Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Tomkins danas podsjetio na dane kad je bio jedna od najboljih četvorki u EL košarci. Kako je dva puta pogodio preko Jelavića koji ima 210cm, kao da je to najlakša stvar na svijetu i kao da šutira preko stolice a ne preko tolikog igrača. 

 

Đurišić veliki talenat i ozbiljnan igrač. Uz sve kvalitete koje ima treba dodati da je veliki takmičar i fajter. Progutao bih i Plavšića ako dolazi u paketu sa Đurišićem.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Polufinale ABA lige, prosle godine 40, ove 30 razlike. 

 

Nema potrebe ovo vise ni da se igra, ako ce da bude kao u grckoj ligi, ima KLS pa neka se tamo otaljava citava sezona sve do "ocekivanog finala koje svi zelimo da gledamo". 

Link to comment
Share on other sites

Nakon prvog povezivanja Djurišića sa nama ovdje nezadovoljstvo,novi Dangubić i slično..Poslije toga pogledam par utakmica Mege da vidim šta je u pitanu,zar sam toliko slijep,jer moje vidjenje tog igrača je skroz kontra od onog što se ovdje moglo pročitati..Sreća,izgleda nije do mene..

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Dobro, odigrao je TT dobro ali ajde da ga vidimo kada bude u kost a ne recreativo(na 20-30 razlike) protiv Mege.

Ako bude u stanju da pogadja ovako onda super a ako ne jbg.

Edited by Don Dusko
  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

Polufinale ABA lige, prosle godine 40, ove 30 razlike. 

 

Nema potrebe ovo vise ni da se igra, ako ce da bude kao u grckoj ligi, ima KLS pa neka se tamo otaljava citava sezona sve do "ocekivanog finala koje svi zelimo da gledamo". 

Za kad ti to treba?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maverick88 said:

Decko izlazi na draft sto znaci da su sanse da dodje prilično male.

Njegov izlazak na draft ne umanjuje mnogo šanse da dođe jer momak sigurno neće biti lutrijski pik, pa je mala verovatnoća da dobije ugovor.

S obzirom na poziciju koju igra i trenutne karakteristike - ne verujem da će brzo u NBA.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, goldberg said:

Polufinale ABA lige, prosle godine 40, ove 30 razlike. 

 

Nema potrebe ovo vise ni da se igra, ako ce da bude kao u grckoj ligi, ima KLS pa neka se tamo otaljava citava sezona sve do "ocekivanog finala koje svi zelimo da gledamo". 

Ne valja kad drzavni projekti natrpaju 30-40 razlike, ne valja kada budu neizvesne utakmice jer je sramota da tako igraju za te pare. Odluci se koji od ta dva scenarija ti je vise po volji. Iskreno te molim da razmotris ( ne teram te s teme jer niko to nema pravo, ovo je samo molba, svi smo jednaki )da prebacis svoje verglanje jedne te iste price na ABA temu, umesto nase i grobarske jer zaista postaje dosadno i mucno. I jedni i drugi ( neko manje, neko vise medju forumasima ) smo bili kriticni prema iracionalnim potezima ( sto puta mi je bio drazi svaki Radonjin roster od ovog wannabe Armanija ) ili igri nasih timova, ali zaista nema potrebe za ovim gotovo svakodnevnim ispiranjem mozga. Hvala ti unapred

  • Like 1
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Da im je takva filozofija, Alba i ASVEL bi odavno igrali FIBA LS, a do pre neku godinu bi gledali 4 kluba iz VTB lige.

Alba i Asvel su predstavnici 2 najmoćnije evropske države koje neće ostati na samo jednom predstavniku u EL, a do sada nisu imali bolji drugi klub od Albe i Asvela. Pri tom Asvel nije takav siromah kakvim se ovde često smatra, ima prilično solidan budžet, druga je stvar što nema rezultat.

Kakva im je filozofija po tvom mišljenju, ako već nije takva da su dobre finansije primarni uslov?

Link to comment
Share on other sites

?, Mitrovic, Trej

Bolomboj, ?, Plavsic

 

Sto bi znacilo Davidovac out. Odmah bih potpisao ovakav reket, stim da opcije pod znakom pitanja moraju biti ozbiljni igraci. Posebno cetvorka mora da bude mamojebac. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
46 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kakva je poezija bio Stratos kad upadne u trans, one sezone je uvek bio najbolji kada je bilo najbitnije.

Nije realno porediti Stratosa u transu sa Trejom, al cigani vole da preteruju standardno.

U vidjenom finalu teska prica za cika Treja.

Edited by Manoly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, СтелаРоса said:

TT kao Stratos onomad, sa pola gasa, klasa.

Au, kakvo je bilo uzivanje gledati majstora . Citava ta ekipa je bila odlična.  Tomić na klupi, Regland, Stratos...Sa kakvim su žarom svi igrali. ..jedna od omiljenih postava u zadnje vreme.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 minutes ago, Manoly said:

Nije realno porediti Stratosa u transu sa Trejom, al cigani vole da preteruju standardno.

U vidjenom finalu teska prica za cika Treja.

A sto je teska prica za Treja u finalu?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A sto je teska prica za Treja u finalu?

Ne deluje mi da ce parirati, al ono jeste - uzorak je mali i moze biti nereprezentativan.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, alokin said:

Samo me zanima ako finale bude u Pioniru šta će biti sa nama koji imamo sezonsku za nivo 400?

Ako finale bude u Železniku u problemu će biti i ovi sa nivoa 200.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Unknown said:

?, Mitrovic, Trej

Bolomboj, ?, Plavsic

 

Sto bi znacilo Davidovac out. Odmah bih potpisao ovakav reket, stim da opcije pod znakom pitanja moraju biti ozbiljni igraci. Posebno cetvorka mora da bude mamojebac. 

Ja iskreno ne vidim razlog da Deda ostane iako mi je gotivan, dok verujem on vidi hiljadu i jedan pocev od plate koju prima... Svakako od Mitra na cetvorci se nadam da nema nista. Korisniji bi Bolomboj bio od njega iako bi onda manje pruzao nego sa petice. U par navrata na pocetku sezone je znao da coskari, sutne neku tricu ili prodre kroz ceonu liniju, a Luka ni to ne zna... 

 

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko gde može da se nađe snimak utakmice? Video sam highlights na YouTube-u i sve koševe Zvezde ali nije to to, voleo bih da vidim svojim očima kako su izgledali Topić i Đurišić. Od onoga što sam video, izgleda da je Topić radio na šutu dok Đurišić izgleda baš moćno - ume sa loptom, jak, visok, skočan, trudi se u odbrani mada ume da ispadne. Trebaće nam ta atletika, nadam se da će obadvoje dobiti poziv za repku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rasheed said:

Ja iskreno ne vidim razlog da Deda ostane iako mi je gotivan, dok verujem on vidi hiljadu i jedan pocev od plate koju prima... Svakako od Mitra na cetvorci se nadam da nema nista. Korisniji bi Bolomboj bio od njega iako bi onda manje pruzao nego sa petice. U par navrata na pocetku sezone je znao da coskari, sutne neku tricu ili prodre kroz ceonu liniju, a Luka ni to ne zna... 

 


Jos gora je opcija da na 5 imamo Bolomboja, Mitra i Plavsica jer bi imali jednog prvog i dva treca centra. Tako da bih lakse prihvatio Mitra na 4 uz jednu dominantnu cetvorku i Treja. Plus Kalina kao smol bol.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Unknown said:


Jos gora je opcija da na 5 imamo Bolomboja, Mitra i Plavsica jer bi imali jednog prvog i dva treca centra. Tako da bih lakse prihvatio Mitra na 4 uz jednu dominantnu cetvorku i Treja. Plus Kalina kao smol bol.

Nazalost, to je sto je... Najbolje je dovesti dve top cetvorke i jednog 4/5 igraca, a da otpadne jedan od Mitar/Plavsic iz rotacije. Eventualno jedna prvoklasna cetvorka, taj 4/5 igrac, a Kalina po potrebi, ali to bi znacilo da imamo i dobru bekap opciju na trojci, u sta cisto sumnjam.

Bice izgleda

4: ?, Trej,Deda

5: Bolomboj,Mitar,Plavsic 
 

Link to comment
Share on other sites

Podnosljivo ako bi Bolomboj gazio cele sezone bez da se povredi ili padne u formi. Centarski tandem Mitar-Plavsic ne moze ni Asvel da dobije. To prakticno ni na EC nivou ne pravi razliku. Ove sezone Bolomboj zamalo nije slomio prst. Srecom po nas izbegnut je najgori scrnario, ali on sa takvom potrosnjom i igrom u kost ima dobar rizik od povreda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka postava sa Plavšićem u 12 nema nikakvog smisla u EL. Verujem da je dobar momak, domaći igrač, ali on nema kvalitet za bilo koji EL tim, a nije ni mlad, pa da ga sačekaš da napreduje. Jedino ako su prva dva centra tipa Bolomboj i Nibo, onda treći mogu i ja.

Slično važi i za Mitrovića na 4.

Ako u 12 budu i Plavšić i Mitrović meni će to biti znak da klub nema ozbiljne takmičarske ambicije.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...