Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

178 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

Meni bas trulo ovo sto Ostoja radi sa Nanelijem. U sustini, i da je sve tacno sto kaze, ili izadjes i kazes odmah kad su bile sve te tuce, raskines ugovor, sta god ili cutis, pogotovo sad kad je lik otisao. Sta imas ti sad od te price? Bukvalno nista, samo blati coveka i uteruje mu tuki da bude u pat poziciji i da svaki tim to iskoristi kao kontraargument i da mu manje para od onog sto vredi. 

 

Mislim, Naneli mi je bio najantipaticniji igrac Partizana, slatko mi je sto je zavrsio tako, ali se Ostoja bezveze blamira, pogotovo sad.

 

Isto tako, kad je bila sva ta frka, KKP uopste nije stao iza Nanelija. Deluje on krivlji na osnovu svih onih snimaka, ali nema sanse da je Lazarevic nekriv u celoj prici. Na kraju krajeva, tvoj je igrac, moras da stanes iza njega, ti si ga birao, ti ga placas, preuzmi odgovornost. Stani, zastiti ga dok traje sve to, ne mora da ti igra to finale, ali u miru se posle razidji. Ipak je jbg taj Naneli nesto doneo Partizanu, nije neki nebitan igrac ala Kaminski, ima valjda nesto i u minulom radu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Juliet said:

Koliko vidim Mornar i Cibona niti imaju roster, niti su poceli sa pripremama, a sezona pocinje za mesec dana...

 

 

Cibona ima roster (doduše kvalitetom za aba2) i treniraju već tjedan dana. Došao je i novi trener, neki Amerikanac. Prvi kandidat za ispadanje uz Mornar definitivno. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel tacna informacija da je Bertans potpisao za Dubai? Tako da video danas. Mislim u mojoj glavi je to bomba nad bombama, sto bi rekao Ivica Ilijev, a ovde nista o tome. Ni koliko je potpisao, ni koliki je ugovor. Kad su ga grobari trazili bilo je fora, da je to kao nerealno, a sad odjednom kao koga briga.... bas cudan transfer, ako je istina....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Dok sam trazio kandidata da postavim njegovu slicicu kao salu (Subotic, Lesic...), pade mi na pamet Borisa... 😞 

 

Da da znam, ne mozemo biti ustanova za oporavke, nisam ni mislio da on bude kandidat, nego sam se smorio sto je nekako zaboravljen, bez angazmana i treninga, pa mi onda nije vise bilo do bacanja fora... 

 

 

 

Zar Boriša nije počeo da trenira sa Igokeom?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

 

Zar Boriša nije počeo da trenira sa Igokeom?

 

To je odjeknulo kao vest pre neke 2 nedelje i od tada nista. Nije bio u protokolu ni za jednu prijateljsku koju us odigrali. Nisam nista cuo, da li je jos uvek tamo ili ne. 

 

Bas steta. 

 

Makar ABA2 ligu da odigra. Vojvodina, Zlatibor, Vrsac... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...