Jump to content

Recommended Posts

49 minutes ago, Bugl Khan said:

Moguće da je bilo, ali ne da mi se listat 10ak strana unazad. Jel primjetio tko od vas gestikulaciju Dončića prema publici u Memphisu? Trajalo je kratko, možda sekundu, ali nema greške o čemu se radi.

 

Ne drzi nas u neznanju, sta je mahao/pokazivao? 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto radi DLo je bezobrazluk. Spursi im prave ozb serije u 4/4, blamantno.

 

Primiti 45 poena u cetvrtini od ovih tuznih Spursa je kriminal.  Nadam se da je pacovbivsi koliko od prekosutra, muka mi ga gledat vise.

 

24 od 25 utakmica odigrao. Idemo dalje

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Janis je od tih 32 bacanja, 20 izveo u 4/4. To se vise trebate iscudjavati igri Pacersa u odbrani i njihovoj nemoci da nesto odbrane odnosno frustraciji koliko su nesposobni da je igraju, prave faulove i ulaze u bonus na 7 min do kraja 4/4 gdje imas igraca koji im prije toga da 30+ poena iz prodora.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Smrtokapa said:

Tako je, opušteno, nema potrebe cimati čoveka da se vraća dok se u potpunosti ne zaleči.

očito je da ima problem sa agresivnošću i kontrolom bijesa i jednostavno je nužno provesti adekvatnu terapiju jer takvima nikako nije mjesto na sportskim borilištima. bar košarkaškim. po meni zakašnjela odluka ali isto tako smatram da mu treba dati šansu da eventualno popravi svoje ponašanje.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...