Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Dracarys said:

Bilo bi fino, ali teško će ga se Hoksi odreći, samo u slučaju da trebaju dovesti ol stara. 

 

 

Inače, Marej nije bolji napadački od Rasela, jer je DLO mnogo bolji šuter za 3 poena. Ne vidim ni šta bi Lejkersi dobili puno u tom trejdu, sem što bi imali još gori spejsing.

Nismo primijetili da AD opet uzima suteve za 3 poena.

Zadnjih 8 utakmica 8/16 i sve lakse i lakse se podize na iste.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Nismo primijetili da AD opet uzima suteve za 3 poena.

Zadnjih 8 utakmica 8/16 i sve lakse i lakse se podize na iste.

Ja sam video sinoć, jer ove nedelje igram na fantaziju protiv AD i dao je dve trice. Tako da očekujem da sabije i ostatak nedelje bez problema.

 

Mora više da šutira za 3, ako misli da Lejkersi budu konkurentni za titulu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dracarys said:

 

Inače, Marej nije bolji napadački od Rasela, jer je DLO mnogo bolji šuter za 3 poena. 

 

puno je bolji napadac, jer, kosarka nije takmicenje u sutu za tri poena, iako je vazan faktor.

inace murray i russell imaju ove sezone identicnih .382% za tri, jedino sto murraz uzima 6.1 suteva po tekmi a russell 5.2

 

karijerno 36%, naspram murrayovih 34%

 

a murray moze da postigne kos jos na puno nacina a russell na jos nula

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

puno je bolji napadac, jer, kosarka nije takmicenje u sutu za tri poena, iako je vazan faktor.

inace murray i russell imaju ove sezone identicnih .382% za tri, jedino sto murraz uzima 6.1 suteva po tekmi a russell 5.2

 

karijerno 36%, naspram murrayovih 34%

 

a murray moze da postigne kos jos na puno nacina a russell na jos nula

Kad upoređujemo nečiji kvalitet, 30 utakmica uzorka je premalo, pogotovo kada je šut za 3 u pitanju. Jedna ili dve sezone je isto malo, jer i Drejmond Grin je šutirao jedne sezone 38% za 3. Marej je u prethodne tri sezone sveukupno šutirao manje od 33%, što je realno malo.

 

DLO ima mnogo veliki uzorak prethodnih sezona u kojem pokazuje da debelo šije Mareja u tricama. Ima potencijal i da uključi turbo i zaređa trojke, što Marej može samo na igrici.

 

Moje je mišljenje je da je Marej bolji igrač isključivo što nije defanzivna rupa kao on, ali ne puno, ali Lejkersima je to znak jednakosti, jer njima treba jači spejsing, a DLO u tome više doprinosi, nego Marej.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Kad upoređujemo nečiji kvalitet, 30 utakmica uzorka je premalo, pogotovo kada je šut za 3 u pitanju. Jedna ili dve sezone je isto malo, jer i Drejmond Grin je šutirao jedne sezone 38% za 3. Marej je u prethodne tri sezone sveukupno šutirao manje od 33%, što je realno malo.

 

DLO ima mnogo veliki uzorak prethodnih sezona u kojem pokazuje da debelo šije Mareja u tricama. Ima potencijal i da uključi turbo i zaređa trojke, što Marej može samo na igrici.

 

Moje je mišljenje je da je Marej bolji igrač isključivo što nije defanzivna rupa kao on, ali ne puno, ali Lejkersima je to znak jednakosti, jer njima treba jači spejsing, a DLO u tome više doprinosi, nego Marej.

 

kako brate debelo sije u tricama kada jedan ima 34.2% u karijeri a drugi 36.3%

i to je ono u cemu je murray losiji od russella, osim ove godine kada imaju isti procenat samo dejounte ima sut vise

 

u svemu ostalom je murray bolji, osim u asistencijama, gde je russell kreativniji ali je ucinak isti, posto je za murraya atletski smesan

 

nemoj me zezati grofe. eto vam pacova u sastavu pa se veselite

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

kako brate debelo sije u tricama kada jedan ima 34.2% u karijeri a drugi 36.3%

i to je ono u cemu je murray losiji od russella, osim ove godine kada imaju isti procenat samo dejounte ima sut vise

 

u svemu ostalom je murray bolji, osim u asistencijama, gde je russell kreativniji ali je ucinak isti, posto je za murraya atletski smesan

 

nemoj me zezati grofe. eto vam pacova u sastavu pa se veselite

Tako što DLO mnogo više šutira za 3 poena, a na sve to ima i bolje procente. Ova sezona Mareja je anomalija.

 

Ne mogu reći sigurno da je AD bolji šuter od DLOa, jer ove sezone šutira 40% za 3, a ono kad vidiš koliko je puta šutnuo za 3 je smehotres.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dracarys said:

Tako što DLO mnogo više šutira za 3 poena, a na sve to ima i bolje procente. Ova sezona Mareja je anomalija.

 

Ne mogu reći sigurno da je AD bolji šuter od DLOa, jer ove sezone šutira 40% za 3, a ono kad vidiš koliko je puta šutnuo za 3 je smehotres.

Naravno da je AD bolji suter😉 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo više nepovezanog NBA basketa ovog tjedna i glavni utisak mi je da je još waaay prerano da se sudi o bilo kojoj ekipi, iako je prošlo dosta utakmica. Niti mislim da će Minesota i Dalas gaziti redom, niti mislim da smo mi i Finiks totalni raspad, niti mi Denver deluje kao nezaustavljiva mašina... Ima dosta ekipa koje su mi baš gotivne, tipa Boston, ali sve je to prerano, predugačka je sezona realno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dracarys said:

Tako što DLO mnogo više šutira za 3 poena, a na sve to ima i bolje procente. Ova sezona Mareja je anomalija.

 

Ne mogu reći sigurno da je AD bolji šuter od DLOa, jer ove sezone šutira 40% za 3, a ono kad vidiš koliko je puta šutnuo za 3 je smehotres.

Dali jeste bolji šuter bez obzira na statistiku, jednostavno mekša ruka, ali je bukvalno u svemu drugom lošiji.

I to što ima mekšu ruku ne znači mnogo jer Marej nije kamenjar pa da je drastična razlika.

Inače @uini 2% karijerno je ogromna razlika na velikom uzorku 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Dali jeste bolji šuter bez obzira na statistiku, jednostavno mekša ruka, ali je bukvalno u svemu drugom lošiji.

I to što ima mekšu ruku ne znači mnogo jer Marej nije kamenjar pa da je drastična razlika.

Inače @uini 2% karijerno je ogromna razlika na velikom uzorku 

S tim što je glupo gledati nečiji karijerni šut, ako je neko u poslednje tri sezone značajno unapredio isti, to je dovoljan uzorak. DLO ima 39% za 3 poena u poslednje tri sezone na dosta više šuteva i on je proveren šuter. Marej je tek krenuo da šutira od ove sezone dobro trice, a da li je to održivo, to je pod velikim upitnikom, jer je u poslednje tri sezone šutirao 33%.

6 hours ago, uini said:

 

tako ti je to kada franšizni igrač ima 41 /5 /9; ko im je kriv, sami su ga birali

Dobar je, ušao je u istoriju. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam o čemu se ovde priča. Russell ni u jednom univerzumu nije bolji od Murraya niti bi ga bilo ko pri zdravoj pameti uzeo glava za glavu. Uostalom, da nešto vredi ne bi Lakersi jurili na sve strane da ga se kurtališu iako im je praktično najbolji šuter u ekipi. Lik je luzerski igrač, loš karakter i defanzivni krater i do kraja karijere služiće kao ugovorni asset a ne igrač na koga se možeš osloniti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...