Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Da se razumemo imamo Čovića i pored para koje smo dobili srazmerno tome napravio je najgori prelazni rok u poslednjih 10 godina. Ono što je dobro u užasnom prelaznom roku što su ipak to igrači koji su došli sa epitetom kvalitetnih EL igrača i da kao takve ih barem neko hoće pa ćemo na osnovu preusmeravanja ugovoora na drugi tim gde završe da otvorimo dosta prostora u budzetu za rekonstrukciju, rekonstrukcije. Biće mnogo promena u narednih nedelju, dve. I ako se pogodi (gore od ovoga nadam se da ne može, ali avaj Čović je to) nije i dalje izgubljena sezona. Sreća ima sad i to 10.mesto koje i ovako ne beži mnogo. Ali stojim pri onome o čemu sam govorio pre dve nedelje da sa ovim timom ćemo se boriti za 16.mesto u EL i od svih trofeja se oprostiti. Ali ajde da se nadam da će se koliko toliko ispraviti najgori prelazni rok u poslednjih 10. godina i da ćemo konačno od nove godine da vežemo neke pobede u EL. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Posle se čudimo kada Sfero sinoć kaže, zvali smo mnoge niko nije hteo da prihvati..
Neozbiljno.

Pa mi moramo da preplatimo jednog Davidovca da bi se smilovao da obuče dres Zvezde. Lik koji ima rukice kao čiča Gliša na dječijem crtežu. Pored njega, Lazarević trupac izgleda kao prototip univrzalnog vojnika budućnosti. I kako onda da nagovorimo nekoga pristojnog košarkaša da dodje da igra, sa nekom reputacijom?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

To onaj klub ciji navijaci gadjaju protivnickog igraca u glavu?

Juce sam cuo da smo mi jedini klub ikada ciji navijaci su zvizdali nekom svom igracu. Danas ocekujem da cujem da smo jedini klub koji zvizdi protivnickim igracima, i da smo zbog toga primitivci, i ne zasluzujemo da nam iko dodje u goste

Edited by bosMan_jr
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Da se razumemo imamo Čovića i pored para koje smo dobili srazmerno tome napravio je najgori prelazni rok u poslednjih 10 godina. Ono što je dobro u užasnom prelaznom roku što su ipak to igrači koji su došli sa epitetom kvalitetnih EL igrača i da kao takve ih barem neko hoće pa ćemo na osnovu preusmeravanja ugovoora na drugi tim gde završe da otvorimo dosta prostora u budzetu za rekonstrukciju, rekonstrukcije. Biće mnogo promena u narednih nedelju, dve. I ako se pogodi (gore od ovoga nadam se da ne može, ali avaj Čović je to) nije i dalje izgubljena sezona. Sreća ima sad i to 10.mesto koje i ovako nam ne beži mnogo. Ali stojim pri onome o čemu sam govorio pre dve nedelje da sa ovim timom ćemo se boriti za 16.mesto u EL i od svih trofeja. Ali ajde da se nadam da će se koliko toliko ispraviti najgori prelazni rok u poslednjih 10. godina i da ćemo konačno od nove godine da vežemo neke pobede u EL. 

Vezat ćemo sigurno. Kakda voz za top 10 bude 8 stanica udaljen od nas. Ali, avaj navikli smo na to. Svaka sezona nam je "Dan mrmota"

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nunilo said:

 

Sad evo stvarno ne znam sta kosta a tu ne mislim na pare, sezona je cao, dati Topicu ulogu gde ce dete da igra evro ligu sa znacajnom ulogom, pustiti ga, dati mu odresene ruke ... bukvalno nista ne gubimo.

Koje su nam kocnice za to? Aba liga? nadamo se da imamo sanse da osvojimo? sta ...?

 

 

meni je ovo jako fatalistički princip: od pravljenja najjače ekipe u istoriji kluba - do dati detetu da se igra u manje od tri metra dana.

pri čemu to sa topićem koji se igra na pola sezone, ne mogu da vidim ni kao berićet za klub, ni kao berićet za mladog talentovanog igrača, već više kao "neka gori a mi ćemo da se veselimo sa gledanjem topića"

 

okej je i to kao želja ali je neozbiljno i kontraproduktivno, pošto nismo u nba, pa da možemo da tankujemo i uzmemo prvog pika na draftu pa gradimo dalje

 

zašto se ne bi nadali da možemo da osvojimo aba ligu, čak i da možemo do play in-a u euroleague?

male su šanse ali postoje, ne treba biti takav, nije prošlo tri meseca od sezone koja traje 9 meseci.

 

edit typos

Edited by uini
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Sreća ima sad i to 10.mesto koje i ovako ne beži mnogo.

To 10-to mesto stvarno nije daleko. Vama je problem sto ste trenutno u teskom rasporedu a vec pod pritiskom zbog skora.
Npr, ova sa Makabijem vam bas gori da dobijete a u losem ste momentu (mnogo su vam manje sanse u grckoj, mislim da su vam tamo minimalne sanse).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UrukHai said:

Pa mi moramo da preplatimo jednog Davidovca da bi se smilovao da obuče dres Zvezde. Lik koji ima rukice kao čiča Gliša na dječijem crtežu. Pored njega, Lazarević trupac izgleda kao prototip univrzalnog vojnika budućnosti. I kako onda da nagovorimo nekoga pristojnog košarkaša da dodje da igra, sa nekom reputacijom?

 

Ja to svima pričam. Veliki mit je da su ljudi oduševljeni atmosferom u areni koju naši prave. To pričaju da bi nam ugodili, jer znaju da se ložimo na to da smo najbolji navijači. A mi smo daleko od toga, mi smo jedna od najmanje vernih publika. Niko se ovoliko brzo ne odrekne svojih igrača nego li mi. Niko ne kreće brže da ih vređa nego li mi.

 

Niko nije vulgarniji i odvratniji od publike naša dva kluba. Mi smo anticivilizacijski navijači. Neprijatni, bučni, vulgarni. Nevaspitani. Bukvalno samo još mi i Grci negujemo divljake na tribini. I mislimo da je to nekome lepo. 

 

Lepo je kada je publika glasna, ali kada je POZITIVNA, kada navija za svoj klub, aplaudira, peva pesme. NE KADA PEVA FUCK YOU REFEREE na prvu odluku koja im ne odgovara.

 

Kome je to zanimljivo? Kome je zanimljivo da igra pod potencijalom linča.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa mi moramo da preplatimo jednog Davidovca da bi se smilovao da obuče dres Zvezde. Lik koji ima rukice kao čiča Gliša na dječijem crtežu. Pored njega, Lazarević trupac izgleda kao prototip univrzalnog vojnika budućnosti. I kako onda da nagovorimo nekoga pristojnog košarkaša da dodje da igra, sa nekom reputacijom?
Nema potrebe da vređaš naše igrače.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dragan Mićić said:

Berti brate mi jesmo cirkus, ali nemoj da zaboravimo ni da ta ista EL nije daleko od cirkusa.

Ma slazem se, ali po neki stvarima štrčimo, bodemo oči. Da ne ponavljamo da se Covic zakrvio sa mnogima tamo, nadglasavanje himne, slucaj Kampaco... Jebe se EL za ovo sa Sabazom, ali salje se na neki nacin losa slika drugim igracima koji bi dosli kod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Juce sam cuo da smo mi jedini klub ikada ciji navijaci su zvizdali nekom svom igracu. Danas ocekujem da cujem da smo jedini klub koji zvizdi protivnickim igracima, i da smo zbog toga primitivci, i ne zasluzujemo da nam iko dodje u goste

Spinuj i preuveličavaj koliko hoćeš, jedini smo klub u EL koji posle 20 dana od početka sezone zviždi svom igraču i to je to.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Juce sam cuo da smo mi jedini klub ikada ciji navijaci su zvizdali nekom svom igracu. Danas ocekujem da cujem da smo jedini klub koji zvizdi protivnickim igracima, i da smo zbog toga primitivci, i ne zasluzujemo da nam iko dodje u goste

Zviždanje svojim i tuđim igračima je sasvim ok bilo gdje u svijetu u bilo kom sportu, povici otprilike pola Arene "Pičko ustaška" su za izbacivanje kluba iz Evrolige sve dok postoji navijačka grupa koja sebe naziva Delije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nezna dusa pati zbog porodice itd itd a pregovara sa drugim klubom iza ledja dok nama servira pricu za strpljenje. Steta pa Sfero ne izadje sa ovom pricom prije meca pa da dobije zvizduke od 15+ hiljada navijaca. Nezna dusa zaboljelo ga par zvuzduka na svoja katastrofalna izdanja a nije ga zaboljelo stanje na racunu u banci.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mister-no said:
23 minutes ago, UrukHai said:
Pa mi moramo da preplatimo jednog Davidovca da bi se smilovao da obuče dres Zvezde. Lik koji ima rukice kao čiča Gliša na dječijem crtežu. Pored njega, Lazarević trupac izgleda kao prototip univrzalnog vojnika budućnosti. I kako onda da nagovorimo nekoga pristojnog košarkaša da dodje da igra, sa nekom reputacijom?

Nema potrebe da vređaš naše igrače.

Pretjerao sam. Praštaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nezna dusa pati zbog porodice itd itd a pregovara sa drugim klubom iza ledja dok nama servira pricu za strpljenje. Steta pa Sfero ne izadje sa ovom pricom prije meca pa da dobije zvizduke od 15+ hiljada navijaca. Nezna dusa zaboljelo ga par zvuzduka na svoja katastrofalna izdanja a nije ga zaboljelo stanje na racunu u banci.

Nejpir je radnik. Poslodavac mu je dao posao. Radnik nije zadovoljan uspovima na poslu. Radnik želi da ide kod drugog poslodavca, gdje su uslovi i radna atmosfera bolja. Zašto bi se neko ljutio na radnika što sebi želi bolje? Principi ekonomije i kapitalizma.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Genijalna odluka da se najuri Nejpir.

Počeo je taman da daje znake života i odlazak.

Ovo bi bila dobra odluka da mi imamo stručne ljude u upravi i da dovedu dobrog igrača.

Ovako sa prekaljenim Čovićem i njegovim poslušnicima će nam zapasti neki izraubovani igrač tipa Pengos.

Kakav cirkus Kolorado na Kališu.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ova fotka 3 Čovićeve slaboumne podguzne muve sa najboljim plejmejkerom Evrope je možda nešto i najgore što je ovde kačeno.

 

A imali smo slike forumaša golih do pola kao i slike polugolog Vladana Tegeltije. 

  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nezna dusa pati zbog porodice itd itd a pregovara sa drugim klubom iza ledja dok nama servira pricu za strpljenje. Steta pa Sfero ne izadje sa ovom pricom prije meca pa da dobije zvizduke od 15+ hiljada navijaca. Nezna dusa zaboljelo ga par zvuzduka na svoja katastrofalna izdanja a nije ga zaboljelo stanje na racunu u banci.

Ti stvarno verujes da je iza ledja klubu pregovarao?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polivalentni Stevica said:

Genijalna odluka da se najuri Nejpir.

Počeo je taman da daje znake života i odlazak.

Ovo bi bila dobra odluka da mi imamo stručne ljude u upravi i da dovedu dobrog igrača.

Ovako sa prekaljenim Čovićem i njegovim poslušnicima će nam zapasti neki izraubovani igrač tipa Pengos.

Kakav cirkus Kolorado na Kališu.

Svejedno, tu upravu podržava onaj dio navijača koji je spreman da plati 30 evra da gleda ekipu, koja ne isporučuje ništa. A nije ni gledljiva. Tako da uprava i da je najgora na svijetu, zahvaljujući prosjeku od 18600 ljudi na utakmicama, ima ogroman legitimitet. A mi možemo ovde tapkati do sutra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...