Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Stella rossa di Belgrado said:

Ajmo malo o tome da se skrene paznja sa skandala pionir u finalu

Ma jok, baš je zanimljivo čitati o Pioniru i Areni po stopedesetsedmi put ... samo udri.

  • Like 14
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
39 minutes ago, Nik1991 said:

Mi aba ligu u areni osvojiti ne mozemo ove sezone,Partizan na strani sigurno pobijediti ne mozemo tako da racunam da moramo 3 kuci pobijediti,slazem se da su vece sanse u Pioniru koliko god to mnogima smetalo sa pravom naravno..

Zvezda je ove godine umesto ovih 3-2 , komotno mogla da ima 4-1 u pobedama što se tiče derbija.  Onaj poraz kod njih smo bili bolji i u vođstvu preko 30 min, gde smo u poslednju četvrtinu ušli sa +12. O EL govorim. Tako da ne budi siguran da mi ne možemo njih da dobijemo tamo. Isto važi i za njih da oni nas ne mogu kad smo mi domaćini. 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Predjelo a glavno jelo Djurisic👍

Bilo bi lepo :thumbsup:

Sad vidim Valensija produžila Semija, mora da su pale neke garancije za EL ... ne ide nam u prilog. :smiley13:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Predjelo a glavno jelo Djurisic👍

To moze tek akocne prodje na draftu tako da tek posle yoga moze da se masta.Mada iskreno ako se decku ne mogu obecati neki minuti onda bolje i da ne dolazi 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Bilo bi lepo :thumbsup:

Sad vidim Valensija produžila Semija, mora da su pale neke garancije za EL ... ne ide nam u prilog. :smiley13:

Partizan produžio Žoca , mora da su i tu pale neke garancije za EL 🙂 

Spala knjiga na 2 slova ... Alba ili mi OUT ispade 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je istina za Plavsica to znaci da imamo na 5 Bolomdecka, Luku, Plavsica.

Happy top16 svima i sledece godine ako uopste imamo namere da igramo EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, The_Big_S said:

Partizan produžio Žoca , mora da su i tu pale neke garancije za EL 🙂 

Spala knjiga na 2 slova ... Alba ili mi OUT ispade 

Može biti ... nedavno je predsedenik Valensije imao razgovore sa čelnicima EL.

Mi smo ostali na dnu kace sa Albom i Virusom ... zahebano skroz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Kankkunen said:

Može biti ... nedavno je predsedenik Valensije imao razgovore sa čelnicima EL.

Mi smo ostali na dnu kace sa Albom i Virusom ... zahebano skroz.

Mislim da Virtus neće napolje, nema trika.

A sva ova dešavanja oko nas, oko naših meta za pojačanja, sad i ovo sa Plavšićem, liči da strojevim korakom gazimo ka Evro Kupu. Plavšiću je mera da igra Evro Kup, ali kao i velikoj većini našeg sadašnjeg rostera koji imaju ugovore i za sl. sezonu.

Ova "domaća osovina" sem kod nas ne bi prismrdela Evro Ligi nigde.. možda par igrača bi imalo mesta pri kraju klupe nekog kluba donjeg doma...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Prošle godine smo Davidovca ove Plavšića kao prva pojačanja. Što volim kad još sezona nije krenula a mi krenuli sa domaćom osnovom. Imao je Plavšić dobru sezonu. Ali ako su njega i Mitrovića planirali kao zamene za Bolomboja mi još nismo zagazili u novu sezonu a već pravimo sranja u selekciji. Posle će opet Duško biti kriv. 

Edited by Čočo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Volim sto neki ovde prizeljkuju Pionir jer je EL sledece godine prioritet, a mi dovodimo Plavsica na Bolomboja i Mitra, pa druze klubu EL sledece godine nije prioritet 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta vam je ljudi pa tek smo na tri centra za sledecu sezonu: Plavsic, Muka, Bolomboj. Kao da ne znate da je doktoru norma barem 5,6 centara i vec odustajete od El.....

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Sta reci ako nam za titulu trebaju nehumani uslovi pretovarenog Pionira u ovo doba godine, plus 30 i klizaliste, nedostatak vazduha, drmanje terena i koseva, laksi dopljuv do sudija madrila koji ce uci umesto sezonaca.

Neka hvala.

Edited by Cavani
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako ce se profiltrirati kompletan KK ne bih se ja bunio igranjem u EK. Pocev od uprave a onda i od raznih Lazarevica, Davidovaca itd.. Započeti novi ciklus s ovim Meginim klincima, Topom, Teom, Nedom, Hangom kojim strancem i pokušati napasti trofej Evrokupa (konkurencija je prejadna) i plasman u EL. Treba malo odmoriti od gubljenja 15 razlike od Albe i Asvela. 

Link to comment
Share on other sites

Okej, Plavsic ima telesinu (216cm), solidnu kordinaciju i snagu, sto se toga tice definitivno moze u kos sa EL centrima.

 

Sa druge strane, vrlo je upitno sta on moze unutar timske odbrane, buduci da je u karijeri gotovo nije ni igrao, a nije tako mlad.

Jedan na jedan jos i nekako, na srce i volju, ali plasim se da ce u nekim varijantama na parketu strcati u odbrani ko brat mu Marko Simonovic.

Videcemo i koliko je spreman da slusa i radi na sebi, pocece od uloge treceg centra pa dokle dogura.

 

Sa trece strane, pozicija centra je maltene jedina na kojoj imamo cementirano mesto startera i bekapa koji su kombinovano na vrlo zadovoljavajucem nivou.

Mogli smo da jednim ozbiljnim pojacanjem (Dejvis, Pojtres, Zejte) od te pozicije napravimo prevagu na evroligaskom nivou, mi smo odabrali da se krpimo sa jeftinom domacicom, aj da se nadamo da to znaci dresenje kese za pojacanja na 4 i 3.

 

 

Alba ima Kumadjea, Baskonija Diopa a mi Plavsica, nek nam je sa srecom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...