Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts



Otpuštaju najkvalitetnijeg centra jer je verovatno treći najplaćeniji igrač iza Šabaza i kumašina, a nekako mora mora da se izmisli kinta za doselekciju. Jezivo. 


Kako se tačno izmišlja kinta ako mi raskidamo ugovor?
To je izvodljivo samo ako mu je menadžer pronašao drugi tim a on pristao na transfer ili mi plaćamo deo novog ugovora.
A i to za cifru ne pije vodu jer Tobi verovatno ima 100-150k veću platu od Luke. Davidovac i Luka nas koštaju koliko...? 1.5M?

Čoravi odlazi !!!


  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kako neko gore reče,novi tandem u reketu Birch-Bolomboy,zvuci dobro,ima smisla gledajući roster i Sferopulosov modus operandi…

Ali zato alternativa Mitar-Simon 😱

…niti skočni niti jaki…

Ko zna,mozda Kuz i Lazarevic tu upadnu,pa vi kažite da Nebojsa nije vizionar…

Kakav nakaradan sastav imamo,majko mila…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Meni nije jasno kako ozbiljni treneri poput Radonjica, Obradovica, Ivanovica i evo sada Sferopulosa pristaju da rade sa Covicem. Zar tim trenerima nema ko da kaze "e ne idite tamo predsednik im je lud, dovodi i namece igrace po sopstvenim zeljama, mulja, petlja, laze, vara, bolje nadjite neki drugi klub".

U EL ima samo 18 klubova.

U max  6-7 predsednici nisu idioti.

Sužen im je izbor ako hoće da rade 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Nisam tebe pitao. Ali kad si se javio kako to da dovodimo defanzivnog trenera, Mozaart ga tako definise. Zasto je to tako? To je pitanje za tebe, kad si se vec javio...

Ja sam ovde radi diskusije i vidim da ovi provereniji insajderi pisu da Tobi ide a dolazi Birch i idem samo logicki, Bolomboj i on na centru a Mitar na 4 ili Mitar treci centar. A to za trenera, nije bas da je samo defanzivan, ako ispratis malo rezultate iz Makabija u korona sezoni imao je par utakmica u EL gde je Makabi isao i na preko 100 poena, ali da mu je odbrana glavna stvar jeste, ali nije duduk za napad.

 

Okej je izbor po meni, da li je upgrade u odnosu na Duska, mozda jeste ako pricamo o svlacionici i atmosferi ali po znanju nije, a Duska je svlacionica kostala svakog posla koji je imao tako da, mozda je Sferopulos bolji fit od Duska na ovu ekipu uz neku doselekciju, a vidim da se trazi bek uz centra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Vise ima smisla dovesti krstenu cetvorku, a Simonovica pomeriti na 5. Bolomboj-Simon-Luka, nije nista spektakularno ali nije ni lose. Ako moze Smailagic uspesno da igra na 5, moze onda i Simonovic koji je i visi i tezi od njega.

Probao je Bolomboj na cetvorci na pripremama i lose je izgledalo, zato sto je cista petica. 

Umesto da se dovode igraci po pozicijama i potrebi tima, mi dovedemo ono sto mozemo i sto odgovara predsedniku, gomilaju se igraci bez ikakve koncepcije.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Kako se tačno izmišlja kinta ako mi raskidamo ugovor?
To je izvodljivo samo ako mu je menadžer pronašao drugi tim a on pristao na transfer ili mi plaćamo deo novog ugovora.
A i to za cifru ne pije vodu jer Tobi verovatno ima 100-150k veću platu od Luke. Davidovac i Luka nas koštaju koliko...? 1.5M?

Čoravi odlazi !!!

 

 

 

Tako što će da mu isplate 30-40% od plate umesto celog ugovora, jer ne verujem da se čoveku u najboljim godinama odmara od košarke do sledećeg leta.

 

Sa domaćima nema šanse da dođe do prekida saradnje jer se preko njihovih ugovora izvlače pare iz kluba. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Otpustanje Tobija bi bilo jadno na toliko nivoa. Nije to neki klinac preko bare pa da ne znas kako igra, bukvalno svi znaju njegove vrline i mane i ako ne znas da ga iskoristis i uklopis sam si kriv. Uz to je  momak na mestu, dobar za svlacionicu.

 

Vala baš. Duška si otpustio, ajde može da se kaže da je delom i sam kriv zbog svojih odluka, ali da otpustiš projektovanog prvog centra posle tri EL utakmice, probili bismo dno i izbili u Kini pa nek idu svi da igraju njihovu ligu ko Raduljica onomad.

 

Leave Tobey alone! 😭

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, suptil said:

Ako sam razumeo doktor robotike ima plan da vrati Bjelicu na 4, da katuje jednog visokog i dovede zamenu plus jedan bek.

 

Ovo ko neki tetris da igra.

 

Nek katuje Jaga a Bjelica na pleja ko nekada.

Edited by Smrtokapa
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je logicnije da Tobi ostane a Luka da ode jer je komplementarniji sa Bolombojom i potencijalno Bircem ako dodje, uneo bi raznovrsnost u napadu.

 

Ali jbg Luka ima ugovor na 3 godine za sta neko treba da odgovara. Potpisujes dugogodisnjo ugovor sa likom za kog sigurno nece da dodje Real na kraju sezone i da ti ga pokupi ali dobro 3 godine drpanja para zagarantovano.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...