Jump to content

Recommended Posts

30 minutes ago, gggggggg said:

 

 

Kakvi jadnici u komentarima na X-u, vidi se da im nešto fali u životu.

 

Lik je tek napunio 21, a ona ima 17 godina apparently. Age of consent je 16 godina. Nije joj učitelj ili tako nešto, daleko je ovo od Karl Malone scenarija. Nema ni dokaza da su uopšte spavali zajedno, a čak iako jesu - so what? Ima 3-4 godine između njih, ništa nelegalno nije uradio.

 

Hrpa govana poslata od strane nekih anonimusa jednom 21-godišnjaku je baš neumesna. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta fali tim jadnicima, možda neka maloletnica ili maloletnik?

 

Da je zaista so what ne bi mu pretile ozbiljne posledice. Razlika u godinama između njih ne igra nikakvu ulogu, već činjenica da je ona maloletna, a prema određenim izvorima i below the legal age of consent.
 

Quote

The NBA strictly prohibits players from involvement in sexual activities with minors, reinforcing a stringent policy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Darko said:

Kakvi jadnici u komentarima na X-u, vidi se da im nešto fali u životu.

 

Lik je tek napunio 21, a ona ima 17 godina apparently. Age of consent je 16 godina. Nije joj učitelj ili tako nešto, daleko je ovo od Karl Malone scenarija. Nema ni dokaza da su uopšte spavali zajedno, a čak iako jesu - so what? Ima 3-4 godine između njih, ništa nelegalno nije uradio.

 

Hrpa govana poslata od strane nekih anonimusa jednom 21-godišnjaku je baš neumesna. 

 

pa sto citas komentare, i jos bolje sto ih shvatas ozbiljno xd

 

imala je 16-17 a on valjda 20. a koliko sam ispratio ovo se izdesavalo u caliju, a tamo je aoc valjda 18. videcemo...

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

pa sto citas komentare, i jos bolje sto ih shvatas ozbiljno xd

 

imala je 16-17 a on valjda 20. a koliko sam ispratio ovo se izdesavalo u caliju, a tamo je aoc valjda 18. videcemo...

 

Jedno je zajebancija (memes itd), a drugo su virtue signalling komentari. A u pravu si, šta drugo da očekuješ sa komentara sa X-a.

 

Jel to znači da u Kaliforniji neko ko ima 18 godina može da ide u zatvor ako se smuva sa nekom ko ima 17? Ako je tako, to je retardirano.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bosMan_jr said:

Vau bio lik od 20 sa devojkom od 17, kakav skandal.

 

pa brate, zakon kaže da se ne sme seksualno opštiti sa maloletnim bićem, ukoliko si punoletno

druga je rstva što mi u srbijici gajimo tu ne treba se držati zakona k'o pijan plota logiku i što tugujemo jer ne možeš više lepo da oženiš nekoga ko je na pola osnovne škole.

 

mala razlika u godinama ali velika za zakon. nije to slučajno tako

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Sengun je sjajan ali svakako nije dobio Jokica u direktnom duelu. Nikada. Nesto su prsli ovi nba muse, osim ako ne misle na to da je Sengi dao vise poena iz manje suteva, ali ne gleda se to tako rodjaci.

 

misle na to da su rocketsi dobili tri podlednje tekme protiv nuggetsa, dve ove sezone i jednu prosle

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Zion i Ingram pocinju da lice na ozbiljan duo. 

 

Boston izgubio, Denver isto ( ne ide bez Jamala,bravo za Gordona 0-12 je tesko ostvarivo u danasnjem NBA ). 

 

@bodo eto vas ubrzo na no1. I bez KD lagana pobjeda sinoc. Book se malo igrao

Ispada da ćemo uzeti taj wild card osim ako Sotta ne dobije 37+razlike OKC ili 37 ali mora dati 149 poena i GSW dobiju Kingse 29 razlike. I jedno i drugo je malo vjerojatno. Kažu da KD nije ništa ozbiljno. Čuvaju ga za MSG. Moram pohvaliti Gordona koji je na veteranskom minimumu ali može svaku večer isporučiti oko 15tak poena. Sta ćeš bolje od toga. Book je nakon dve, tri 'lošije' partije, uvjetno rečeno, ovaj put bio 'red hot'. Evo I Allen ima trenutno najbolju sezonu PPG gledano do sad. Jako puno dobrih i otvorenih pozicija za šut. 

 

 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DameTime said:

Da je zaista so what ne bi mu pretile ozbiljne posledice. Razlika u godinama između njih ne igra nikakvu ulogu, već činjenica da je ona maloletna, a prema određenim izvorima i below the legal age of consent.

Da li si ikad izašla sa nekim koji je 3-4 godine stariji od tebe kada si bila u tim godinama? Ili tvoje drugarice? Takođe, upoznali su se u klubu, a ja sad tebe pitam - otkud tamo devojka od 16-17 godina? Ako je age of consent u Kaliforniji 18 godina, onda baš nije imao sreće. Svudge je 16.

 

Ja sam imao 20 (skoro 21) kada sam imao svoju prvu devojku, koja je tada imala 17. Moja žena je bila u sličnoj situaciji, samo obrnuto - njen prvi dečko je bio 4 godine stariji od nje a ona maloletna. Jel smo ja i on pedofili?

 

Tako da izvini, preteruje se u ovom slučaju. Neki ga još zovu pedofilom. Fuj.

Edited by Darko
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Dusko said:

Gordonu ne prija uloga druge violine. Vise je on taj igrac iz senke koji ce odraditi prljav posao i natrpati te iz drugog/treceg plana.


Kada startni plej i startna cetvorka u kombinaciji imaju sut iz igra 1-19 ni Jokicevih 38 poena ne mogu da spase ekipu. 
Klupa Denvera inace opet 4-15 iz igre. 

Reggie Jackson je najveci problem u ovoj ulozi, on je nesto naspram Napiera u zvezdi, puni ga svako s pola snage. Gordon je u svemu ovome cista logika i posledica, ko ce drugi u ovoj ekipi da povuce sem njega, KCPa i Portera? Klupa je preslaba ove sezone.

Ja se licno inace cudim koliki je antitalent Zeke Nnaji a koju ulogu dobija ove sezone. Lik je klasican igrac za Igokeu.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...