Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

167 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

Nakon sudijiskog kasnjenja od par minuta na drugo poluvrijeme, dok ih igraci cekaju na terenu, Zoki Savic izlazi par metara ispred njih, pokazivajuci im put do terena.

Mozda je slucajno ne kazem nista...

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Prelomni trenutak kod rezultata 55-60 u korist Budućnosti. Isključen Ferel koji je do tada imao 18 p, 3-3 za dva, 3-3 za tri poena.

Posle toga ide 'rapsodija'. Sudije su direktno i tendeciozno odlučile pobednika.

 

Odmah mi kroz glavu prolazi ista situacija sa Kampacom koji je isključen posle 5 penala u trećoj četvrtini,  pri našem vođstvu, gde nakon toga gubimo meč posle vođstva od 18 razlike.

U oba slučaja plej, I najbolji u tom trenutku.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dzakala said:

Nakon sudijiskog kasnjenja od par minuta na drugo poluvrijeme, dok ih igraci cekaju na terenu, Zoki Savic izlazi par metara ispred njih, pokazivajuci im put do terena.

Mozda je slucajno ne kazem nista...

Savić je bio na terwnu pre ulaska sudija. Otišao je po njih zato što nisu izlazili na parket i nakon toga su ih izveli sa druge strane. 

  • Love 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pendulum said:

Savić je bio na terwnu pre ulaska sudija. Otišao je po njih zato što nisu izlazili na parket i nakon toga su ih izveli sa druge strane. 

Korektno

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pendulum said:

Savić je bio na terwnu pre ulaska sudija. Otišao je po njih zato što nisu izlazili na parket i nakon toga su ih izveli sa druge strane. 

Sa druge strane zbog? Ako su navijači bili problem zar nije praksa da se takve stvari rešavaju pražnjenjem tribina, a ne izvođenjem sudija na parket kroz mišje rupe?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jedibojan said:

Koje ste babe narikace jbt

Ali bukvalno. Moralne vertikale. Kao da im juče nisu sudije dozvolile ragbi i rukomet da bi dobili jedan SC Derbiu Areni. 
 

i ja sam debil što pokušavam normalno da diskutujem na temi koja izgleda kao niz ispod tvita kkcz insajdera uz par normalaca. 
 

Nastavite da lupate smajlije i lepite etikete. 

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo, ne zalim igrace Buducnosti, jer bilo ko sa dva grama samopostovanja izadje sa terena nakon onoga, oni to samopostovanje nemaju, tako da dobili su na sta su pristali, kradju

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ChrisJudd said:

Ko o čemu 

 

Jbg, naravno, Vi se niste žalili i imali primedbi na sudjenje u Ip

 

13 minutes ago, pendulum said:

Savić je bio na terwnu pre ulaska sudija. Otišao je po njih zato što nisu izlazili na parket i nakon toga su ih izveli sa druge strane. 

 

Takodje, Zoki je samoinicijativno napustio utakmicu na početku IIp. Previse stresno za njega.

  • Like 1
  • Love 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ima li na ovom forumu administracije? Zar ne vidite sta ovih 50 cz cooper-a prave od teme i kako uvlace ostale forumase u blato ? hocete li zaustaviti to ili ce biti dozvoljeno da od svake teme pravle brlog ?

  • Like 5
  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, kkp4ever said:

Ima li na ovom forumu administracije? Zar ne vidite sta ovih 50 cz cooper-a prave od teme i kako uvlace ostale forumase u blato ? hocete li zaustaviti to ili ce biti dozvoljeno da od svake teme pravle brlog ?

 

Cooper je class act za ovo.

  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kkp4ever said:

Ima li na ovom forumu administracije? Zar ne vidite sta ovih 50 cz cooper-a prave od teme i kako uvlace ostale forumase u blato ? hocete li zaustaviti to ili ce biti dozvoljeno da od svake teme pravle brlog ?

 

Ima sto pitas?Reagovace se sve u skladu s vremenom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo zbog ovoga sve manje pratim domaci/regionalni sport. Sve i da su sudije pogresile, greske su sastavni deo sporta uvek bile i bice, i konstantno skakanje kako je sve namestaljka, kradja i namera prosto urusavaju sport kao takav.

 

Fakat je da je Partizan bar 40% bolja ekipa od Buducnosti i da im je plafon daleko iznad. Sad, posto nisam gledao utakmicu, ne mogu ni da komentarisem sudije, ali iskreno, dan kada se ne gleda iskljucivo ka sudijama kao vinovnicima i kreatorima rezultata, bice dan boljitka za nas sport.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

 

Ima sto pitas?Reagovace se sve u skladu s vremenom.

 

 

Hvala. Ne zelim da se mesam u rad administratora jer sam ja kerov q na ovom forumu ali ga pratim iz razloga sto ne zelim da citam partizan.net/rsb budalastine i ocekujem da ovde budem oslobodjen od toga.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Jel Zeljko na konferenciji pricao o uslovima u kojima je odigrana ova utakmica, ili je ovaj put samo kosarka u fokusu?

Partizan je pobedio utakmicu

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao 🤣🤣🤣

 

Ali ne mogu da ne izbegnem bombardovanje komentarima i klipovima... nesto ovako sam i ocekivao, pa zato i nisam hteo da gledam. Tu i tamo bacio pogled na rezultat. 

 

Video sam samo onaj Ferelov "namerni faul" i to iz jednog ugla. Nije mi jasan, da li su sudije mislile na kontakt desnom rukom po ramenu Avramovica, nakon koga je Aleksa pao? Ili je bilo jos nesto? Nekako mi je i njegova reakcija bila kao da je mozda bilo jos nesto, tipa levom rukom po licu ili tako nesto, jer inace, onaj kontakt ne da nije za nesportsku, nego je sasvim ocekivana instrukcija mozga ekstremitetima kad detektuje gubitka ravnoteze (jer je Aleksa ulaskom u telo Ferelu izbacio ga iz balansa). 

 

Hajde, podelite neke snimke iz vise uglova pa da probamo konstruktivno da prodiskutujemo, ako je moguce. 

 

Dajte i ostale situacije. Ali stvarno, ako moze bez tata komentara. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...