Jump to content

Recommended Posts

48 minutes ago, Milos 3.14 said:

Hakez je 3-4 godine stariji i igra na svojoj poziciji, ali ostalo stoji. Već imaju igrače koje moraju da krpe u odbrani i zato im tu treba igrač koji je + u odbrani.

On je navodno tražio da igra u g ligi. Inače NBA treneri umeju da u sklopu razvoja forsiraju igrače van pozicija

Pisao sam o ovome pre par strana, gde sam ostavio link na članak na B92 Sport. Mislim da je greška što Jović nema doslednu i smislenu minutažu po utakmici, nešto primer 12-15 minuta. Takođe, Nikola na petici je po meni traćenje njegovog talenta. Ali u isto vreme ... Jović treba da zna da je igranje drugih pozicija u sklopu razvoja, kao što si i napisao. Odbranu mora da igra, nadam se da se na odbranu koncentriše kada trenira jer mu je to slaba tačka. Ako se ne trudi, onda razumem Majami - nema igre bez napretka u odbrani. Ako pak vredno radi, mora da dobije šansu. Neće se popraviti sedeći na klupi, praksa je važna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Embiid je nakon sto mu je sviran drugi faul pocetkom prve cetvrtine napravio jos bar 3-4 faula i apsolutno mu nijedan nije sviran. Na drugoj strani standardno ide faul na ruzan pogled.

 

Polako mi ponestaje rijeci da opisem koliko mi se pacov gadi. Odbrojavam dane do 15.12 kad ce isti nadam se biti degaziran bilo gdje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubise Klipersi od Denvera bez Jokera, Murraya i A.Gordona. DeAndre Jordan 21P 13Sk i 5ass da dobro ste procitali. RJax se takodje usrao u svoj bivsi tim. I jos su MPJ i KCP imali lose sutersko vece.

 

 NO isto izgubio od Jute bez Markanena. Tu je jedino sansa Lakersa da ocekujemo da su Klipe, Pelsi, pa i Voriorsi veci raspad od nas i da se uguramo na kraju za plejin/plejof mesta. 

Edited by delgado
  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Izgubise Klipersi od Denvera bez Jokera, Murraya i A.Gordona. DeAndre Jordan 21P 13Sk i 5ass da dobro ste procitali. RJax se takodje usrao u svoj bivsi tim. I jos su MPJ i KCP imali lose sutersko vece.

Očekivao sam razbijanje od strane Klipsa. Back to back, 3 najbolja igrača fale Denveru kad ono ..... svaka čast! Reggie im se usrao u život, a i Jordan. Bar po statistici, nisam gledao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darko said:

Očekivao sam razbijanje od strane Klipsa. Back to back, 3 najbolja igrača fale Denveru kad ono ..... svaka čast! Reggie im se usrao u život, a i Jordan. Bar po statistici, nisam gledao. 

Bilo malo lob siti, kao u dobra stara vremena :classic_biggrin:
Toplo preproucujem da pogledas snimak, ili makar neki skraceni rekap, ova je bila odlicna.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Embiid je nakon sto mu je sviran drugi faul pocetkom prve cetvrtine napravio jos bar 3-4 faula i apsolutno mu nijedan nije sviran. Na drugoj strani standardno ide faul na ruzan pogled

Sad skontaj da "mi" to napišemo u duelu DEN-PHI...prvo bi nas "vi" isprozivali. 😄

Ali drago mi je da se vidi koliko se plačljivku svira za ružne poglede...odatle i broj bacanja po utakmici.

 

Sto se tiče DEN-LAC...nemam riječi...moram pogledati recap negdje. Redzi i DA odradili posao...💪

Edited by cabke
Typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...