Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sjajna je bila zamisao Sferopulosa sa tri beka, gde oni nisu mogli da koriste nasu najvecu slabost i udave Tea na prenosu, jer je on preuzmao loptu tek pri kraju napada i kreirao ili sutirao, ili je lopta isla Nedovicu.

Lepa korekcija u odnosu na Pao gde su ga fino udavili, doduse i Grant je vrhunski defanzivac.

Ova odbrana sa preuzimanjima najvise pokazuje koliko su nam falili Hanga i posebno Lazic, juce se dole rvao sa Kaboklom kao da nije mismatch u pitanju.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stella rossa di Belgrado said:

Mali prst nesuterske ruke, stvarno ne vidim razlog da odsustvuje mesec dana

Tako je, jer kao što kažu u filmu Kako je propao Rock and Roll:

 

"Jebeš jedan prst imaš ih još devet" 😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E sad već možemo da plačemo. 

Izvrnuto koleno, izvrnuti ligamenti kolena najmanje 6 nedelja pauze. Dr. Tocilj će pokušati da ga spasi operacije u naredne dve nedelje ako ne uspe ide na operaciju i ode sezona za Topa u kurac. Ruke mi se upravo tresu dok ovo pišem i zalivam suzama. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 17
Link to comment
Share on other sites

Lazić redovno dobija dva faula samo na reputaciju grubijana, a to uopšte nije. Ovo je isto kao i kad su Bobiju svirani faulovi u napadu, a on čovek prosto toliko visok da mu je lakat prirodno u visini ramena protivnika.

 

Lazić ima snage da se bori za poziciju sa centrima. Sudije mu valjda po nekoj inerciji sviraju faulove.

 

Edit: Klasika... samo smo mi te sreće. Za nas ne postoje lake povrede.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/25/2023 at 10:41 AM, СтелаРоса said:

Prosle sezone smo bili deseti sa skorom 17-17. Ajde da kazemo da je to neki minimum minimuma koji treba da ostvarimo za plej-in. Trenutno smo na 6-10 skoru, jos 18 utakmica do kraja. 

 

Home: Zalgiris, Valensija, Baskonija, Makabi

 

Away: Alba, Asvel

 

Ovo su must win utakmice. Dakle, sest utakmica gde je sve sem pobede jako lose. To bi nas dovelo do ukupno 12 pobeda, uz 12 preostalih utakmica gde bi nam trebalo jos minimum 5 pobeda. Kuci cemo igrati jos sa Partizanom, Paom, Olimpijakosom, Barsom, Virtusom. Svuda se mozemo nadati pobedi. Gostovanja Bajernu i (ovakvom) Efesu su lepa prilika za brejk. To je 7 utakmica gde postoji sansa da jurimo pobedu + 5 gostovanja Realu, Milanu, Feneru, Pao i Monaku kao najteze utakmice koje nas cekaju do kraja sezone. 
 

Sta znam, nije toliko losa situacija, ali zaista nam trebaju pojacanja za ovaj izazov.

Pobedili smo jednu utakmicu iz kategorije "moze se dobiti" i po jednu pobedili i izgubili iz kategorije "najteze utakmice".

 

8-11

 

I dalje imamo 6 must win utakmica sto bi nas dovelo do 14 pobeda. Trebaju nam uz to jos 3 pobede za 17-17 skor iz ovog rasporeda:

H: Barsa, Pao, Virtus, Olimpijakos

A: Bajern, Efes, Real, Monako, Milano

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gidra na cetvorci je lepo resenje, jaci je i cvrsci nego sto izgleda, u odbrani se fino rva sa protivnicima a u napadu koristi brzinu i sut kao nekada originalni Simonovic.  Videcemo da li to radi na duze staze ili je specijal. Takodje je znacajno i to sto nam njegova igra na 4 otvara reket u napadu, jedan od razloga sto se i Gilespi proslavio. Mitar je strava i igra iznad svih ocekivanja, ali juce smo imali bas fin protok lopte bez njega i nije bila guzva u reketu kao kada on igra cetvorku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čočo said:

E sad već možemo da plačemo. 

Izvrnuto koleno, izvrnuti ligamenti kolena najmanje 6 nedelja pauze. Dr. Tocilj će pokušati da ga spasi operacije u naredne dve nedelje ako ne uspe ide na operaciju i ode sezona za Topa u kurac. Ruke mi se upravo tresu dok ovo pišem i zalivam suzama. 

Ajoj

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam reči više za ovo šta se nama dešava. Nas je neko prokleo. Taman krene sve da ide na bolje, dođe Top, naše dete, energija nova, pobede i onda ode sve u kurac u trenutku. Trenutno mi se sve smučilo. I svoje koleno i ligamente ja bih mu dao, meni ne trebaju. Sve nade polažem u Dr. Tocilja koji važi za izvrsnog doktora da ga oporavi da ne ide na operaciju pa makar odsustvovao koliko treba sa terena. Prase i viski dobija od mene i sve što poželi. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam reči više za ovo šta se nama dešava. Nas je neko prokleo. Taman krene sve da ide na bolje, dođe Top, naše dete, energija nova, pobede i onda ode sve u kurac u trenutku. Trenutno mi se sve smučilo. I svoje koleno i ligamente ja bih mu dao, meni ne trebaju. 

Ако се испостави да ово што пишеш је неистина мораћеш да одговараш.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Urelekurele1312 said:


Ако се испостави да ово што пишеш је неистина мораћеш да одговараш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Daj Bože da si u pravu. Neka me banuju na godinu dana ako se ispostavi da nije istina. Dao bih sve da nije istina i prihvatam svaku kaznu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...