipperse cini se da su se predali zbog leonarda. kao da znaju da nece igrati u playoffu pa ni ne pokusavaju nesto narocito jer znaju da bez njega nemaju neke sanse. stvarno neverovatno kakav baksuzluk prati ovu fransizu. leonard proslog leta operise koleno, igra vec prvu utakmicu u sezoni i ne samo to nego i prvih 27 utamkica, bez ijedne propustene. posle toga propustio cetiri utakmice da bi opet odigrao 30+ uzastopnih utakmica. deluje da nikad zdravije nije odigrao sezonu i na kraju sta vredi kada to koleno ipak nije izdrzalo. bas velika nepravda da vec godinama ne mozemo uzivati u mozda i top3 playoff igraca danasnjice.

ne preostaje im nista drugo nego da daju ugovor georgeu i hardenu i da pokusaju opet sledece sezone. 

 

allen nije igrao opet i mobley se pobrinuo da i za njega odigra, malo sutra. 3 poena 5 skokova 5 blokada i 1/5 sut za 34 minuta. neverovatno na sta lice ti cavaliersi. dzabe i 50 poena mitchella kada se ostatak tima ne moze sastaviti.

mislim da nije bilo dovoljno ispraceno kako su namerno izgubili poslednju utakmicu protiv charlottea da budu cetvrti a ne treci. namerno su birali orlando u prvoj rundi i boston u drugoj. kao da im je jedini cilj ove sezone bio da uzmu bar jednu playoff seriju. sto je zanimljivo je da zele zadrzati mitchella na sve nacine a on pred kraj regularnog dela sezone izjavi nesto tipa da se samo finala konferencije i lige pamte, prolasci iz prve runde nista ne znace i onda cavaliersi izvedu ono sto su izveli u poslednjoj utakmici i evo ispadaju gotovo sigurno samo je pitanje da li za dva dana ili za dve nedelje. ako im je ovo plan da zadrze mitchella, nije nesto pametan. mozda je vec kasno za to, mozda i nije ni toliko bitno ni da su bili treci i igrali protiv indiane i knicksa u drugoj rundi...

mobley i garland su bas razocarenja za sada, pogotovo ovaj drugi.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
41 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nisu djordje i harden problem klipersa

obojica su isporucila na svom sezonskom proseku, harden i preko

kawhi-kad sam zdrav nosim ekipu do titule-leonard su bacene pare

srecom pa imaju, na osnovu konsenzusa ljudi oko i u NBA, i najboljeg trenera, pa su taj hendikep nadomestili

oh wait...

Ja nisam rekao da je on najbolji nego jedan od najboljih. Čemu ta ironija ako  netko nije istomišljenik i drugačijeg je stava. A ako ti preferiraš nešto drugo to je tvoje legitimno pravo. Ja mislim da bi njemu prijala promjena sredine. A Clippersi iako su u jednom trenutku sezone zaličili na ozbiljnu ekipu koja je eligible za titulu ipak su se na kraju pokazali za ono šta ja odavno mislim za njih, loozerska ekipa. Ali to je isključivo moj take. Po meni u PO koje je sasvim druga priča nitko od njih nije opravdao očekivanja pa niti taj famozni trener za kojeg tvrdiš da je precijenjen. Kako god ja bih ga rado vidio u redovima svog omiljenog kluba. A kako vidim, odnosno čitam dosta je velika populacija onih koji slično razmišljaju. Referiram se na Sunsov fandome. Valjda netko nešto od te silne mase i zna nešto. Šta biš rekao? Ne mogu svi imati Spolstru za trenera. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bobby Shurda said:

Ako se prošetaju do zlata na OI crta se jedan LeBron u GSW scenario, topla ljudska priča. 

 

olimpijada pocinje krajem jula a fa pocinje prvog. mada on svakako ostaje u lakersima. kao i george u clippersima. moze neko da zamisli da covek cele karijere zeli da se vrati u los angeles da mi nakon toga na kraju karijere otisao da igra u nekom orlandu :lol_2:

 

osim toga, mislim da bi trebalo da bude bas ludo leto...

mitchell ce skoro sigurno biti trejdovan.

ingramu ostaje jos godina ugovora i verovatno i pelicansi moraju uraditi nesto novo i uzbudljivo sa rosterom.

butler trazi nekih 110 miliona za dve sezone produzetka ugovora. u septembru puni 35, mozda je prava prilika za trejd.

jedan od bekova atlante ce biti trejdovan.

sudbina thompsona...

bridges je extension eligable, mozda i on bude trejdovan. ili ce neko tamo zavrsiti.

phoenix i milwaukee su bas u velikom kurcu. nemaju mnogo toga da urade ali nesto ce morati da menjaju. nikad se ne zna sa durantom...

magic i sixersi ce imati prostora u capu...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
24 minutes ago, bodo said:

Ja nisam rekao da je on najbolji nego jedan od najboljih. Čemu ta ironija ako  netko nije istomišljenik i drugačijeg je stava. A ako ti preferiraš nešto drugo to je tvoje legitimno pravo. Ja mislim da bi njemu prijala promjena sredine. A Clippersi iako su u jednom trenutku sezone zaličili na ozbiljnu ekipu koja je eligible za titulu ipak su se na kraju pokazali za ono šta ja odavno mislim za njih, loozerska ekipa. Ali to je isključivo moj take. Po meni u PO koje je sasvim druga priča nitko od njih nije opravdao očekivanja pa niti taj famozni trener za kojeg tvrdiš da je precijenjen. Kako god ja bih ga rado vidio u redovima svog omiljenog kluba. A kako vidim, odnosno čitam dosta je velika populacija onih koji slično razmišljaju. Referiram se na Sunsov fandome. Valjda netko nešto od te silne mase i zna nešto. Šta biš rekao? Ne mogu svi imati Spolstru za trenera. 

nije uopste bilo upuceno tebi licno

ovde na pdf provejava da je coach lue neka trenercina

a jasno se secam pre x godina kada je delgado to plasirao u svom stilu, kao neku sprdnju na koju se satro lozis

i stvarno ne znam na osnovu cega se toliko primilo

 

klipani su stacked i 1st round exit je fejl

trener u PO nije isporucio nista

zamislite samo da su komsije iz LA ovako ispale sa tim kadrom, pa coach lue bi vec bio na lomaci

 

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

@Miki28 Teoljub Glupo pitanje za tebe pošto pratiš NBA, jel postoji nagradni fond lige za plasman franšiza na kraju sezone i koliki je?

Naravno, imas na osnovu rezultata u regularnoj sezoni, nagrada za najbolji skor, za osvajanje konferencije, za plasman u plejof za svaku poziciju odredjena lova a onda ekipe koje su u plejofu dijele iz jednog fonda u odnosu na rezultat koji ostvare. Prva runda, druga runda, finala.konferencija, ucesce u finali i osvajac. Tipa Denver je prosle sezone uzeo oko 7.5 miliona za ucinak u plejofu.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...