Jump to content

Recommended Posts

Just now, Miki28 Teoljub said:

Ja vas stvarno ne razumijem. Nikad efikasniji napadi se igraju, brate mili treba to odbraniti. 

 

GS '18 kao neka najveca ofanzivna sila ikada bi sada bio van top 10 napada. Svi zivi sutiraju trojke non stop ili napadaju kos. Kako to braniti tako kako vi mislite u decembru mjesecu?


Ne pricam o procentu odbranjenih napada, pricam o intenzitetu, kasnjenju, nepodignutih ruka pri closeoutu, utrcavanjima bez odbrane. Napadacki kvalitet na stranu je ovo jedna klasicna regularka kao svaka druga danas. Ova tekma je jos najkompetitivnija, ove predthodne dve su bile kao prijateljske tokom velikog dela utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ovaj Boston ikad osvoji titulu, ja ću da pojedem svoju diplomu forumskog stručnjaka. Deluje da im je petorka najbolja u ligi, ali kad zatrokiraju, nemaju nekog da povuče ručnu i to mi se uopšte ne svidja. Uz činjenicu da je ogavni Boston u pitanju, jelte. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta kukate, čist faul Princea, imao sreću Lebron da ne završi na božićnom posteru.

 

Uhvatio sam sebe da navijam za Warriorse protiv Denvera što se do obznanjivanja podrške žvalavom od strane konjušara ne bi desilo da živim još 4 života, toliko mi je sve ogadio. Ipak, Warriorsi imaju frontcourt za neku zlatnu sredinu...evrolige.

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se, ali na Ruija ne mogu da se ljutim jer je od starta sezone skrajnut i nema adekvatnu ulogu, tek od skoro je genije lockovao za klupu Kristijana i dao mu malo vece ovlasti. Ne ide da sad odjednom krene da igra svaku bez greske. 

 

 Princ recimo danas pogadja pa ga posle nece biti na sledece 3. 

Link to comment
Share on other sites

Tatum tokom sezone dobija multiple poklone po 3 bacanja od sudija, a i generalno, nije ni cudo sto i on u plejofu pada sa produkcijom i procentima suta. Meni licno, najodvratniji superstar

Evo i veceras, 3-11FG i naravno 12/13 FT. 

 

Morace Bron da odigra brutalnu 4q da bi dao neku sansu. Porzingis vcrs odlican u zastiti reketa i tu je prednost Bostona u odnosu na ranije. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...